ul. Stanisława Staszica 6 lok. 04, 25-008 Kielce | tel. 605 729 912

Radiesse

Radiesse to jeden z najbardziej oryginalnych preparatów wypełniających zmarszczki, który oprócz działania wypełniającego, służy do modelowania konturu twarzy. Zwiększa gęstość skóry, poprawia jej strukturę, jednak bez nadmiernego dodawania objętości.

Głównym składnikiem preparatu jest hydroksyapatyt wapnia o unikalnym i opatentowanym składzie, identyczny z tym, jaki występuje w ludzkich kościach i zębach. To gwarantuje pełne bezpieczeństwo zabiegu.

Uzupełnienie objętości. Odbudowa kolagenu. Ożywienie.

Idealna redukcja zmarszczek jest osiągana poprzez uzupełnienie objętości skóry. RADIESSETM wypełniacz natychmiast nadaje skórze objętości i redukuje oznaki starzenia się skóry, ponieważ składa się z mikrocząsteczek wapnia i specjalnej matrycy żelowej. Działanie preparatu RADIESSETM jest wyjątkowe, ponieważ tworzy rusztowanie pod skórą, odbudowuje strukturę i stymuluje produkcję naturalnego kolagenu. Proces ten trwa przez kilka miesięcy.

Wskazania

Zmarszczki Bruzdy nosowo – wargowe

Bruzdy między nosem, a kącikiem ust mogą być frustrujące. Łatwo jest je wypełnić, aby wyglądać świeżej i młodziej.

Linie marionetki

Po ich wypełnieniu znika smutny lub zmartwiony wyraz twarzy.

Policzki/ zapadnięte policzki

Zapadnięte poliki można skutecznie wypełnić RADIESSETM.

Okolica jarzmowa

Wypełniona skóra w okolicy jarzmowej wzmacnia Efekt V i zapewnia młody wygląd.

Dolna szczęka

Wyraźny kontur dolnej szczęki pomaga w utrzymaniu młodego kształtu V.

Kąciki ust

Wraz z wiekiem kąciki ust opadają, co może powodować smutny wyraz twarzy. Wypełnienie utraconej objętości w tym obszarze przywraca pogodny wygląd.

Podbródek/ Zagłębienie brody

Płaski podbródek sprawia, że twarz staje się mniej wyrazista. Niewielkie wgłębienia na podbródku mogą nawet nadawać jej nierówny wygląd. Wypełniacz RADIESSETM można zastosować dla skorygowania podbródka do jego naturalnego wyglądu. Zapadnięte zagłębienie podbródka – powszechnie występujące u mężczyzn można wypełnić RADIESSETM, dzięki temu uzyskując jędrny i zdrowy wygląd.

Brwi

Oczy są centralnym punktem twarzy. Otwarte i przyjaźnie wyglądające oczy przyciągają uwagę i mają pozytywny wpływ na to jak odbierają nas inni. Brwi odgrywają ważną rolę w tej kwestii. Są one oprawą oczu i decydują o wyglądzie całej twarzy. Lifting brwi jest jedną z propozycji, które możesz zrobić – inną niż operacja plastyczna, aby zmienić kształt twarzy i optycznie powiększyć Twoje oczy.

Skronie

Wgłębienia w okolicach skroni mogą zostać wypełnione. Dzięki temu Twoja twarz zyska zdrowszy i mniej zmęczony wygląd.

Płatki ucha

Wypełnione i gładkie płatki ucha sprawią, że ostatnio nabyte kolczyki będą wyglądać jeszcze ładniej.

Grzbiet nosa

Niewielkie wklęsłości i wypukłości na grzbiecie nosa można wypełnić i wygładzić RADIESSETM.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zabiegu są wszystkie aktywne stany zapalne i ropne w obszarze poddawanym zabiegowi, opryszczka, ogólny zły stan zdrowia związany z grypą, czy zwykłym przeziębieniem, menstruacja. Uczulenia na składniki preparatu nie zdarzają się (hydroksyapatyt wapnia jest naturalnie występująca substancją w naszym ciele budując nasze kości czy zęby ), ale silne zmiany alergiczne w fazie aktywnej również wykluczają pacjentów z możliwości wykonania zabiegu. Niektóre leki, choroby oraz wcześniejsze zabiegi z użyciem kwasu polimlekowego.

Radiesse jest zabiegiem, który musi być wykonywany przez doświadczonego lekarza, który odpowiednio przeprowadzi wywiad i zakwalifikuje pacjenta.

Jak długo utrzymuje się efekt

Zostało udowodnione klinicznie, że efekt kuracji RADIESSETM utrzymuje się przez rok, a u części pacjentów ponad rok.

Efekty uboczne

Wstrzyknięcie może wywołać reakcję. Może pojawić się lekkie opuchnięcie, ból, swędzenie, zasinienie lub przebarwienie oraz wrażliwość na ból. Te objawy zanikają jednak zazwyczaj po kilku dniach.

Czy RADIESSE można łączyć z innymi produktami

Nie zaleca się wstrzykiwania RADIESSETM, jeżeli wcześniej wstrzyknięto inny stały wypełniacz.

W razie zaistnienia takiej sytuacji, poinformuj o niej lekarza. RADIESSETM może być stosowany z zabiegami toksyny botulinowej czy kwasu hialuronowego.

Umów się na wizytę