ul. Stanisława Staszica 6 lok. 04, 25-008 Kielce | tel. 605 729 912

Nasz zespół

dr Paweł Pióro

 

Lek. med Paweł Pióro

MEDYCYNA ESTETYCZNA, CHIRURGIA 
Przez kilkanaście lat mieszkał w USA, gdzie ukończył prestiżowy Uniwersytet Loyola w Chicago. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w trybie anglojęzycznym.  Pracował na oddziale Patomorfologii w Chicago. Autor amerykańskich publikacji medycznych.Specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii plastycznej, zaawansowanych technikach odmładzania skóry wykorzystaniem urządzeń laserowych, a w szczególności w przeprowadzaniu łączonych terapii za pomocą kwasu hialuronowego  i nici liftingujących. Pacjenci niezwykle cenią sobie jego doświadczenie w zakresie medycyny estetycznej jak i jego wyjątkowy zmysł i poczucie estetyki oraz umiejętność tworzenia atmosfery zaufania – czynniki niezwykle istotne w profesji związanej z udoskonalaniem wizerunku. Dr Paweł Pióro specjalizuje się również w takich  zabiegach jak : plastyka powiek, przeszczep włosów metodą fue, lipofillingu ( przeszczep tłuszczu do twarzy oraz liposukcji. W klinice wykonał Kilkadziesiąt tysięcy zabiegów.  Uczestnik wielu zagranicznych i polskich kongresów medycyny estetycznej. Wykładowca na kongresach i  Lekarz prowadzący szkolenia z zakresu medycyny estetycznej dla Lekarzy. Wyróżnia się niezwykłym poczuciem estetyki oraz precyzją w wykonywaniu zabiegów chirurgicznych. Pasjonat zabiegów chirurgicznych i chirurgicznego przeszczepu włosów. Hobby: Podróżowanie, jazda na rowerze.

 

 

 


 

Karolina Wodzisławska

Menedżer
Menadżer i założycielka Kliniki . Aktywnie uczestniczy w kongresach, szkoleniach i wykładach z zakresu medycyny estetycznej. Dokładnie sprawdza, testuje najnowsze światowe technologie urządzeń medycznych, które następnie wdraża do Kliniki. Ambitna i zdeterminowana  na osiąganie celów. Budując zespół W Centrum Medycyny i Estetyki, kieruje się wiedzą doświadczeniem i chęcią uczenia się osób, które kandydują na pracowników, współpracowników i partnerów kliniki. Jej celem, jest utrzymanie kliniki medycyny estetycznej w Kielcach, która oferuje najwyższą jakość usług, najlepszych specjalistów i najnowsze technologie. Inżynier oraz  absolwentka studiów podyplomowych SGH w Warszawie na kierunku ,,Zarządzanie Biznesem Medycznym”
Uwielbia czytać kryminały i powieści przygodowe, w każdej wolnej chwili podróżuje, kocha zwierzęta i wspomaga schroniska.

 

 

 

 


Lek. med. Marzena Urbańska 

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi. Medycyną estetyczną zajmuje się od 2013 roku.

Specjalizuje się w zabiegach modelowania owalu twarzy i
przywracania utraconej objętości tkanek za pomocą naturalnych stymulatorów odnowy biologicznej (hydroksyapatyt wapnia, atelokolagen, PLLA). Jej doświadczenie w tym zakresie powoduje, że pacjenci odzyskują młodzieńczy wygląd unikając jednocześnie efektu obrzmienia twarzy. Wykonuje
również zabiegi z użyciem toksyny botulinowej oraz kwasu hialuronowego. Jest zwolenniczką mezoterapii oraz zabiegów z osoczem bogatopłytkowym. Stale pogłębia swoją wiedzę i umiejętności aktywnie uczestnicząc w licznych konferencjach i warsztatach organizowanych w Polsce i na świecie. Od kilku lat jest członkiem kadry szkoleniowej jednego z czołowych ośrodków prowadzących szkolenia z zabiegów medycyny estetycznej dla lekarzy. Pani doktor to osoba niezwykle empatyczna i skupiona na swojej pracy. Z powodzeniem pomaga pacjentkom i pacjentom zachować młody,  naturalny wygląd i dobre samopoczucie. Prywatnie miłośniczka zwierząt.


lek. med. specjalista chirurgii ogólnej Piotr Roczniak

MEDYCYNA ESTETYCZNA, CHIRURGIA

Na codzień Pan Dr pracuje jako zastępca ordynatora na oddziale chirurgii w skarżysku kamiennej. W naszej klinice Pan dr zajmuje sie zabiegami z zakresu medycyny estetycznej, chrirurgii oraz wykonuje zabiegi liposukcji, plastyki uszu, przeszczepu tłuszczu.

 


Lek. med. Sylwia Cyran-Stemplewska -specjalista dermatolog -wenerelog DERMATOLOGIA
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2005 roku związana z Oddziałem Dermatologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.Specjalizację z zakresu Dermatologii i Wenerologii ukończyła w 2013r. Obecnie pracuje na stanowisku starszego asystenta w Klinice Dermatologii w Kielcach. Aktywnie uczestniczy w wielu kongresach z zakresu dermatologii estetycznej. W Centrum Medycyny i estetyki lek. med. Sylwia Cyran- Stemplewska dermatolog, specjalizuje się w ocenie znamion barwnikowych, guzów skóry. Wykonuje zabiegi dermatochirurgiczne  i zabiegi laserowe. Leczy trądzik i wiele innych problemów skórnych. Bardzo sympatyczna, posiada duża wiedzę i doświadczenie w zakresie dermatologii i wenerologii.
Hobby: Literatura, Kino,Muzyka

 

 

 

 Lek med. Justyna Łosiak- specjalista dermatolog-wenerolog- DERMATOLOGIA

absolwentka Wydziału Lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Obecnie pracownik oddziału Dermatologii w Wojewódzkim Szpitalu  Zespolonym w Kielcach. Zajmuje się między innymi diagnostyką i leczeniem chorób skóry, terapią przebarwień,  włosów i paznokci oraz chorób przenoszonych drogą płciową. Wykonuje również zabiegi laserowe: leczenie blizn i  usuwanie zmian skórnych, zamykanie naczyń krwionośnych i leczenie rumienia.

 

 

 

 

 

 

 


     Lek. med. Monika Gieroń – specjalista wenerolog-dermatolog- DERMATOLOGIA 
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Pracowała w Klinice Chirurgii, Traumatologii i Urologii Dziecięcej w Kielcach. Aktualnie pracuje jako młodszy asystent w Klinice Dermatologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach oraz prowadzi działalność dydaktyczną na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Uczestniczy w licznych szkoleniach i konferencjach polskich oraz międzynarodowych.W naszej klinice udziela konsultacji z zakresu chorób skóry, wykonuje wycinki chirurgiczne, oraz zabiegi z zakresu laseroterapii ( leczenie blizn, usuwanie zmian skórnych, zamykanie naczynek).  Interesuje się dermatochirurgią oraz leczeniem laserowym chorób skóry. Prywatnie uwielbia taniec oraz trenuje crossfit.

Lek. Med. Katarzyna Szczukocka – specjalizacja w zakresie dermatologii i wenerologii- DERMATOLOGIA 

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.   Młodszy asystent w Klinice Dermatologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach. W naszej klinice Pani dr specjalizuje się leczeniu łysienia, wraz z dr Pawłem Pióro przygotowuje pacjentów do zabiegu przeszczepu włosów oraz zajmuje się diagnostyką chorób skóry i zabiegami laserowymi. Pacjenci cenią Panią doktor za sympatyczne i empatyczne  podejscie do Pacjenta.

 

 

 

 


Lek. med. Agnieszka Osińska  specjalista ginekolog-położnik-endokrynolog-GINEKOLOGIA ESTETYCZNA

Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Absolwentka Wydziału Lekarskiego  Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

W naszej klinice Pani dr specjalizuje się w zabiegach z zakresu ginekologii estetycznej i ginekologii naprawczej.

Pani dr posiada wieloletnie doświadczenie oraz liczne certyfikaty umożliwiające wykonywanie zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej, także z zastosowaniem wiązki laserowej.

Pani dr wykonuje zabiegi laserowe, chirurgiczne oraz z zastosowaniem nici i kwasu hialuronowego w obrebie okolic intymnych.


 

 

 

  Mateusz Marcińczak – Pięlegniarz

Absolwent Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz  WSEPINM.  W traktcie specjalizacji z pielęgniarstwa operacyjnego. Pracuje na bloku operacyjnym od 2012 roku w szpitalu w Jędrzejowie. Prywatnie

lubi poznawać nowych ludzi, chodzić do kina. Pragnie rozwijać się w zawodzie i zdobyć koronę gór Polski.

 

 

 

 

 

 


 

Katarzyna Mazur – Pielęgniarka

Pani Katarzyna asystuje lekarzom przy zabiegach chirurgicznych. Pracuje na bloku operacyjnym w szpitalu w Kielcach.

 

 

 


Agata Głowacka Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie oraz Wyższej Szkoły WSEPINM w Kielcach.  Lubi wykonywać zabiegi, których efekty są skuteczne i spełniają oczekiwania pacjenta. Pasjonatka nowoczesnych urządzeń High technology którymi wykonuje zabiegi redukujące tkankę tłuszczową i cellulit. Do zabiegów odmładzających oprócz technik łączonych które wykonuje na twarz, rekomenduje zaawansowaną i systematyczną pielęgnację domową uzupełniającą preparatami firmy MEDIK8. Uśmiechnięta i cierpliwe odpowiada na wszystkie pytania pacjenta.  Hobby : Literatura specjalistyczna.

 

 

 

 

 

 

 


Paulina Kurek Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi.  Specjalizuje się w zabiegach odmładzających na twarz i zabiegach modelujących sylwetkę.  Lubi zabiegi, dzięki którym szybko widać efekty i zadowolenie pacjentów. Jednym z zabiegów, które rekomenduje to zabiegi z użyciem urządzenia Dermapen 4 wraz z połączeniem  kwasu hialuronowym lub kwasem TCA.  Na problemy pacjenta, zawsze stara się pomagać kompleksowo, począwszy od  rozmowy na temat stylu życia i diety. Prywatnie uwielbia podróżować i  uprawiać sporty ekstremalne.

 

 

 

 

 

 

 

 


Karolina Kosakiewicz  koordynator recepcji 

Odpowiedzialna jest za bezpośredni kontakt z Pacjentem oraz koordynację funkcjonowania kliniki. Umawia wizyty  do wybranych lekarzy i kosmetologów  klinice centrum medycyny i estetyki w Kielcach. Zawsze pomocna i uczynna, chętnie i rzetelnie odpowiada na pytania zadawane przez pacjentów. Prywatnie miłośniczka zwierząt i literatury.

 

 

 

 

 

 

 

 


Agata Majcher Recepcjonistka  specjalistka

Absolwentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach i Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych na kierunkach dziennikarstwo i europeistyka. Zainteresowania fotografia, kino, sport.