ul. Stanisława Staszica 6 lok. 04, 25-008 Kielce | tel. 605 729 912

Nasz zespół

dr Paweł Pióro

 

lek. med. Paweł Pióro

spec. chirurgii ogólnej, spec. medycyny estetycznej, spec. chirurgii odtwórczej włosa, dyrektor medyczny

MEDYCYNA ESTETYCZNA, CHIRURGIA, 
Przez kilkanaście lat mieszkał w USA, gdzie ukończył prestiżowy Uniwersytet Loyola w Chicago. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w trybie anglojęzycznym.  Pracował na oddziale Patomorfologii w Chicago. Autor amerykańskich publikacji medycznych.Posiada kilkadziesiąt certyfikatów potwierdzających jego umiejętności z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii plastycznej, zaawansowanych technikach odmładzania skóry wykorzystaniem urządzeń laserowych, a w szczególności w przeprowadzaniu łączonych terapii za pomocą kwasu hialuronowego  i nici liftingujących. Pacjenci niezwykle cenią sobie jego doświadczenie w zakresie medycyny estetycznej jak i jego wyjątkowy zmysł i poczucie estetyki oraz umiejętność tworzenia atmosfery zaufania – czynniki niezwykle istotne w profesji związanej z udoskonalaniem wizerunku. Dr Paweł Pióro specjalizuje się również w takich  zabiegach jak : plastyka powiek, przeszczep włosów metodą fue, lipofillingu – przeszczep tłuszczu do twarzy, lifintg brwi, lip lift, mini lifting twarzy.  W klinice wykonał Kilkadziesiąt tysięcy zabiegów.  Uczestnik wielu zagranicznych i polskich kongresów medycyny estetycznej. Wykładowca na kongresach i  Lekarz prowadzący szkolenia z zakresu medycyny estetycznej dla Lekarzy. Wyróżnia się niezwykłym poczuciem estetyki oraz precyzją w wykonywaniu zabiegów chirurgicznych. Pasjonat zabiegów chirurgicznych i chirurgicznego przeszczepu włosów. Hobby: Podróżowanie, jazda na rowerze.


 

Karolina Wodzisławska-Pióro

CEO, Dyrektor zarządzający
Zarządzca i założycielka Kliniki . Aktywnie uczestniczy w kongresach, szkoleniach i wykładach z zakresu medycyny estetycznej. Dokładnie sprawdza, testuje najnowsze światowe technologie urządzeń medycznych, które następnie wdraża do Kliniki. Ambitna i zdeterminowana  na osiąganie celów. Budując zespół W Centrum Medycyny i Estetyki, kieruje się wiedzą doświadczeniem i chęcią uczenia się osób, które kandydują na pracowników, współpracowników i partnerów kliniki. Jej celem, jest utrzymanie kliniki medycyny estetycznej w Kielcach, która oferuje najwyższą jakość usług, najlepszych specjalistów i najnowsze technologie. Inżynier oraz  absolwentka studiów podyplomowych SGH w Warszawie na kierunku ,,Zarządzanie Biznesem Medycznym”
Uwielbia czytać kryminały i powieści przygodowe, w każdej wolnej chwili podróżuje, kocha zwierzęta i wspomaga schroniska.

 


Lek. med. Marzena Urbańska 

spec. z zakresu medycyny estetycznej

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi. Medycyną estetyczną zajmuje się od 2013 roku.  Prowadzi szkolenia z zakresu medycyny estetycznej dla lekarzy.

Specjalizuje się w zabiegach modelowania owalu twarzy i
przywracania utraconej objętości tkanek za pomocą naturalnych stymulatorów odnowy biologicznej (hydroksyapatyt wapnia, atelokolagen, PLLA). Jej doświadczenie w tym zakresie powoduje, że pacjenci odzyskują młodzieńczy wygląd unikając jednocześnie efektu obrzmienia twarzy. Wykonuje również zabiegi z użyciem toksyny botulinowej oraz kwasu hialuronowego. Jest zwolenniczką mezoterapii oraz zabiegów z osoczem bogatopłytkowym. Stale pogłębia swoją wiedzę i umiejętności aktywnie uczestnicząc w licznych konferencjach i warsztatach organizowanych w Polsce i na świecie. Od kilku lat jest członkiem kadry szkoleniowej jednego z czołowych ośrodków prowadzących szkolenia z zabiegów medycyny estetycznej dla lekarzy. Pani doktor to osoba niezwykle empatyczna i skupiona na swojej pracy. Z powodzeniem pomaga pacjentkom i pacjentom zachować młody,  naturalny wygląd i dobre samopoczucie. Prywatnie miłośniczka zwierząt.


lek. med. Piotr Roczniak

spec. chirurgii ogólnej, spec. z zakresu medycyny estetycznej

spec. medycyny ratunkowej

MEDYCYNA ESTETYCZNA, CHIRURGIA ESTETYCZNA

Specjalista chirurgii ogólnej oraz specjalista medycyny ratunkowej z 25 letnim doświadczeniem. Na codzień Pan Dr pracuje jako zastępca ordynatora na oddziale chirurgii w skarżysku kamiennej. Uczestnik wielu szkoleń i międzynarodowych kongresów z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii i chirurgii plastycznej. Dr Roczniak posiada duże doświadczenie w sytuacjach nagłych i bezpośredniego zagrożenia życia, dzięki temu jego zabiegi są precyzyjne i cechują się dużym bezpieczeństwem.  W naszej klinice Pan dr zajmuje się zabiegami z zakresu  medycyny estetycznej,  chirurgii, i chirurgii plastycznej. Specjalizuje się m.in. w zabiegach:  liposukcji podbródka, liposukcji ciała, plastyki uszu, operacji stulejki, przeszczepu tłuszczu, plastyki powiek.  Hobby: wędrówki po górach.

 

 


lek. med. Łukasz Rdzanek

spec. chirurgii ogólnej, spec. z zakresu medycyny estetycznej

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Lekarz, specjalista w zakresie chirurgii ogólnej i absolwent studiów doktoranckich na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Od 2008 roku zajmuje się medycyną estetyczną, posiada kilkadziesiąt certyfikatów potwierdzających jego umiejętności i doświadczenie. Od wielu lat dr Łukasz Rdzanek prowadzi  certyfikowane szkolenia dla lekarzy z zakresu medycyny estetycznej w Warszawie. Posiada dużą wiedzę merytoryczną i praktyczną z zakresu medycyny estetcznej.  Wykonuje m.in. następujące  zabiegi z zakresu medycyny estetycznej: kwas hialuronowy, botoks, wolumetria twarzy, nici liftingujące, osocze bogatopłytkowe, mezoterapię, leczenie bruksizmu zabiegi laserowe i wiele innych. Dodatkowo dr Rdzanek wykonuje zabiegi z zakresy laseroterapii i chirurgii  plastycznej. Zwolennik harmonijnych proporcji i subtelnego poprawiania urody.

 


lek. med. Antoni Krajewski

spec. chirurgii ogólnej, spec. medycyny estetycznej, spec. chirurgii odtwróczej włosa

 CHIRURGIA ESTETYCZNA

Dr Antoni Krajewski jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, specjalistą
chirurgii ogólnej. W codziennej praktyce wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii
estetycznej oraz chirurgii odtwórczej włosów z wykorzystaniem metod STRIP, FUE
MANUAL oraz FUE ARTAS.
Regularnie poszerza swoją wiedzę i doskonali umiejętności poprzez udział w kursach oraz
sympozjach naukowych. Zdobytym doświadczeniem dzieli się podczas szkoleń z zakresu
medycyny estetycznej, a we współpracy z Centrum Edukacji Medycznej Luxmed przewodniczy kursom poświęconym technice przeszczepu włosów metodą FUE. Komfort pacjentów traktuje priorytetowo, dlatego dba o najwyższy standard bezpieczeństwa

oraz przyjazną atmosferę w trakcie zabiegów. Doktor wykonuje m. in. mini liftingi twarzy, plastyki powiek, liftingi brwi, zabiegi lip lift, plastyki uszu.

 


Lek. med. Sylwia Cyran-Stemplewska

spec. dermatolog -wenerelog

DERMATOLOGIA, LASEROTERAPIA
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2005 roku związana z Oddziałem Dermatologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.Specjalizację z zakresu Dermatologii i Wenerologii ukończyła w 2013r. Obecnie pracuje na stanowisku starszego asystenta w Klinice Dermatologii w Kielcach. Aktywnie uczestniczy w wielu kongresach z zakresu dermatologii estetycznej. W Centrum Medycyny i estetyki lek. med. Sylwia Cyran- Stemplewska dermatolog, specjalizuje się w ocenie znamion barwnikowych, guzów skóry. Wykonuje zabiegi dermatochirurgiczne  i zabiegi laserowe. Leczy trądzik i wiele innych problemów skórnych. Bardzo sympatyczna, posiada duża wiedzę i doświadczenie w zakresie dermatologii i wenerologii.
Hobby: Literatura, Kino, Muzyka

 

 


 

Lek med. Justyna Łosiak

spec.dermatolog-wenerolog

DERMATOLOGIA, LASEROTERAPIA

absolwentka Wydziału Lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Obecnie pracownik oddziału Dermatologii w Wojewódzkim Szpitalu  Zespolonym w Kielcach. Zajmuje się między innymi diagnostyką i leczeniem chorób skóry, terapią przebarwień,  włosów i paznokci oraz chorób przenoszonych drogą płciową. Wykonuje również zabiegi laserowe: leczenie blizn i  usuwanie zmian skórnych, zamykanie naczyń krwionośnych i leczenie rumienia.

 

 

 


Lek. med. Monika Gieroń

spec. Dermatolog-Wenerolog Trychologia

DERMATOLOGIA, LASEROTERAPIA

Absolwentka collegium medicum UJ w Krakowie. Pierwsze kroki w medycynie zaczynała na oddziale chirurgii dziecięcej. Na codzień Pani Dr pracuje na oddziale Dermatologii w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach. Pani Dr jest na finiszu specjalizacji z z zakresu Dermatologii Ogólnej. Uzyskała pozytywny wynik egzaminu specjalizacyjnego z Dermatologii i Wenereologii. Pani Dr specjalizuje się w trychologii, zabiegach laserowych, leczeniu blizn i diagnostyce nowotworowej skóry.

 


Lek. med. Agnieszka Osińska 

spec. ginekolog-położnik-endokrynolog

GINEKOLOGIA ESTETYCZNA

Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Absolwentka Wydziału Lekarskiego  Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

W naszej klinice Pani dr specjalizuje się w zabiegach z zakresu ginekologii estetycznej i ginekologii naprawczej.

Pani dr posiada wieloletnie doświadczenie oraz liczne certyfikaty umożliwiające wykonywanie zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej, także z zastosowaniem wiązki laserowej.

Pani dr wykonuje zabiegi laserowe, chirurgiczne oraz z zastosowaniem nici i kwasu hialuronowego w obrebie okolic intymnych.


Mateusz Marcińczak

Pięlegniarz instrumentariusz

Absolwent Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz  WSEPINM. Zawsze dba o bezpieczeństwo zabiegów i sprawnie asystuje chirurgom w naszej klinice podczas operacji.  Pracuje na bloku operacyjnym od 2012 roku w szpitalu w Jędrzejowie. Prywatnie lubi poznawać nowych ludzi, chodzić do kina. Pragnie rozwijać się w zawodzie i zdobyć koronę gór Polski.

 

 

 

 

 


                                                           

  Katarzyna Grzegorczyk 

Pielęgniarka koordynująca 

Koordynuje pracę pielęgniarzy, pilnie i uczynnie wykonuje swoje obowiązki. Asystuje lekarzom przy zabiegach i dba o to, aby w naszej klinice były przestrzegane wszelkie procedury bezpieczeństwa przez personel pielęgniarski. Miła i zawsze uśmiechnięta. Prywatnie mama, dwójki dzieci. W wolnych chwilach lubi podróżować.

 

 

 


                                                                                       Alicja Szymańska  – pielęgniarka chirurgiczna

 

 

 


Agata Głowacka

Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie oraz Wyższej Szkoły WSEPINM w Kielcach.  Lubi wykonywać zabiegi, których efekty są skuteczne i spełniają oczekiwania pacjenta. Pasjonatka nowoczesnych urządzeń High technology którymi wykonuje zabiegi redukujące tkankę tłuszczową i cellulit. Do zabiegów odmładzających oprócz technik łączonych które wykonuje na twarz, rekomenduje zaawansowaną i systematyczną pielęgnację domową uzupełniającą preparatami firmy MEDIK8. Uśmiechnięta i cierpliwe odpowiada na wszystkie pytania pacjenta.  Hobby : Literatura specjalistyczna.

 

 

 

 


Paulina Kurek

Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi.  Specjalizuje się w zabiegach odmładzających na twarz i zabiegach modelujących sylwetkę.  Lubi zabiegi, dzięki którym szybko widać efekty i zadowolenie pacjentów. Jednym z zabiegów, które rekomenduje to zabiegi z użyciem urządzenia Dermapen 4 wraz z połączeniem  kwasu hialuronowym lub kwasem TCA.  Na problemy pacjenta, zawsze stara się pomagać kompleksowo, począwszy od  rozmowy na temat stylu życia i diety. Prywatnie uwielbia podróżować i  uprawiać sporty ekstremalne.

 

 

 

 

 


Urszula Chudyba

Kosmetolog

Absolwentka Collegium Medicium Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie na wydziale farmaceutycznym o kierunku kosmetologia. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjnych i leczniczych na twarz. Ma holistyczne podejście do pacjenta. Zawsze wnikliwie analizuje i słucha potrzeb pacjenta. Indywidualnie dopiera terapię oraz pielęgnacje domową dla pacjenta w celu niwelacji zmarszczek, zagęszczenia skóry lub leczenia trądziku. Wykonuje zabiegi laserowego zamykania naczynek na twarzy, niweluje trądzik różowaty oraz rumień za pomocą lasera. Dodatkowo wykonuje szeroki wachlarz zabiegów  wyszczuplających i ujędrniających sylwetkę. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni i poznaje smaki.

 

 


Karolina Kosakiewicz

Koordynator recepcji 

Odpowiedzialna jest za bezpośredni kontakt z Pacjentem oraz koordynację funkcjonowania kliniki. Umawia wizyty  do wybranych lekarzy i kosmetologów  klinice centrum medycyny i estetyki w Kielcach. Zawsze pomocna i uczynna, chętnie i rzetelnie odpowiada na pytania zadawane przez pacjentów. Dba o to, aby każdy pacjent w klinice czuł się dobrze zaopiekowany. Prywatnie miłośniczka zwierząt i literatury.

 

 

 

 

 

 


               

 Agata Majcher     

 starszy specjalista ds. recepcji

Absolwentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach i Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych na kierunkach dziennikarstwo i europeistyka.Kreatywna, miła  i zaangażowana, zawsze wszytko rzetelnie tłumaczy pacjentom i szczegółowo odpowiada przez telefon na  wszystkie pytania. Zainteresowania fotografia, kino, sport.

 

 

 


   Katarzyna Żołądek

młodszy spec. ds. recepcji