ul. Stanisława Staszica 6 lok. 04, 25-008 Kielce | tel. 605 729 912

Nasz zespół

dr Paweł Pióro

 

 

lek. med. Paweł Pióro

spec. chirurgii ogólnej, spec. medycyny estetycznej, spec. chirurgii odtwórczej włosa, dyrektor medyczny

CHIRURGIA ESTETYCZNA, MEDYCYNA ESTETYCZNA,
Przez kilkanaście lat mieszkał w USA, gdzie ukończył prestiżowy Uniwersytet Loyola w Chicago. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w trybie anglojęzycznym.  Pracował na oddziale Patomorfologii w Chicago. Autor amerykańskich publikacji medycznych.Posiada kilkadziesiąt certyfikatów potwierdzających jego umiejętności z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii estetycznej w obrębie twarzy, zaawansowanych technikach odmładzania skóry wykorzystaniem urządzeń laserowych.  Pacjenci niezwykle cenią sobie jego doświadczenie w zakresie medycyny estetycznej jak i jego wyjątkowy zmysł i poczucie estetyki oraz umiejętność tworzenia atmosfery zaufania – czynniki niezwykle istotne w profesji związanej z udoskonalaniem wizerunku. Dr Paweł Pióro specjalizuje się również w takich  zabiegach jak : plastyka powiek, przeszczep włosów metodą fue, lipofillingu – przeszczep tłuszczu do twarzy, lifintg brwi, lip lift, mini lifting twarzy.  W klinice wykonał kilkanaście tysięcy zabiegów.  Uczestnik wielu zagranicznych i polskich kongresów medycyny estetycznej. Wykładowca na kongresach i  Lekarz prowadzący szkolenia z zakresu medycyny estetycznej dla Lekarzy. Wyróżnia się niezwykłym poczuciem estetyki oraz precyzją w wykonywaniu zabiegów chirurgicznych. Pasjonat zabiegów chirurgicznych. Hobby: Podróżowanie, jazda na rowerze.


Karolina Wodzisławska-Pióro

CEO, Dyrektor zarządzający
Zarządca, założycielka Kliniki i podmiotu leczniczego. Aktywnie uczestniczy w kongresach, szkoleniach i wykładach z zakresu biznesu, prawa medycznego,  medycyny estetycznej i laseroterapii.

Dokładnie sprawdza, testuje najnowsze światowe technologie urządzeń medycznych, które następnie wdraża do Kliniki. Ambitna i zdeterminowana  na osiąganie celów. Budując zespół W Centrum Medycyny i Estetyki, kieruje się wiedzą doświadczeniem i chęcią uczenia się osób, które kandydują na pracowników, współpracowników i partnerów kliniki. Jej celem, jest utrzymanie kliniki medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej w Kielcach, która oferuje najwyższą jakość usług, najlepszych specjalistów i najnowsze technologie. W klinice zajmuje się m.in. finansami, marketingiem, HR oraz zarządzaniem i pilnowaniem aby klinika spełniała najwyższe standardy. Od prawie 10 lat prowadzi własną firmę, a pierwsze kroki w pracy i zarządzaniu stawiała od dzieciństwa w firmie rodzinnej.

Inżynier, absolwentka Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz  absolwentka studiów podyplomowych SGH w Warszawie na kierunku ,,Zarządzanie Biznesem Medycznym”
Uwielbia czytać kryminały i powieści przygodowe, w każdej wolnej chwili podróżuje, kocha zwierzęta i wspomaga schroniska.

 


Lek. med. Marzena Urbańska 

spec. z zakresu medycyny estetycznej

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi. Medycyną estetyczną zajmuje się od 2013 roku.  Prowadzi szkolenia z zakresu medycyny estetycznej dla lekarzy.Specjalizuje się w zabiegach modelowania owalu twarzy i
przywracania utraconej objętości tkanek za pomocą naturalnych stymulatorów odnowy biologicznej (hydroksyapatyt wapnia, atelokolagen, PLLA). Jej doświadczenie w tym zakresie powoduje, że pacjenci odzyskują młodzieńczy wygląd unikając jednocześnie efektu obrzmienia twarzy. Wykonuje również zabiegi z użyciem toksyny botulinowej oraz kwasu hialuronowego. Jest zwolenniczką mezoterapii oraz zabiegów z osoczem bogatopłytkowym. Stale pogłębia swoją wiedzę i umiejętności aktywnie uczestnicząc w licznych konferencjach i warsztatach organizowanych w Polsce i na świecie. Od kilku lat jest członkiem kadry szkoleniowej jednego z czołowych ośrodków prowadzących szkolenia z zabiegów medycyny estetycznej dla lekarzy. Pani doktor to osoba niezwykle empatyczna i skupiona na swojej pracy. Z powodzeniem pomaga pacjentkom i pacjentom zachować młody,  naturalny wygląd i dobre

samopoczucie. Prywatnie miłośniczka zwierząt.


lek. med. Piotr Roczniak

spec. chirurgii ogólnej, spec. z zakresu medycyny estetycznej, spec. medycyny ratunkowej

MEDYCYNA ESTETYCZNA, CHIRURGIA ESTETYCZNA

Specjalista chirurgii ogólnej oraz specjalista medycyny ratunkowej z 25 letnim doświadczeniem. Na codzień Pan Dr pracuje jako zastępca ordynatora na oddziale chirurgii w skarżysku kamiennej. Uczestnik wielu szkoleń i międzynarodowych kongresów z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii i chirurgii plastycznej. Dr Roczniak posiada duże doświadczenie w sytuacjach nagłych i bezpośredniego zagrożenia życia, dzięki temu jego zabiegi są precyzyjne i cechują się dużym bezpieczeństwem.  W naszej klinice Pan dr zajmuje się zabiegami z zakresu  medycyny estetycznej,  chirurgii, i chirurgii plastycznej. Specjalizuje się m.in. w zabiegach:  liposukcji podbródka, liposukcji ciała, plastyki uszu, operacji stulejki, przeszczepu tłuszczu, plastyki powiek.  Hobby: wędrówki po górach.

 

 


 

Lek. med.  prof. dr. hab. n.med. Mateusz Koziej

CHIRURGIA PLASTYCZNA

Chirurg plastyk – wykonuje pełny zakres operacji chirurgii plastycznej w obrębie twarzy, piersi, brzucha oraz małoinwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Ukończył Wydział Lekarski na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jako nauczyciel akademicki prowadzi zajęcia z anatomii klinicznej w Katedrze Anatomii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. Pracuje w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej w Łodzi. W 2023 zdał Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z chirurgii plastycznej.

Uczestnik licznych kursów, szkoleń i konferencji chirurgii plastycznej. Wielokrotny stypendysta nagród Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz zdobywca nagrody Laur Medyczny im. Dr Wacława Mayzla przyznawany przez Wydział Nauk Medycznych Państwowej Akademii Nauk. Dwukrotnie odbył kliniczny staż zagraniczny w Chelsea and Westminster Hospital w Londynie. Autor licznych publikacji naukowych zamieszczanych na łamach najbardziej renomowanych, światowych czasopism z zakresu chirurgii plastycznej takich jak: Plastic and Reconstructive Surgery; Journal of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery czy Aesthetic Surgery Journal. Autor anatomicznej mapy zmienności tętnic twarzy użytecznej klinicznie pod kątem bezpieczeństwa zabiegów chirurgii plastycznej i małoinwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej.


lek. med. Łukasz Rdzanek

spec. chirurgii ogólnej, spec. z zakresu medycyny estetycznej

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Lekarz, specjalista w zakresie chirurgii ogólnej i absolwent studiów doktoranckich na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Od 2008 roku zajmuje się medycyną estetyczną, posiada kilkadziesiąt certyfikatów potwierdzających jego umiejętności i doświadczenie. Od wielu lat dr Łukasz Rdzanek prowadzi  certyfikowane szkolenia dla lekarzy z zakresu medycyny estetycznej w Warszawie. Posiada dużą wiedzę merytoryczną i praktyczną z zakresu medycyny estetcznej.  Wykonuje m.in. następujące  zabiegi z zakresu medycyny estetycznej: kwas hialuronowy, botoks, wolumetria twarzy, nici liftingujące, osocze bogatopłytkowe, mezoterapię, leczenie bruksizmu zabiegi laserowe i wiele innych. Dodatkowo dr Rdzanek wykonuje zabiegi z zakresy laseroterapii i chirurgii  plastycznej. Zwolennik harmonijnych proporcji i subtelnego poprawiania urody.


lek. med. Rafał Berner

spec. rehabilitacji medycznej, spec. z zakresu medycyny estetycznej

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie w 2019 r. ukończył także studia doktoranckie. Od 2008 roku zajmuje się medycyną estetyczną,( kwas hialuronowy, toksyna botulinowa etc.) posiada kilkadziesiąt certyfikatów potwierdzających jego umiejętności i doświadczenie. Specjalizuje się w zabiegach  przeszczepu tłuszczu – lipotransferu do twarzy i ciała. Posiada duże doświedczenie w zabiegach powiększania penisa kwasem hialuronowym i własnym tłuszczem u mężczyzn.Lekarz Rafał Berner prowadzi szkolenia w Warszawie dla lekarzy z zakresu: liposukcji, podstaw liposukcji, lipotransfer- modelowanie ciała, lipotransfer – modelowanie twarzy, lipotransfer – powiększanie prącia i urologia estetyczna. Zabiegi medyczne  z wykorzystaniem autologicznej tkanki tłuszczowej w medycynie estetycznej, i regeneracyjnej  od lat stanowią przedmiot zawodowych zainteresowań dr. Bernera. Wiedzę z tego zakresu zdobywał i pogłębiał podczas licznych szkoleń i konferencji naukowych.

 


lek. med. Sławomir Kazimierczuk

spec. chirurgii ogólnej, spec. medycyny estetycznej, spec. chirurgii odtwórczej włosa

Chirurg z wieloletnim doświadczeniem, specjalista z zakresu medycyny estetycznej. Wykładowca i szkoleniowiec z zakresu medycyny estetycznej. W naszej klinice specjalizuję się w chirurgii odtwórczej włosa oraz leczeniu łysienia – zabiegi z użyciem osocza bogatopytkowego, zabiegi laserowe, leczenie farmakologiczne. Wykonuje przeszczepy włosów do brwi, w zakola oraz na skórze głowy. Bardzo precyzyjny cierpliwy i dokładny. Prywatnie uwielbia żeglować. Jako instruktor w wolnej chwili, co roku prowadzi kursy z żeglarstwa.

 

 

 

 

 

 

 


Lek. med. Sylwia Cyran-Stemplewska

spec. dermatolog -wenerelog

DERMATOLOGIA, LASEROTERAPIA
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2005 roku związana z Oddziałem Dermatologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.Specjalizację z zakresu Dermatologii i Wenerologii ukończyła w 2013r. Obecnie pracuje na stanowisku starszego asystenta w Klinice Dermatologii w Kielcach. Aktywnie uczestniczy w wielu kongresach z zakresu dermatologii estetycznej. W Centrum Medycyny i estetyki lek. med. Sylwia Cyran- Stemplewska dermatolog, specjalizuje się w ocenie znamion barwnikowych, guzów skóry. Wykonuje zabiegi dermatochirurgiczne  i zabiegi laserowe. Leczy trądzik i wiele innych problemów skórnych. Bardzo sympatyczna, posiada duża wiedzę i doświadczenie w zakresie dermatologii i wenerologii.
Hobby: Literatura, Kino, Muzyka

 

 


Lek. med. Monika Gieroń

spec. Dermatolog-Wenerolog Trychologia

DERMATOLOGIA, LASEROTERAPIA

Absolwentka collegium medicum UJ w Krakowie. Pierwsze kroki w medycynie zaczynała na oddziale chirurgii dziecięcej. Na codzień Pani Dr pracuje na oddziale Dermatologii w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach. Pani Dr jest na finiszu specjalizacji z z zakresu Dermatologii Ogólnej. Uzyskała pozytywny wynik egzaminu specjalizacyjnego z Dermatologii i Wenerologii. Pani Dr specjalizuje się w trychologii, zabiegach laserowych, leczeniu blizn i diagnostyce nowotworowej skóry.

 


Lek. med. Agnieszka Osińska 

spec. ginekolog-położnik-endokrynolog

GINEKOLOGIA ESTETYCZNA

Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Absolwentka Wydziału Lekarskiego  Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

W naszej klinice Pani dr specjalizuje się w zabiegach z zakresu ginekologii estetycznej i ginekologii naprawczej.

Pani dr posiada wieloletnie doświadczenie oraz liczne certyfikaty umożliwiające wykonywanie zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej, także z zastosowaniem wiązki laserowej.

Pani dr wykonuje zabiegi laserowe, chirurgiczne oraz z zastosowaniem nici i kwasu hialuronowego w obrebie okolic intymnych.


Lek. med. Anita Zaręba

spec. Urolog

UROLOGIA, UROLOGIA ESTETYCZNA

Pani dr ukończyła specjalizację  w dziedzinie Urologii. Europejski tytuł FEBU- Fellow of the European
Board of Urology uzyskałam w 2021r. Ukończyła kierunek lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Swoją codzienną praktykę kliniczną odbywa w Klinice Urologii Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach na stanowisku starszego asystenta.
Jest członkiem Polskiego oraz Europejskiego Towarzystwa Urologicznego , uczestniczy w licznych kongresach naukowych i szkoleniach w Polsce oraz za granicą , w tym również z
zakresu medycyny estetycznej.
W głównym obszarze zainteresowań zawodowych Pani dr jest onkologia urologiczna oraz andrologia kliniczna, w tym zaburzenia popędu płciowego , erekcji oraz wytrysku.
W Klinice  Centrum Medycyny i Estetyki przeprowadza zabiegi:
-plastykę krótkiego wędzidełka
-skrotox – podanie toksyny botulinowej w skórę moszny
– ostrzykiwanie penisa komórkami macierzystymi zawieszonymi w osoczu bogatopłytkowym dzięki czemu uzyskujemy poprawę w zakresie jakości erekcji.

-Usuwanie grudek perlistych

Hobby : jazda na rowerze, podróże, miłośniczka zwierząt.


                                                         

Alicja Szymańska  – pielęgniarka chirurgiczna

 

 

 

 

 

 

 

 


Anna Gil – specjalista pielęgniarstwa operacyjnego

Pielęgniarka, asysta zabiegowa z wieloletnim stażem.  Ukończyła Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku pielęgniarstwo. Na co dzień, pracuje w świętokrzyskim centrum onkologii na bloku operacyjnym. W centrum medycyny i estetyki asystuje lekarzom przy zabiegach chirurgicznych, zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy.   W wolnych chwilach uwielbia tańczyć, podróżować obejrzeć dobry film. A najbardziej uwielbia spędzać czas ze swoją rodziną.

 

 

 

 

 


 

             Monika Szmalec – Instrumentariusza Operacyjna 


Agata Głowacka

Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie oraz Wyższej Szkoły WSEPIM w Kielcach.  Lubi wykonywać zabiegi, których efekty są skuteczne i spełniają oczekiwania pacjenta. Pasjonatka nowoczesnych urządzeń High technology którymi wykonuje zabiegi redukujące tkankę tłuszczową i cellulit. Do zabiegów odmładzających oprócz technik łączonych które wykonuje na twarz, rekomenduje zaawansowaną i systematyczną pielęgnację domową uzupełniającą preparatami firmy MEDIK8. Uśmiechnięta i cierpliwe odpowiada na wszystkie pytania pacjenta.  Hobby : Literatura specjalistyczna.

 

 

 


Urszula Chudyba

Kosmetolog

Absolwentka Collegium Medicium Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie na wydziale farmaceutycznym o kierunku kosmetologia. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjnych i leczniczych na twarz. Ma holistyczne podejście do pacjenta. Zawsze wnikliwie analizuje i słucha potrzeb pacjenta. Indywidualnie dopiera terapię oraz pielęgnacje domową dla pacjenta w celu niwelacji zmarszczek, zagęszczenia skóry lub leczenia trądziku. Wykonuje zabiegi laserowego zamykania naczynek na twarzy, niweluje trądzik różowaty oraz rumień za pomocą lasera. Dodatkowo wykonuje szeroki wachlarz zabiegów  wyszczuplających i ujędrniających sylwetkę. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni i poznaje smaki.

 


Anita Duda

Kosmetolog

Szczęśliwa Mama dwójki dzieci. W zawodzie pracuje już ponad 10 lat.  Wyróżnia ją holistyczne i empatyczne podejście do naszych pacjentów. Pani Anita specjalizuje się w zabiegach odmładzających twarz za pomocą urządzeń high technology np.  radiofrekwencja mikroigłowa, termolifting oraz w zakresie zabiegów wyszczuplających ciało. Od wielu lat jest specjalistką w zakresie depilacji laserowej. Prywatnie lubi podróżować.

 

 

 


Karolina Kosakiewicz

Koordynator recepcji 

Odpowiedzialna jest za bezpośredni kontakt z Pacjentem oraz koordynację funkcjonowania kliniki. Umawia wizyty  do wybranych lekarzy i kosmetologów  klinice centrum medycyny i estetyki w Kielcach. Zawsze pomocna i uczynna, chętnie i rzetelnie odpowiada na pytania zadawane przez pacjentów. Dba o to, aby każdy pacjent w klinice czuł się dobrze zaopiekowany. Prywatnie miłośniczka zwierząt i literatury.

 

 

 

 


            

 Agata Majcher     

 starszy specjalista ds. recepcji

Absolwentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach i Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych na kierunkach dziennikarstwo i europeistyka.Kreatywna, miła  i zaangażowana, zawsze wszytko rzetelnie tłumaczy pacjentom i szczegółowo odpowiada przez telefon na  wszystkie pytania. Zainteresowania fotografia, kino, sport.

 

 

 

 


   Katarzyna Żołądek

młodszy spec. ds. recepcji

Absolwentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach nas kierunku administracja publiczna. Miła, sympatyczna i zawsze uśmiechnięta. Zawsze pomocna. Dba o to, aby pacjent czuł się komfortowo w klinice jak również odpowiada szczegółowo na telefoniczne pytania pacjentów. Zainteresowania kino, sport oraz podróże.