ul. Stanisława Staszica 6 lok. 04, 25-008 Kielce | tel. 605 729 912

Nasz zespół

dr Paweł Pióro

 

Lek. med. Paweł Pióro

MEDYCYNA ESTETYCZNA, CHIRURGIA 
Przez kilkanaście lat mieszkał w USA, gdzie ukończył prestiżowy Uniwersytet Loyola w Chicago. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w trybie anglojęzycznym.  Pracował na oddziale Patomorfologii w Chicago. Autor amerykańskich publikacji medycznych.Posiada kilkadziesiąt certyfikatów potwierdzających jego umiejętności z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii plastycznej, zaawansowanych technikach odmładzania skóry wykorzystaniem urządzeń laserowych, a w szczególności w przeprowadzaniu łączonych terapii za pomocą kwasu hialuronowego  i nici liftingujących. Pacjenci niezwykle cenią sobie jego doświadczenie w zakresie medycyny estetycznej jak i jego wyjątkowy zmysł i poczucie estetyki oraz umiejętność tworzenia atmosfery zaufania – czynniki niezwykle istotne w profesji związanej z udoskonalaniem wizerunku. Dr Paweł Pióro specjalizuje się również w takich  zabiegach jak : plastyka powiek, przeszczep włosów metodą fue, lipofillingu ( przeszczep tłuszczu do twarzy oraz liposukcji. W klinice wykonał Kilkadziesiąt tysięcy zabiegów.  Uczestnik wielu zagranicznych i polskich kongresów medycyny estetycznej. Wykładowca na kongresach i  Lekarz prowadzący szkolenia z zakresu medycyny estetycznej dla Lekarzy. Wyróżnia się niezwykłym poczuciem estetyki oraz precyzją w wykonywaniu zabiegów chirurgicznych. Pasjonat zabiegów chirurgicznych i chirurgicznego przeszczepu włosów. Hobby: Podróżowanie, jazda na rowerze.

 

 

 


 

Karolina Wodzisławska

Menedżer
Menadżer i założycielka Kliniki . Aktywnie uczestniczy w kongresach, szkoleniach i wykładach z zakresu medycyny estetycznej. Dokładnie sprawdza, testuje najnowsze światowe technologie urządzeń medycznych, które następnie wdraża do Kliniki. Ambitna i zdeterminowana  na osiąganie celów. Budując zespół W Centrum Medycyny i Estetyki, kieruje się wiedzą doświadczeniem i chęcią uczenia się osób, które kandydują na pracowników, współpracowników i partnerów kliniki. Jej celem, jest utrzymanie kliniki medycyny estetycznej w Kielcach, która oferuje najwyższą jakość usług, najlepszych specjalistów i najnowsze technologie. Inżynier oraz  absolwentka studiów podyplomowych SGH w Warszawie na kierunku ,,Zarządzanie Biznesem Medycznym”
Uwielbia czytać kryminały i powieści przygodowe, w każdej wolnej chwili podróżuje, kocha zwierzęta i wspomaga schroniska.

 

 

 

 


Lek. med. Marzena Urbańska 

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi. Medycyną estetyczną zajmuje się od 2013 roku.

Specjalizuje się w zabiegach modelowania owalu twarzy i
przywracania utraconej objętości tkanek za pomocą naturalnych stymulatorów odnowy biologicznej (hydroksyapatyt wapnia, atelokolagen, PLLA). Jej doświadczenie w tym zakresie powoduje, że pacjenci odzyskują młodzieńczy wygląd unikając jednocześnie efektu obrzmienia twarzy. Wykonuje
również zabiegi z użyciem toksyny botulinowej oraz kwasu hialuronowego. Jest zwolenniczką mezoterapii oraz zabiegów z osoczem bogatopłytkowym. Stale pogłębia swoją wiedzę i umiejętności aktywnie uczestnicząc w licznych konferencjach i warsztatach organizowanych w Polsce i na świecie. Od kilku lat jest członkiem kadry szkoleniowej jednego z czołowych ośrodków prowadzących szkolenia z zabiegów medycyny estetycznej dla lekarzy. Pani doktor to osoba niezwykle empatyczna i skupiona na swojej pracy. Z powodzeniem pomaga pacjentkom i pacjentom zachować młody,  naturalny wygląd i dobre samopoczucie. Prywatnie miłośniczka zwierząt.


lek. med. specjalista chirurgii ogólnej

Piotr Roczniak

MEDYCYNA ESTETYCZNA, CHIRURGIA

Specjalista chirurgii ogólnej oraz specjalista  medycyny ratunkowej. Na codzień Pan Dr pracuje jako zastępca ordynatora na oddziale chirurgii w skarżysku kamiennej. W naszej klinice Pan dr zajmuje sie zabiegami z zakresu  medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej oraz wykonuje zabiegi liposukcji, plastyki uszu, operacji stulejki . Hobby: wędrówki po górach.

 

 

 

 

 


lek. med. Łukasz Rdzanek

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Lekarz, specjalista w zakresie chirurgii ogólnej i absolwent studiów doktoranckich na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Od 2008 roku zajmuje się medycyną estetyczną, posiada kilkadziesiąt certyfikatów potwierdzających jego umiejętności i doświadczenie. Zwolennik harmonijnych proporcji i subtelnego poprawiania urody.

 

 


Lek. med. Sylwia Cyran-Stemplewska -specjalista dermatolog -wenerelog DERMATOLOGIA
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2005 roku związana z Oddziałem Dermatologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.Specjalizację z zakresu Dermatologii i Wenerologii ukończyła w 2013r. Obecnie pracuje na stanowisku starszego asystenta w Klinice Dermatologii w Kielcach. Aktywnie uczestniczy w wielu kongresach z zakresu dermatologii estetycznej. W Centrum Medycyny i estetyki lek. med. Sylwia Cyran- Stemplewska dermatolog, specjalizuje się w ocenie znamion barwnikowych, guzów skóry. Wykonuje zabiegi dermatochirurgiczne  i zabiegi laserowe. Leczy trądzik i wiele innych problemów skórnych. Bardzo sympatyczna, posiada duża wiedzę i doświadczenie w zakresie dermatologii i wenerologii.
Hobby: Literatura, Kino,Muzyka

 

 

 

 


 

Lek med. Justyna Łosiak- specjalista dermatolog-wenerolog- DERMATOLOGIA

absolwentka Wydziału Lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Obecnie pracownik oddziału Dermatologii w Wojewódzkim Szpitalu  Zespolonym w Kielcach. Zajmuje się między innymi diagnostyką i leczeniem chorób skóry, terapią przebarwień,  włosów i paznokci oraz chorób przenoszonych drogą płciową. Wykonuje również zabiegi laserowe: leczenie blizn i  usuwanie zmian skórnych, zamykanie naczyń krwionośnych i leczenie rumienia.

 

 

 

 

 


Lek. med. Monika Gieroń – Dermatologia i Wenerologia, Trychologia
Absolwentka collegium medicum UJ w Krakowie. Pierwsze kroki w medycynie zaczynała na oddziale chirurgii dziecięcej. Na codzień Pani Dr pracuje na oddziale Dermatologii w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach. Pani Dr jest na finiszu specjalizacji z z zakresu Dermatologii Ogólnej. Uzyskała pozytywny wynik egzaminu specjalizacyjnego z Dermatologii i Wenereologii. Pani Dr specjalizuje się w trychologii, zabiegach laserowych, leczeniu blizn i diagnostyce nowotworowej skóry.

Lek. Med. Katarzyna Szczukocka – specjalizacja w zakresie dermatologii i wenerologii- DERMATOLOGIA 

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.   Młodszy asystent w Klinice Dermatologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach. W naszej klinice Pani dr specjalizuje się leczeniu łysienia, wraz z dr Pawłem Pióro przygotowuje pacjentów do zabiegu przeszczepu włosów oraz zajmuje się diagnostyką chorób skóry i zabiegami laserowymi. Pacjenci cenią Panią doktor za sympatyczne i empatyczne  podejscie do Pacjenta.

 

 

 

 


Lek. med. Agnieszka Osińska  specjalista ginekolog-położnik-endokrynolog-GINEKOLOGIA ESTETYCZNA

Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Absolwentka Wydziału Lekarskiego  Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

W naszej klinice Pani dr specjalizuje się w zabiegach z zakresu ginekologii estetycznej i ginekologii naprawczej.

Pani dr posiada wieloletnie doświadczenie oraz liczne certyfikaty umożliwiające wykonywanie zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej, także z zastosowaniem wiązki laserowej.

Pani dr wykonuje zabiegi laserowe, chirurgiczne oraz z zastosowaniem nici i kwasu hialuronowego w obrebie okolic intymnych.


 

 

 

  Mateusz Marcińczak – Pięlegniarz

Absolwent Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz  WSEPINM.  W traktcie specjalizacji z pielęgniarstwa operacyjnego. Pracuje na bloku operacyjnym od 2012 roku w szpitalu w Jędrzejowie. Prywatnie

lubi poznawać nowych ludzi, chodzić do kina. Pragnie rozwijać się w zawodzie i zdobyć koronę gór Polski.

 

 

 

 

 

 


 

Katarzyna Mazur – Pielęgniarka

Pani Katarzyna asystuje lekarzom przy zabiegach chirurgicznych. Pracuje na bloku operacyjnym w szpitalu w Kielcach.

 

 

 


Agata Głowacka Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie oraz Wyższej Szkoły WSEPINM w Kielcach.  Lubi wykonywać zabiegi, których efekty są skuteczne i spełniają oczekiwania pacjenta. Pasjonatka nowoczesnych urządzeń High technology którymi wykonuje zabiegi redukujące tkankę tłuszczową i cellulit. Do zabiegów odmładzających oprócz technik łączonych które wykonuje na twarz, rekomenduje zaawansowaną i systematyczną pielęgnację domową uzupełniającą preparatami firmy MEDIK8. Uśmiechnięta i cierpliwe odpowiada na wszystkie pytania pacjenta.  Hobby : Literatura specjalistyczna.

 

 

 

 

 

 

 


Paulina Kurek Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi.  Specjalizuje się w zabiegach odmładzających na twarz i zabiegach modelujących sylwetkę.  Lubi zabiegi, dzięki którym szybko widać efekty i zadowolenie pacjentów. Jednym z zabiegów, które rekomenduje to zabiegi z użyciem urządzenia Dermapen 4 wraz z połączeniem  kwasu hialuronowym lub kwasem TCA.  Na problemy pacjenta, zawsze stara się pomagać kompleksowo, począwszy od  rozmowy na temat stylu życia i diety. Prywatnie uwielbia podróżować i  uprawiać sporty ekstremalne.

 

 

 

 

 

 

 

 


Karolina Kosakiewicz  koordynator recepcji 

Odpowiedzialna jest za bezpośredni kontakt z Pacjentem oraz koordynację funkcjonowania kliniki. Umawia wizyty  do wybranych lekarzy i kosmetologów  klinice centrum medycyny i estetyki w Kielcach. Zawsze pomocna i uczynna, chętnie i rzetelnie odpowiada na pytania zadawane przez pacjentów. Prywatnie miłośniczka zwierząt i literatury.

 

 

 

 

 

 

 

 


Agata Majcher Recepcjonistka  specjalistka

Absolwentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach i Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych na kierunkach dziennikarstwo i europeistyka. Zainteresowania fotografia, kino, sport.