ul. Stanisława Staszica 6 lok. 04, 25-008 Kielce | tel. 605 729 912

Nasza misja

Centrum Medycyny i Estetyki to wyjątkowe miejsce powstałe z pasji do piękna i zdrowia.

Z myślą o Pacjentach, dla których priorytetem jest poczucie bezpieczeństwa związane z jakością i procedurą przeprowadzanych zabiegów, w naszej klinice wykonujemy szeroki wachlarz profesjonalnych zabiegów medycyny estetycznej z użyciem najlepszej aparatury i certyfikowanych materiałów w oparciu o najwyższe standardy bezpieczeństwa. Naszym priorytetem jest zapewnienie najwyższego poziomu usług przy zachowaniu przyjaznej atmosfery.

W dzisiejszych czasach jędrna i zadbana skóra to nie fanaberia, a podstawowy element zdrowego stylu życia.

Jeżeli zależy Ci na profesjonalnych zabiegach, wykonywanych w ekskluzywnym, świetnie wyposażonym, nowoczesnym, a jednocześnie zacisznym miejscu w samym sercu Kielc to wybór naszej kliniki, jest tym, czego szukałeś.

Nasza kadra jest doświadczona i dynamiczna. Cały czas się rozwijamy i szkolimy. Jako nieliczni jeździmy na zagraniczne konferencje z zakresu medycyny estetycznej. Dzięki temu znamy najnowocześniejsze rozwiązania i najlepiej troszczymy się o naszych pacjentów. Każdy nasz pacjent jest traktowany indywidualnie, ma zaproponowany skuteczny, kompleksowy program leczenia, którego efektem jest poprawa wyglądu i odmłodzenie.

Właściwie dopasowane zabiegi opóźnią proces starzenia oraz pozwolą się cieszyć pięknym i promiennym wyglądem przez długi czas.Etyka lekarska i pasja wykonywania zawodu lekarza jest priorytetem naszego personelu. Przykładamy szczególną wagę do higieny zabiegów. Indywidualnie i serdecznie podchodzimy do każdego naszego pacjenta, z pełną dyskrecją.

Nasz zespół tworzą specjaliści medycyny estetycznej ginekologii estetycznej, laseroterapii.

Leczymy m.in. nadpotliwość i bruksizm. W celu zasięgnięcia porad i uzyskaniu odpowiedzi na Państwa pytania prosimy o kontakt klinika@centrummedycynyiestetyki.pl