ul. Stanisława Staszica 6 lok. 04, 25-008 Kielce | tel. 605 729 912

Modelowanie i powiększanie ust

powiększanie ust kielce

Powiększanie ust Kielce

Piękne, czerwone, pełne usta są symbolem esencji kobiecości i zawsze przyciągają uwagę. Wraz z odpowiednim kształtem i rozmiarem ust wzrasta nasza atrakcyjność w oczach innych ludzi, nie tylko w kwestii relacji osobistych, ale nawet zawodowych. Jeżeli więc natura poskąpiła nam wypełnienia ust lub ich kontur nie jest dla nas satysfakcjonujący i stał się dla san źródłem kompleksów czas zastanowić się nad zabiegiem, jakim jest powiększanie ust. Kielce to miasto w którym nasze Centrum Medycyny i Estetyki oferuje profesjonalne zabiegi zarówno w przypadku osób, które chcą zmienić wygląd swoich ust, jak również tych, u których skutki starzenia się są zbyt widoczne.

Oferujemy powiększanie, modelowanie i odmładzanie ust. Każdy z tych zabiegów ma ogromny wpływ na późniejszą jakość życia, ponieważ atrakcyjny wygląd niemal automatycznie i znacznie podnosi naszą samoocenę. Współpracujący z nami profesjonaliści do każdego przypadku podchodzą indywidualnie, proponując najlepsze rozwiązanie oraz przeprowadzając sam zabieg z zachowaniem odpowiedniej precyzji i delikatności. W naszej klinice zajmujemy się medycyną estetyczną ust oraz ich okolic: zwiększamy również objętość wargi czerwonej, modelujemy sam kontur oraz wypełniamy zmarszczki pojawiające się dookoła ust. Dzięki naszym usługą przywracamy drugą młodość nie tylko ustom, ale również ich właścicielką, które pewne siebie znów odnajdują radość życia, przyjemność z poznawania i przebywania wśród innych. Tym samym sprawiamy, że życie staje się lepsze, a uśmiech pojawia się na ustach naszych klientek znacznie częściej, niż miało to miejsce przed zabiegiem.

Centrum Medycyny i Estetyki to nie tylko atrakcyjna oferta, ale również niezwykle nowoczesne zaplecze technologiczne, dzięki któremu wszystkie zabiegi wykonywane są w doskonałych warunkach. Wykwalifikowana kadra każdy przypadek pojawiający się w naszej klinice traktuje indywidualnie, dobierając metody i propozycje dla określonego problemu i biorąc pod uwagę wszystkie, ważne czynniki.

 

Dla kogo przeznaczony jest zabieg

Zabieg jest wykonywany bez względu na wiek pacjenta. U młodych kobiet a także mężczyzn, korekta dotyczy przeważnie zbyt mało wykształconej wargi górnej lub dolnej. Część pacjentek pragnie powiększyć swoje usta z powodu panującej mody na pełne usta.

W późniejszym wieku dokonujemy głównie korekty konturu warg i zmian wynikających z postępującego procesu starzenia się ust związanego z odwodnieniem czerwieni wargowej.

Efekty

W zależności od ustalonych wcześniej lekarzem pożądanych efektów :

 • Nnawilżenie ust,
 • Usunięcie zmarszczek na i dookoła ust,
 • Zwiększenie objętości,
 • Zwiększenie jędrności,
 • Odmłodzenie czerwieni wargowej i okolic ust,
 • Naturalny kształt ust,
 • Wyrównanie dysproporcji pomiędzy górną i dolną wargą,
 • Podniesienie kącików ust, dzięki czemu twarz zyskuje pogodny wygląd,
 • Podkreślenie konturu ust, dzięki czemu usta mają bardziej wyrazisty, kształt nawilżone usta, poprawa wyglądu ust oraz zwiększenie komfortu
 • Poprawa kolorytu, co stanowi doskonałe uzupełnienie efektu wymodelowania i nawilżenia.

Jak długo utrzymuje się efekt

Efekt powiększania ust ustępuje po około 6 – ­9 miesiącach, jednak w tym czasie jakość skóry wyraźnie się poprawia tak, że leczona okolica na długo pozostaje w kondycji lepszej niż przed zbiegiem, a sesje podtrzymujące wykonywane są coraz rzadziej często z użyciem mniejszej ilości preparatu.

Czy zabieg jest bolesny

W celu modelowania i powiększania ust, używamy różnych preparatów. W zależności od życzenia pacjenta. Niektóre z preparatów posiadają w swoim składzie środek znieczulający. Pozwala to na wykonanie zabiegu prawie bezboleśnie.

Dodatkowo ponieważ okolice ust są bardzo wrażliwe, proponujemy pacjentom znieczulenie albo przy pomocy kremu znieczulającego ok. 40 min przed zabiegiem, albo przez znieczulenie przewodowe (tzw. dentystyczne).

Zalecenia pozabiegowe

Przez kilka godzin po zabiegu należy unikać nadmiernej ekspresji w obrębie ust, jak również dotykania i masowania miejsc iniekcji. Przez około 3 dni nie powinno się nadmiernie narażać ust na promienie słoneczne oraz ciepło (solarium, sauna).

Przeciwwskazania

 • Ciąża i karmienie piersią,
 • Stany zapalne skóry, infekcje (opryszczka),
 • Skłonności do blizn przerostowych (keloidów),
 • Choroby układu immunologicznego, immunoterapia,
 • Nadwrażliwość na kwas hialuronowy.
Umów się na wizytę