ul. Stanisława Staszica 6 lok. 04, 25-008 Kielce | tel. 605 729 912

Ginekologia estetyczna

Ginekologia estetyczna Kielce

ginekologia estetyczna kielceZ myślą o naszych Pacjentkach, poszerzyliśmy naszą ofertę o ginekologię estetyczną oraz o konsultacje ginekologiczne . Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej pomogą pozbyć się towarzyszącego na co dzień dyskomfortu, dodadzą pewności siebie, poprawią niską samoocenę kobiety. Celem ginekologii estetycznej jest poprawa wyglądu żeńskich narządów płciowych oraz polepszenie ich funkcji seksualnych.

Problemy dotyczące akceptacji naszego ciała wcale nie muszą dotyczyć jego widocznych na co dzień części. Czasem wiele zmartwień przynoszą intymne problemy, które nie tylko zniechęcają do współżycia, ale czasem nawet je uniemożliwiają. Jest to zawsze bardzo stresujący problem, a do poszukiwania odpowiedniego rozwiązania dojrzewa się bardzo długo. W Centrum Medycyny i Estetyki doskonale wiemy, jaką ulgę może przynieść nawet niewielka zmiana, dlatego właśnie w naszej ofercie można znaleźć zestaw zabiegów, który odnosi się do zagadnienia, jakim jest ginekologia estetyczna. Kielce to miejsce, w którym można skorzystać z  usług naszej kliniki, wykorzystując zarówno wiedzę i doświadczenie współpracujących z nami profesjonalistów, jak również innowacyjne zaplecze technologiczne. Nasi specjaliści z odpowiednią dozą dyskrecji i profesjonalizmu nie tylko dokładnie przeanalizują przypadek, ale doradzą również najbardziej optymalne rozwiązanie. W naszej ofercie znajdują się zabiegi taki jak lifting krocza – nici Vaginal Narrower, plastyka  warg sromowych, wypełnianie na bazie kwasu hialuronowego. Dzięki możliwościom osocza bogatopłytkowego przeprowadzamy również zabiegi regenerujące i odmładzające, takie jak np. rewitalizacja pochwy. Posiadamy również jeden z najnowoczesniejszych i jedyny taki w Kielcach laser wykorzystywany w zabiegach ginekologicznych takich jak: leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, leczenia zespołu luźnej pochwy, usuwanie kłykcin,nadżerek, polipów etc..

Ginekologia estetyczna dla Ciebie

Pochwa po porodzie się rozluźnia i rozszerza, następuje obniżenie narządu rodnego i cewki moczowej. Z wiekiem występuje coraz większa skłonność do infekcji intymnych i wysiłkowego nietrzymania moczu. Obecnie ginekologia potrafi pomóc przy tych przykrych dolegliwościach..

Możesz funkcjonować bez dokuczliwych następstw porodów, czy menopauzy dzięki ginekologii estetycznej

Nieinwazyjne zabiegi laserowe poprawiają napięcie i nawilżenie pochwy u kobiet, a waginalne nici liftingujące zmniejszają wejście do pochwy.

Nasze Centrum Medycyny i Estetyki to miejsce niezwykle nowoczesne oraz świetnie wyposażone. Z zamiłowania do piękna i medycyny powstała klinika, która już swoim ekskluzywnym wnętrzem udowadnia, że nasi klienci oddają się w ręce profesjonalistów. Specjaliści, którzy zajmują się klientami nie tylko są doskonale wykwalifikowani i doświadczeni, ale również ciągle się rozwijają. Satysfakcja naszych klientów jest dla nas niezwykłą radością, niejednokrotnie również wzruszającymi momentami. Czasem nawet niewielka kosmetyczna zmiana potrafi wnieść do życia tak wiele pozytywnych odczuć, że zmienia się nawet prozaiczna codzienność. Tym samym mamy poczucie misji, która polega na zmienianiu ludzkiego życie na lepsze, za pomocą profesjonalnych, innowacyjnych i skutecznych zabiegów.

 

Nasze zabiegi:

laserowe leczenie zespołu luźnej pochwy

laserowe leczenie nietrzymania moczu

laserowe usuwanie kłykcin i brodawek

laserowe leczenie blizn po cesarskim cięciu

lifting krocza nićmi po porodzie

rewitalizacja warg sromowych laserem

rewitalizacja warg sromowych osoczem bogatopłytkowym

wypełnianie warg sromowych większych kwasem hialuronowym

wypełnianie warg sromowych własnym tłuszczczem

powiększanie puntku G

labiopalstyka – plastyka warg sromowych

Wszelkie informacje udzielamy telefonicznie pod nr tel 605729912 lub pod adresem email klinika@centrummedycynyiestetyki.pl

 

Umów się na wizytę