ul. Stanisława Staszica 6 lok. 04, 25-008 Kielce | tel. 605 729 912

Easy TCA Pixel Peel -mikroigłowa eksfoliacja skóry

pixel peel

Innowacyjna technika polegająca na zastosowaniu w jednym zabiegu dermapena/mikronakłuwanie frakcyjne/ z następowym nałożeniem na skórę 15% kwasu TCA lub easy TCA Pain Control ,a na koniec maski post Peel.

Zabieg przebiega dwuetapowo. W pierwszej kolejności skóra jest nakłuwana kilkakrotnie na różnej głębokości (0,5m-2,5mm) za pomocą specjalnej rolki z mikorigłami  pod znieczuleniem. Następnie aplikowany jest kwas TCA.

Bezpośrednio po zabiegu skóra jest zaczerwieniona oraz delikatnie obrzęknięta. Dyskomfort ten niwelowany jest za pomocą specjalnego preparatu o właściwościach łagodzących, przeciwzapalnych oraz nawilżających.

Między 3-6 dniem po zadowalających, długotrwałych rezultatów konieczne może być wykonanie 2-4 zabiegów.Po zabiegu następuje intensywne złuszczanie skóry, które prowadzi do regeneracji i przebudowy tkanek. Po tygodniu można cieszyć się pełnym efektem zabiegu.

pixel peel 2

Wskazania
– blizny potrądzikowe
– rozstępy
– przebarwienia
– likwidacja powierzchownych zmarszczek
– likwidacja rozszerzonych porów skóry
– fotostarzenie
– skóra palacza
– poprawa gęstości i napięcia skóry[/vc_column_text][/vc_accordion_tab][vc_accordion_tab title=”Efekty” icon=”fa-question-circle” background_color=”#efefef”][unordered_list style=”circle” animate=”no”]Dzięki połączeniu działania i sumowaniu efektów obu terapii, Peeling Pixel Peel pozwala dużo bardziej skutecznie usuwać blizny, rozstępy, przebarwienia i odmładzać skórę. Efekty w postaci znacznego spłycenia blizn są widoczne już po jednym zabiegu. Jednak w przypadku głębokich zmian skórnych, np. blizn potrądzikowych lub pourazowych, wskazane jest wykonanie kilku zabiegów w odstępach 6 – 8 tygodni. Zabiegu nie wykonuje się latem i przy dużym nasłonecznieniu.[/unordered_list][/vc_accordion_tab][vc_accordion_tab title=”Przeciwwskazania” icon=”fa-question-circle” background_color=”#dddddd”][unordered_list style=”circle” animate=”no”]- ciąża i okres karmienia piersią
– zaburzenia krzepnięcia krwi
– miejscowe infekcje skórne
– czynna opryszczka
– leczenie pochodnymi witaminy A (w trakcie terapii i pół roku po terapii)
– podrażnienia i uszkodzenia skóry
– alergia, uczulenie na preparaty używane w trakcie zabiegu
– skłonność do powstawania bliznowców
– aktywny trądzik
– niewyrównana cukrzyca

Przebieg zabiegu
Zabieg przebiega dwuetapowo. W pierwszej kolejności skóra jest nakłuwana kilkakrotnie na różnej głębokości (0,5m-2,5mm) za pomocą specjalnej rolki z mikorigłami  pod znieczuleniem. Następnie aplikowany jest kwas TCA. W zależności od indywidualnych potrzeb nakładane są 1-3 warstwy kwasu. Cały zabieg trwa ok. 45 minut.

Bezpośrednio po zabiegu skóra jest zaczerwieniona oraz delikatnie obrzęknięta. Dyskomfort ten niwelowany jest za pomocą specjalnego preparatu o właściwościach łagodzących, przeciwzapalnych oraz nawilżających.

Między 3-6 dniem po zadowalających, długotrwałych rezultatów konieczne może być wykonanie 2-4 zabiegów w serii co 4 tygodnie. Zabiegu nie wykonuje się latem.zabiegu następuje intensywne złuszczanie skóry, które prowadzi do regeneracji i przebudowy tkanek. Po tygodniu można cieszyć się pełnym efektem zabiegu.

Umów się na wizytę