ul. Stanisława Staszica 6 lok. 04, 25-008 Kielce | tel. 605 729 912

Konsultacja Dermatologiczna

Dermatologia w Kielcach

 

Centrum Medycyny i Estetyki to miejsce, w którym naszą specjalnością jest dermatologia – dziedzina medycyny, skupiająca się na badaniu, opisie oraz schorzeniach skóry (a także włosów i paznokci). Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę, a każdy nasz dermatolog dysponuje specjalistycznym, nowoczesnym sprzętem i wyposażeniem, które umożliwia mu przeprowadzanie kompleksowych badań, a także leczenie Państwa dolegliwości. Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na wizytę do kieleckiego Centrum Medycyny i Estetyki!

Czym zajmuje się dermatolog z naszej kliniki?

Dermatologia jest dziedziną, w której bada się choroby skóry i znajduje sposoby ich leczenia. Dermatolog w naszej kieleckiej klinice, posiadając niezbędną wiedzę oraz odpowiednie narzędzia, jest w stanie pomóc Państwu w wielu problemach związanych ze skórą. Oferujemy zabiegi obejmujące:

  • poszczególne warstwy skóry, a więc naskórek, skórę właściwą i tkankę podskórną,
  • przydatki, a więc gruczoły (łojowe i potowe) oraz włosy i paznokcie.

Zapraszamy zarówno na konsultacje, w których dermatolog przeprowadzi dokładny wywiad i stosowne badania, mające na celu zdiagnozowanie choroby lub problemu, jaki dotyczy skóry Pacjenta, jak również zabiegi, wykonywane przy udziale najlepszych narzędzi i oczywiście przez wykwalifikowanych specjalistów. Zapewniamy przy tym bardzo szeroki zakres usług, dzięki czemu dermatolog z Centrum Medycyny i Estetyki będzie w stanie pomóc Państwu w każdym problemie.

Dermatologia w Kielcach – zakres usług

W naszej klinice w kielcach, oferujemy konsultacje i zabiegi dermatologiczne wykonywane przez spcejalistów:

-diagnostyka i leczenie chorób skóry u dorosłych

-dermatoskopia – badanie i diagnostyka zmian nowotworowych

-elektrokoagulacja

-leczenie trądziku

-leczenie przebarwień

-laserowe usuwanie zmian skórnych : brodawek, pieprzyków i kurzajek

-mikrodermabrazja : łojotok, trądzik, przygotowanie przed zabiegami estetycznymi

-zabiegi mezoterapii wypadanie włosów, utrata jędrności skóry

-peelingi chemiczne blizny potrądzikowe, łojotok, trądzik, poprawa kolorytu i gęstości skóry

-dermamelan i cosmelan: przebarwienia, łojotok, fotostarzenie się skóry

-laserowe zamykanie naczyń

-laser CO2 – fotostarzenie się skóry, leczenie blizn, leczenie trądziku

-leczenie : choroby bakteryjne i wirusowe skóry

-chirurgiczne usuwanie zmian skórnych

-leczenie łuszczycy

-leczenie atopowego zapalenia skóry

– leczenie łysienia

Jakie choroby skóry leczymy?

Szacuje się, że w naszym kraju na różnego rodzaju choroby i problemy skórne, cierpi nawet 5 milionów osób. Wśród tych dolegliwości znajduje się kilka, które występują najczęściej i z którymi problem ma największy odsetek osób, cierpiących z powodu chorób skóry. Leczymy wszystkie dolegliwości, a które z nich występują najczęściej?

  • Atopowe zapalenie skóry, czyli najczęściej występująca choroba alergiczna skóry, która swój początek w większości przypadków ma już w okresie niemowlęcym. Odznacza się charakterystycznymi zmianami skórnymi oraz intensywnym świądem, a w dodatku ma charakter przewlekły. Mimo, że nie ma możliwości całkowitego wyleczenia AZS, dermatolog w naszej kieleckiej klinice, jest w stanie przeprowadzić kurację, dzięki której towarzyszące chorobie objawy zostaną znacznie złagodzone, a Pacjent uzyska codzienny komfort.

 

  • Łupież, który rozwija się pod wpływem działania grzybów, rozwijających się w sprzyjających okolicznościach (łój i wysoka temperatura głowy). Charakterystyczne dla tej choroby są świąd, zaczerwienienie skóry głowy, a także opadający z głowy naskórek, który jest wynikiem uszkodzenia struktury skóry. Dermatolog w Kielcach będzie w stanie znaleźć rozwiązanie tego problemu, nawet w przypadku najbardziej zaawansowanego łupieżu.

 

  • Łuszczyca jest chorobą, która powoduje poczucie wstydu i wyobcowania, ponieważ jej objawem są charakterystyczne wykwity skórne, które są mało estetyczne i mogą pojawiać się nawet na skórze twarzy, głowy czy dłoni. Łuszczyca jest chorobą przewlekłą, która może pojawić się w każdym momencie życia, dlatego też niezbędne jest stosowanie odpowiednich leków i prowadzenie kuracji, która ma na celu wyeliminowanie lub znaczne zmniejszenie objawów. Jeżeli dotknął Państwa problem łuszczycy, zapraszamy do naszej kieleckiej kliniki. Dermatolog opracuje najlepszą kurację, dzięki której pozbędziecie się Państwo nawet najbardziej rozległego problemu.

 

  • Trądzik i przebarwienia, czyli bardzo często pojawiające się problemy skórne, które zwykle towarzyszą człowiekowi od wieku młodzieńczego – niekiedy nawet przez całe życie. Odmian trądziku i przebarwień jest bardzo wiele, dlatego też każdy problem wymaga indywidualnego podejścia oraz dobrania właściwych środków lub zabiegów, dzięki którym możliwe będzie przywrócenie skórze piękna i gładkości. Dermatolog w Kielcach, pomoże Państwu w problemie trądziku i przebarwień.

 

  • Choroby bakteryjne i wirusowe skóry, takie jak opryszczka, brodawki wirusowe, mięczak zakaźny, czyraki czy róża. Każdy z tych problemów również wymaga indywidualnego podejścia, o co zadba dermatolog z naszej kieleckiej kliniki.

Dermatologia to bardzo rozległa dziedzina i w skład jej zainteresowań wchodzi wiele chorób oraz dolegliwości, dlatego te wymienione wyżej, są tylko ich niewielką częścią. Zapraszamy do kontaktu w przypadku jakiegokolwiek problemu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że niektóre choroby skóry są wstydliwe, dlatego też pragniemy zapewnić Państwu największy komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Dermatologia i kosmetologia w Kielcach

Celem Centrum Medycyny i Estetyki jest zarówno zwalczanie chorób skóry, jak również przywracanie jej pięknego wyglądu. Dlatego też oprócz zabiegów dermatologicznych, oferujemy również zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej, dzięki której mamy możliwość przywracania naszym Pacjentom jędrności i piękna skóry, eliminując przy tym różnego rodzaju niedoskonałości oraz usuwając widoczne objawy fotostarzenia się skóry. Dysponujemy najnowocześniejszymi technologiami, oferując zabiegi mikrodermabrazji, infuzji tlenowej, endermologii i wiele innych. Wszystkie przeprowadzane są pod okiem specjalistów, którzy zadbają o Państwa komfort.

Zapraszamy do kontaktu – na konsultację lub zabieg można umówić się pod numerem telefonu 605 729 912.

Umów się na wizytę