ul. Stanisława Staszica 6 lok. 04, 25-008 Kielce | tel. 605 729 912

Oczyszczanie manualne twarzy

Kosmetologia estetyczna

Infuzja tlenowa Dermaoxy

Easy TCA / Easy TCA pain control – peelingi medyczne

Easy TCA Pixel Peel – mikroigłowa eksfoliacja skóry

RETIX C  Intensywna terapia anti-aging

Easy Droxy Complex Peel

EASY PHYTIC SOLUTION

Mesoesthetic peelingi medyczne

Azelan odmladzanie i zluszczanie

Piruvex- terapia anti aging

Karboksyterapia

Zabieg dla wszystkich typów skóry.

Pozbądź się wyprysków, porów i zaskórników.

Ciesz się zdrową, świeżą czystą i delikatną cerą.

Marzysz o czystej i świeżej cerze? Chcesz pozbyć się niedoskonałości? W takim razie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie manualne oczyszczanie twarzy, które oferujemy w naszym kieleckim Centrum Medycyny i Estetyki.

Zabiegi, jakie wykonujemy, zapewniają kompleksową pielęgnację skóry twarzy, która polega na usunięciu zanieczyszczeń. Pomagają w tym aktywne składniki, zawarte w specjalistycznych preparatach, które docierają w głąb skóry. Jako specjaliści w zakresie oczyszczania twarzy, jesteśmy w stanie pomóc Ci w każdym problemie i umożliwić ponowne czerpanie radości z piękna i świeżości skóry Twojej twarzy!

Oczyszczanie manualne twarzy – Przebieg zabiegu

KROK 1: DOKŁADNY DEMAKIJAŻ SKÓRY

Manualne oczyszczanie twarzy rozpoczyna się poprzez dokładny demakijaż skóry, który jest niezbędny w celu uzyskania najwyższej skuteczności zabiegu.

W Centrum Medycyny i Estetyki w Kielcach, wykorzystujemy do tego specjalistyczne preparaty o unikalnej formule, które są bardzo skuteczne w usuwaniu nadmiaru rogowej warstwy naskórka, a także rozpuszczaniu sebum. Do zabiegu zostaniesz przygotowana przez doświadczonych specjalistów, korzystających z najlepszych preparatów, dostępnych na rynku.

KROK 2: ROZPULCHNIENIE SKÓRY

Kolejną czynnością przygotowawczą, jaka ma miejsce przy manualnym oczyszczaniu twarzy, jest rozpulchnienie cery, odbywające się przy wykorzystaniu odpowiedniej maski rozpulchniającej. To dzięki niej Twoja skóra będzie doskonale przygotowana do zabiegu, a jej zastosowanie pozwoli również wyeliminować efekt termiczny. Maska doprowadzi do silnego rozmiękczenia i nawilżenia naskórka, a także otwarcia i rozszerzenia ujść gruczołów łojowych skóry. Spowoduje to zwiększenie elastyczności skóry i co za tym idzie – znaczne ułatwienie i skrócenie zabiegu oczyszczania manualnego twarzy. Co więcej, dzięki użyciu specjalnej maski, Twój skóra będzie po przeprowadzonym zabiegu dużo mniej podrażniona.

KROK 3: OCZYSZCZENIE MANUALNE TWARZY

Po działaniach przygotowawczych, możliwe jest rozpoczęcie właściwego zabiegu. Pani Kosmetolog z Centrum Medycyny i Estetyki w Kielcach zadba w pierwszej kolejności o usunięcie treści zalegającej w porach, poprzez delikatne uciskanie skóry palcami. Oczywiście cały proces odbywa się przy zachowaniu najwyższych standardów higieny i w doskonałej atmosferze.

KROK 4: PEELING KAWITACYJNY

Oczyszczanie manualne twarzy nie byłoby tak skuteczne, gdyby nie zastosowanie ultradźwięków. To one stanowią podstawę peelingu kawitacyjnego, który umożliwia usunięcie z naskórka martwych komórek, dokładne oczyszczenie skóry i co za tym idzie – zahamowanie rozmnażania się bakterii. Ultradźwięki usprawniają przepływ krwi i limfy, co ma bezpośredni w wpływ na lepsze dotlenienie skóry i pobudzenie jej naturalnych procesów odbudowy. Już po pierwszej wizycie możesz liczyć na widoczne efekty, w postaci usunięcia wągrów i poprawy gospodarki wodnej skóry. Co więcej – nasi Pacjenci cenią sobie fakt, że peeling kawitacyjny jest doświadczeniem bardzo relaksującym.

KROK 5: PRĄDY D’ARSONVALA

Kiedy oczyszczanie twarzy dobiegnie końca, niezbędne będzie zdezynfekowanie skóry, do czego wykorzystujemy innowacyjne urządzenie d’Arsonoval. Umożliwia ono masaż ciała za pomocą peloty, a więc szklanej elektrody – jest ona wypełniona ozonem, który stopniowo uwalnia się z każdym kolejnym wyładowaniem elektrycznym w trakcie kontaktu ze skórą. Prądy d’Arsonovala i wydzielany w trakcie zabiegu ozon, pozwalają na zwalczenie bakterii znajdujących się w skórze, a co za tym idzie – redukcję trądziku czy efektu przetłuszczonej skóry. Ich wykorzystanie prowadzi również do poprawy krążenia i tym samym polepszenia wyglądu skóry twarzy – po zabiegu wygląda ona na gładszą i jędrniejszą, a jej kolor jest dużo bardziej jednolity.

 

KROK 5: INDYWIDULANIE DOBRANA AMPUŁKA

Pani Kosmetolog dobiera odpowiednią ampułkę, która zostaje indywidualnie dopasowana do rodzaju skóry (trądzikowej, tłustej, suchej).

KROK 6: MASKA

Na koniec oczyszczania manualnego twarzy, Pani Kosmetolog nakłada maskę nawilżającą lub wyciszającą.

Oczyszczanie manualne twarzy – Czas trwania zabiegu

Zabieg trwa ok. 1 – 1,5 godziny.

Częstotliwość zabiegów ustalana jest indywidualnie, a efekty manualnego oczyszczania twarzy, widoczne są już po pierwszej wizycie.

MANUALNE OCZYSZCZANIE TWARZY – EFEKTY

  • oczyszczenie skóry twarzy z wszelkich zaskórników i krost,
  • odzyskanie czystej, świeżej i delikatnej skóry,
  • działanie bakteriobójcze,
  • regulacja pracy gruczołów łojowych,
  • lepsze wchłanianie substancji aktywnych.

MANUALNE OCZYSZCZANIE TWARZY – WSKAZANIA

  • problemy z wyglądem skóry,
  • duża ilość zaskórników i krost,
  • problemy z nieprawidłową pracą gruczołów łojowych,
  • przetłuszczona i łojotokowa skóra,
  • skóra zanieczyszczona, poszarzała.

Zapraszamy na zabieg do Centrum Medycyny i Estetyki w Kielcach!

Jako specjaliści w zakresie przywracania piękna skórze, korzystamy wyłącznie z najlepszych preparatów oraz rozwiązań technologicznych, które pozwalają na uzyskiwanie znakomitych efektów – niezależnie od tego, z jakimi problemami zmagają się nasze Pacjentki. Manualne oczyszczanie twarzy w Kielcach jest przeznaczone dla wszystkich osób, mających problemy z różnego rodzaju zaskórnikami, krostami, a także pracą gruczołów łojowych. Dzięki przeprowadzonym zabiegom, możliwe jest uzyskanie czystej, delikatnej i jędrnej skóry, co ma znaczący wpływ na wygląd każdej z nas.

Co więcej – zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy z nas ma inną skórę, dlatego też Pani Kosmetolog opracowuje w pełni indywidualnie programy pielęgnacyjne, które pozwolą na uzyskanie odpowiedniego efektu i uszczęśliwienie każdej Pacjentki.

Skontaktuj się z nami i umów na pierwszy zabieg albo zadaj nam pytanie, jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości – z chęcią na nie odpowiemy!

Na miejscu nasza doświadczona Pani Kosmetolog opracuje do Ciebie indywidualny program pielęgnacyjny!

Umów się na wizytę