ul. Stanisława Staszica 6 lok. 04, 25-008 Kielce | tel. 605 729 912

Endermologie® LPG Alliance

Endermologie ALLIANCE najnowsza światowa technologia dostępna już Kielcach!!

Endermologie®

Inteligentna metoda stymulacji
Twojej skóry i Twojego ciała
wprowadzi Cię w nowy wymiar pielęgnacji.

 

endermologia alliance

 

W kieleckim Centrum Medycyny i Estetyki przeprowadzamy najskuteczniejsze zabiegi, pozwalające na modelowanie i wyszczuplanie sylwetki oraz pozbycie się cellulitu. Stosujemy metody nieinwazyjne i w pełni bezpieczne dla zdrowia Pacjenta, wśród których zdecydowanie wyróżnia się endermologia. Jest to  zabieg medyczny,metoda dająca szybkie efekty, którą dodatkowo usprawniliśmy dzięki najnowszej technologii Endermologie LPG ALLIANCE – jako jedni z nielicznych w Polsce! Zabieg medyczny- drenaż limfatyczny. 

Endermologie® Alliance

widoczne efekty już po 3 zabiegach

Nowy patent endermologie® Alliance umożliwia intensywną i szybką stymulację tkanek
przy zachowaniu wyjątkowego komfortu zabiegu.

Czym jest i co daje endermologia w Kielcach?

Jest to seria zabiegów medycznych, które umożliwiają wymodelowanie i wyszczuplenie sylwetki, usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej w poszczególnych partiach ciała, a także pozbycie się cellulitu. W 100% BEZINWAZYJNIE, dzięki czemu nie musisz obawiać się bólu i jakichkolwiek zagrożeń w trakcie zabiegu.

Endermologia w naszym kieleckim gabinecie to metoda, w której dochodzi do mechanicznej stymulacji skóry i tym samym reaktywacji metabolizmu komórek. To właśnie dzięki naturalnym procesom, jakie przeprowadzane są w organizmie, możliwe jest pozbycie się niechcianego tłuszczu w każdej partii ciała.

Endermologia da efekty, których nie jesteś w stanie osiągnąć ani dzięki dietom, ani ćwiczeniom – i to w bardzo krótkim czasie!

 

Nowa jakość zabiegów – Endermologia ALLIANCE LPG

Dotychczasowe metody usuwania tkanki tłuszczowej przynosiły efekty, jednak rozwój technologiczny pozwala nam uzyskiwać je jeszcze szybciej niż do tej pory, przy jednoczesnym zwiększeniu skuteczności zabiegów! Centrum Medycyny i Estetyki z Kielc wykorzystuje najnowsze urządzenie do niechirurgicznego eliminowania tkanki tłuszczowej LPG ALLIANCE, który umożliwia efektywniejsze stymulowanie tkanki łącznej i co za tym idzie – uzyskiwanie znacznie lepszych rezultatów medycznych, niż urządzenia poprzedniej generacji.

NOWY SENSOR IDENTYFIKACJI SKÓRY:

 • Pozwala dopasować zabieg do każdego rodzaju tkanki uwzględniając naturalne parametry skory pacjenta

GŁOWICE:

 • Do małych obszarów
 • Do dużych obszarów
 • Do trudno dostępnych obszarów
 • Do twarzy i blizn

 

Endermologia ALLIANCE jest efektem 30-letnich badań francuskiej firmy LPG, której celem było znalezienie bezinwazyjnego, bezpiecznego i w pełni skutecznego rozwiązania, pozwalającego na przeprowadzanie zabiegów zarówno na ciele, jak i twarzy. Dzięki ciągłym poszukiwaniom, ponad 110 badaniom klinicznym i rozwojowi technologicznemu, Endermologia ALLIANCE, pozwala dzisiaj na efektywne:

 • redukowanie tkanki tłuszczowej,
 • wygładzanie cellulitu,
 • ujędrnianie skóry.

Jak to możliwe? Dzięki zastosowaniu w urządzeniu technologii, które wspólnie dają wspaniałe efekty.

Endermologie®

Aktywuje naturalne procesy lipolizy, dzięki któremu tłuszcz zamienia się w energię, a proces metabolizmu zostaje naturalnie pobudzony.

endermologia kielce

LPG Mecano-Stimulation®

Wspiera produkcję endogennego kolagenu oraz elastyny, mających wpływ na wygląd i jędrność skóry.

Lipomassage LPG® MODELOWANIE SYLWETKI

Pozwala na odpowiednią stymulację komórek, a co za tym idzie – modelowanie sylwetki. Najważniejszą rolę odgrywają tutaj rolka LPG, wyposażone w niezależne silniczki, z funkcją ustalenia prędkości obrotów i kierunku. Dzięki nim uwalniany jest proces lipolizy, który prowadzi do usunięcia tłuszczu.

Endermolift®  ZAGĘSZCZENIE ZAPOBIEGAJĄCE STARZENIU SIĘ SKÓRY

Technologia zapobiega starzeniu się skóry, usprawniając cyrkulację żylno-limfatyczną i usuwając włókniste bariery. Zastosowano tutaj opatentowaną Technologię LIFT, która opiera się na synergicznym działaniu dwóch klapek w komorze zabiegowej głowicy i stymulacji tkanki obwodowej (poprzez sekwencyjne zasysanie skóry).

endermologia

Tradycyjna endermologia a endermologia ALLIANCE – jakie są różnice?

W LPG ALLIANCE zastosowaną nowoczesną głowicę, która pozwala na jednoczesne działanie ujędrniające, wygładzające oraz redukujące tkankę tłuszczową. Dzięki temu:

 • nowoczesna endermologia w Kielcach przynosi efekty dużo szybciej,
 • zabiegi są prostsze i skuteczniejsze,
 • pacjent nie tylko nie odczuwa dyskomfortu, ale zabieg jest dla niego komfortowy i relaksujący.

INFORMACJE O ZABIEGU

Endermologia w Kielcach nie wymaga wcześniejszych przygotowań przed zabiegiem ze strony Pacjenta. Sam zabieg trwa 30 minut, a w jego trakcie Pacjent ma na sobie specjalną odzież, którą otrzymuje od nas. Zabieg polega na wykonywaniu masażu mechanicznego, kontrolowanego przez komputer, za pomocą specjalnych głowic. W ich wnętrzu znajdują się specjalne rolki, które dzięki szybkim ruchom w różne strony, powodują mobilizację tkanek i pozwalają uzyskać określone efekty na ciele Pacjenta.

Sam zabieg, dzięki swojej formie masażu, jest przyjemny, nie wywołuje dyskomfortu i jest w pełni bezpieczny oraz bezinwazyjny – dzięki czemu może być wykonywany wielokrotnie, w celu uzyskania odpowiedniego efektu.

Nowoczesna technologie Endermologie LPH ALLIANCE, pozwala na jednoczesne pobudzenie metabolizmu i krążenia krwi, stymulację skóry i pobudzenie procesów regeneracyjnych, produkcję elastyny i kolagenu, a także usuwanie z organizmu tłuszczu i toksyn!

Wskazania

 • wygładzanie i ujędrnianie skóry,
 • redukcja tkanki tłuszczowej,
 • usuwanie cellulitu,
 • modelowanie, kształtowanie sylwetki,
 • poprawa krążenia krwi i limfy,
 • usuwanie toksyn z organizmu,
 • usuwanie napięcia mięśniowego,
 • terapie przeciwobrzękowe, rehabilitacje.

Przeciwwskazania

 • żylaki,
 • choroba nowotworowa.

Po zabiegu

Endermologia w Kielcach to seria zabiegów, wykonywanych 2-3 razy w tygodniu, których liczba jest różna, w zależności od uzyskiwanych efektów oraz skali problemu Pacjenta. W trakcie całej kuracji warto pamiętać przede wszystkim o odpowiednim nawadnianiu organizmu, a także zdrowym odżywianiu. Wskazane jest również wykonywanie lekkie gimnastyki ciała i oczywiście stosowanie się do zaleceń lekarza.

W naszym kieleckim Centrum Medycyny i Estetyki, o wszystkim zostaniecie Państwo poinformowani indywidualnie.

Efekty

Pierwsze efekty widoczne są już po trzech zabiegach, natomiast trzeba pamiętać, że ostateczne rezultaty kuracji przychodzą po różnej liczbie zabiegów – jest to zależne od skali problemu czy predyspozycji Pacjenta. Zwykle wykonuje się 10-20 zabiegów, by osiągnąć doskonałe rezultaty.

modelowanie sylwetki - endermologia kielce

 

usuwanie cellulitu endermologia alliance

 

usuwanie cellulitu

Endermologia LPG ALLIANCE – zastosowanie dla zdrowia:

 • Rehabilitacja po zabiegach
 • Rozciąganie mięśni
 • Usuwanie stanu zapalnego
 • Leczenie bólu stawów
 • Leczenie po urazowe
 • Leczenie blizn
 • Drenaż Limfatyczny Ciała
 • Leczenie obrzęków pod oczami,
 • leczenie obrzęków nóg
 • rehabilitacja oparzeń, zabiegi przed- i pooperacyjne, zwłóknienia, tkanka bliznowa, starzenie się skóry

POZA TYM!

Wpływ na układ krążenia – endermologia alliance  intensyfikuje krążenie w układzie limfatycznym i krwionośnym.
Umożliwiają one skuteczną redukcję obrzęków limfatycznych, szybszą, niż uzyskiwana przy pomocy manualnego drenażu limfatycznego. Ich oddziaływanie przeciwzwłóknieniowe dopełnia i pogłębia efekt nasilenia krążenia w układzie limfatycznym. Zastosowanie: niewydolność naczyniowa, obrzęk limfatyczny/obrzęk, terapia przed- i pooperacyjna, zatrzymanie wody.

 

Wpływ na czynności mięśni, ścięgien i więzadeł – techniki zabiegowe endermologii alliance w Kielcach, efektywnie doprowadzają do mobilizacji i rozciągnięcia tkanek, co ulepsza ich czynności. Redukują one sztywność wokół stawów, skutecznie zwiększa zakres ruchów i ułatwia rehabilitację pourazową. Zastosowanie: sztywność, skurcze i bóle mięśni, rehabilitacja ścięgien i więzadeł, napięcia.

 

Oddziaływanie na ból – techniki zabiegowe  oddziałują w sposób kojący i rozluźniający. Polepszają one mobilność tkanek i normalizują procesy wymiany komórkowej. Zastosowanie: fibromialgia, ból pooperacyjny.

 

Zastosowanie w Sporcie: 

 • drenaż uszkodzonych więzadeł– rozluźnienie zesztywniałych miejsc w sąsiedztwie stawów. Umożliwia praktycznie bezbolesne rozciąganie i mobilizację skóry, ścięgien itp.
 • przygotowanie – mobilizacja – ulepsza bardzo istotne dla sportowców funkcje motoryczne.
 • regeneracja i likwidacja bólu – ułatwia proces regeneracji mięśni, w ten sposób optymalizując jego wydajność fizyczną i regenerację po intensywnym wysiłku.

CENNIK (TABELA)

1 zabieg 6 zabiegów 12 zabiegów
Zabieg basic całe ciało-  40 min 

300 zł

1 500 zł

2 640 zł

Zabieg focus jedna partia np. blizny, twarz, uda, brzuch,oczy,

owal twarzy, dekolt, szyja

150 zł

720 zł

1 200 zł

Drenaż limfatyczny

250 zł

1 320 zł

2 400 zł

Regeneracja mięśni, likwidacja bólu, rehabilitacja stawów, 

 

250 zł

1 320 zł

2 400 zł

Przygotowanie, mobilizacja, rozciągnięcie skóry, ścięgien, itp. 

250 zł

1 320 zł

2 400 zł

Umów się na wizytę