ul. Stanisława Staszica 6 lok. 04, 25-008 Kielce | tel. 605 729 912

Endermologie LPG Alliance

Endermologia ALLIANCE najnowsza światowa technologia dostępna już Kielcach!!

Endermologia®

Inteligentna metoda stymulacji
Twojej skóry i Twojego ciała
wprowadzi Cię w nowy wymiar pielęgnacji.

 

endermologia alliance

 

W kieleckim Centrum Medycyny i Estetyki przeprowadzamy najskuteczniejsze zabiegi, pozwalające na modelowanie i wyszczuplanie sylwetki oraz pozbycie się cellulitu. Stosujemy metody nieinwazyjne i w pełni bezpieczne dla zdrowia Pacjenta, wśród których zdecydowanie wyróżnia się endermologia. Jest to  zabieg medyczny,metoda dająca szybkie efekty, którą dodatkowo usprawniliśmy dzięki najnowszej technologii Endermologia LPG ALLIANCE – jako jedni z nielicznych w Polsce! Zabieg medyczny- drenaż limfatyczny. 

Endermologia® Alliance

widoczne efekty już po 3 zabiegach

Nowy patent endermologia® Alliance umożliwia intensywną i szybką stymulację tkanek
przy zachowaniu wyjątkowego komfortu zabiegu.

Czym jest i co daje endermologia w Kielcach?

Jest to seria zabiegów medycznych, które umożliwiają wymodelowanie i wyszczuplenie sylwetki, usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej w poszczególnych partiach ciała, a także pozbycie się cellulitu. W 100% BEZINWAZYJNIE, dzięki czemu nie musisz obawiać się bólu i jakichkolwiek zagrożeń w trakcie zabiegu.

Endermologia w naszym kieleckim gabinecie to metoda, w której dochodzi do mechanicznej stymulacji skóry i tym samym reaktywacji metabolizmu komórek. To właśnie dzięki naturalnym procesom, jakie przeprowadzane są w organizmie, możliwe jest pozbycie się niechcianego tłuszczu w każdej partii ciała.

Endermologia da efekty, których nie jesteś w stanie osiągnąć ani dzięki dietom, ani ćwiczeniom – i to w bardzo krótkim czasie!

 

Nowa jakość zabiegów – Endermologia ALLIANCE LPG

Dotychczasowe metody usuwania tkanki tłuszczowej przynosiły efekty, jednak rozwój technologiczny pozwala nam uzyskiwać je jeszcze szybciej niż do tej pory, przy jednoczesnym zwiększeniu skuteczności zabiegów! Centrum Medycyny i Estetyki z Kielc wykorzystuje najnowsze urządzenie do niechirurgicznego eliminowania tkanki tłuszczowej LPG ALLIANCE, który umożliwia efektywniejsze stymulowanie tkanki łącznej i co za tym idzie – uzyskiwanie znacznie lepszych rezultatów medycznych, niż urządzenia poprzedniej generacji.

NOWY SENSOR IDENTYFIKACJI SKÓRY:

 • Pozwala dopasować zabieg do każdego rodzaju tkanki uwzględniając naturalne parametry skory pacjenta

GŁOWICE:

 • Do małych obszarów
 • Do dużych obszarów
 • Do trudno dostępnych obszarów
 • Do twarzy i blizn

 

Endermologia ALLIANCE jest efektem 30-letnich badań francuskiej firmy LPG, której celem było znalezienie bezinwazyjnego, bezpiecznego i w pełni skutecznego rozwiązania, pozwalającego na przeprowadzanie zabiegów zarówno na ciele, jak i twarzy. Dzięki ciągłym poszukiwaniom, ponad 110 badaniom klinicznym i rozwojowi technologicznemu, Endermologia ALLIANCE, pozwala dzisiaj na efektywne:

 • redukowanie tkanki tłuszczowej,
 • wygładzanie cellulitu,
 • ujędrnianie skóry.

Jak to możliwe? Dzięki zastosowaniu w urządzeniu technologii, które wspólnie dają wspaniałe efekty.

Endermologia  Kielce ®

Aktywuje naturalne procesy lipolizy, dzięki któremu tłuszcz zamienia się w energię, a proces metabolizmu zostaje naturalnie pobudzony.

endermologia kielce

LPG Mecano-Stimulation®

Wspiera produkcję endogennego kolagenu oraz elastyny, mających wpływ na wygląd i jędrność skóry.

Lipomassage LPG® MODELOWANIE SYLWETKI

Pozwala na odpowiednią stymulację komórek, a co za tym idzie – modelowanie sylwetki. Najważniejszą rolę odgrywają tutaj rolka LPG, wyposażone w niezależne silniczki, z funkcją ustalenia prędkości obrotów i kierunku. Dzięki nim uwalniany jest proces lipolizy, który prowadzi do usunięcia tłuszczu.

Endermolift®  ZAGĘSZCZENIE ZAPOBIEGAJĄCE STARZENIU SIĘ SKÓRY

Technologia zapobiega starzeniu się skóry, usprawniając cyrkulację żylno-limfatyczną i usuwając włókniste bariery. Zastosowano tutaj opatentowaną Technologię LIFT, która opiera się na synergicznym działaniu dwóch klapek w komorze zabiegowej głowicy i stymulacji tkanki obwodowej (poprzez sekwencyjne zasysanie skóry).

endermologia

Tradycyjna endermologia a endermologia ALLIANCE – jakie są różnice?

W LPG ALLIANCE zastosowaną nowoczesną głowicę, która pozwala na jednoczesne działanie ujędrniające, wygładzające oraz redukujące tkankę tłuszczową. Dzięki temu:

 • nowoczesna endermologia w Kielcach przynosi efekty dużo szybciej,
 • zabiegi są prostsze i skuteczniejsze,
 • pacjent nie tylko nie odczuwa dyskomfortu, ale zabieg jest dla niego komfortowy i relaksujący.

INFORMACJE O ZABIEGU

Endermologia w Kielcach nie wymaga wcześniejszych przygotowań przed zabiegiem ze strony Pacjenta. Sam zabieg trwa 30 minut, a w jego trakcie Pacjent ma na sobie specjalną odzież, którą otrzymuje od nas. Zabieg polega na wykonywaniu masażu mechanicznego, kontrolowanego przez komputer, za pomocą specjalnych głowic. W ich wnętrzu znajdują się specjalne rolki, które dzięki szybkim ruchom w różne strony, powodują mobilizację tkanek i pozwalają uzyskać określone efekty na ciele Pacjenta.

Sam zabieg, dzięki swojej formie masażu, jest przyjemny, nie wywołuje dyskomfortu i jest w pełni bezpieczny oraz bezinwazyjny – dzięki czemu może być wykonywany wielokrotnie, w celu uzyskania odpowiedniego efektu.

Nowoczesna technologie Endermologie LPH ALLIANCE, pozwala na jednoczesne pobudzenie metabolizmu i krążenia krwi, stymulację skóry i pobudzenie procesów regeneracyjnych, produkcję elastyny i kolagenu, a także usuwanie z organizmu tłuszczu i toksyn!

Wskazania

 • wygładzanie i ujędrnianie skóry,
 • redukcja tkanki tłuszczowej,
 • usuwanie cellulitu,
 • modelowanie, kształtowanie sylwetki,
 • poprawa krążenia krwi i limfy,
 • usuwanie toksyn z organizmu,
 • usuwanie napięcia mięśniowego,
 • terapie przeciwobrzękowe, rehabilitacje.

Przeciwwskazania

 • żylaki,
 • choroba nowotworowa.

Po zabiegu

Endermologia w Kielcach to seria zabiegów, wykonywanych 2-3 razy w tygodniu, których liczba jest różna, w zależności od uzyskiwanych efektów oraz skali problemu Pacjenta. W trakcie całej kuracji warto pamiętać przede wszystkim o odpowiednim nawadnianiu organizmu, a także zdrowym odżywianiu. Wskazane jest również wykonywanie lekkie gimnastyki ciała i oczywiście stosowanie się do zaleceń lekarza.

W naszym kieleckim Centrum Medycyny i Estetyki, o wszystkim zostaniecie Państwo poinformowani indywidualnie.

Efekty

Pierwsze efekty widoczne są już po trzech zabiegach, natomiast trzeba pamiętać, że ostateczne rezultaty kuracji przychodzą po różnej liczbie zabiegów – jest to zależne od skali problemu czy predyspozycji Pacjenta. Zwykle wykonuje się 10-20 zabiegów, by osiągnąć doskonałe rezultaty.

modelowanie sylwetki - endermologia kielce

 

usuwanie cellulitu endermologia alliance

 

usuwanie cellulitu

Endermologia LPG ALLIANCE – zastosowanie dla zdrowia:

 • Rehabilitacja po zabiegach
 • Rozciąganie mięśni
 • Usuwanie stanu zapalnego
 • Leczenie bólu stawów
 • Leczenie po urazowe
 • Leczenie blizn
 • Drenaż Limfatyczny Ciała
 • Leczenie obrzęków pod oczami,
 • leczenie obrzęków nóg
 • rehabilitacja oparzeń, zabiegi przed- i pooperacyjne, zwłóknienia, tkanka bliznowa, starzenie się skóry

POZA TYM!

Wpływ na układ krążenia – endermologia alliance  intensyfikuje krążenie w układzie limfatycznym i krwionośnym.
Umożliwiają one skuteczną redukcję obrzęków limfatycznych, szybszą, niż uzyskiwana przy pomocy manualnego drenażu limfatycznego. Ich oddziaływanie przeciwzwłóknieniowe dopełnia i pogłębia efekt nasilenia krążenia w układzie limfatycznym. Zastosowanie: niewydolność naczyniowa, obrzęk limfatyczny/obrzęk, terapia przed- i pooperacyjna, zatrzymanie wody.

 

Wpływ na czynności mięśni, ścięgien i więzadeł – techniki zabiegowe endermologii alliance w Kielcach, efektywnie doprowadzają do mobilizacji i rozciągnięcia tkanek, co ulepsza ich czynności. Redukują one sztywność wokół stawów, skutecznie zwiększa zakres ruchów i ułatwia rehabilitację pourazową. Zastosowanie: sztywność, skurcze i bóle mięśni, rehabilitacja ścięgien i więzadeł, napięcia.

 

Oddziaływanie na ból – techniki zabiegowe  oddziałują w sposób kojący i rozluźniający. Polepszają one mobilność tkanek i normalizują procesy wymiany komórkowej. Zastosowanie: fibromialgia, ból pooperacyjny.

 

Zastosowanie w Sporcie: 

 • drenaż uszkodzonych więzadeł– rozluźnienie zesztywniałych miejsc w sąsiedztwie stawów. Umożliwia praktycznie bezbolesne rozciąganie i mobilizację skóry, ścięgien itp.
 • przygotowanie – mobilizacja – ulepsza bardzo istotne dla sportowców funkcje motoryczne.
 • regeneracja i likwidacja bólu – ułatwia proces regeneracji mięśni, w ten sposób optymalizując jego wydajność fizyczną i regenerację po intensywnym wysiłku.

CENNIK (TABELA)

Endermologia LPG ALLIANCE 1 zabieg 10 zabiegów 12 zabiegów
Zabieg basic całe ciało-  40 min 

260 zł

2200zł

2399 zł

Zabieg focus jedna partia np. blizny, twarz, uda, brzuch, oczy,

owal twarzy, dekolt, szyja

149 zł

1199 zł

1449 zł

Drenaż limfatyczny

250 zł

2100 zł

2 399 zł

Regeneracja mięśni, likwidacja bólu, rehabilitacja stawów, 

 

250 zł

2100 zł

2 399 zł

Umów się na wizytę