ul. Stanisława Staszica 6 lok. 04, 25-008 Kielce | tel. 605 729 912

Operacja stulejki

Stulejka to defekt anatomiczny – zwężenie napletka, uniemożliwiające zsunięcie go z żołędzi. Stulejka dotyka zarówno chłopców, jak i dojrzałych mężczyzn.

Zabieg polega na poszerzeniu ujścia napletka, tak by swobodnie dawał się zsuwać z żołędzi lub na całkowitym usunięciu napletka (obrzezaniu). tulejka jest problemem doskwierającym, często bolesnym i związanym z dużym dyskomfortem fizycznym oraz psychicznym, dlatego w wielu przypadkach konieczna jest operacja stulejki. Nieleczona stulejka może być również powodem niesatysfakcjonujących stosunków płciowych ze względu na ból, który może pojawić się podczas stosunku. może powodować niebezpieczne infekcję, zarówno u mężczyzny jak i u jego partnerki. Z tych powodów operacja stulejki, polegająca na plastyce napletka lub jego całkowitym wycięciu, jest najczęściej rekomendowaną przez lekarzy formą definitywnego zażegnania tego problemu

Na czym polega operacja stulejki w Kielcach ?

Operacja stulejki jest zabiegiem chirurgicznym, wykonywanym w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym. Podczas zabiegu lekarz chirurg przeprowadza plastykę napletka tzn. poszerza napletek tak, aby mężczyzna mógł go swobodnie zsunąć z żołędzi.  W obu przypadkach zabieg jest krótki, przeprowadzany w warunkach ambulatoryjnych i wymaga około 2-tygodniowej rekonwalescencji. Po zabiegu mężczyzna powinien nosić opatrunek, a także dbać o przemywanie miejsc intymnych zgodnie z zaleceniami lekarza. Panowie po zabiegu powinni unikać współżycia przez okres około 4 tygodni po zabiegu.

 

Wskazania do zabiegu operacji stulejki 

-poprawa jakości życia seksualnego ( wydłużenie stosunku)

-wady anatomiczne

– obrzezanie 

-względy estetyczne

-względy religijne

– zmiany napletka o niepewnym charakterze histopatologicznym

– rak prącia

 

Przeciwwskazania:

  • Skłonność do krwawień
  • Przyjmowanie leków p/krzepliwych (przeciwwskazanie względne)

 

Zalecenia po operacji stulejki

Po zabiegu mężczyzna powinien nosić opatrunek, a także dbać o przemywanie miejsc intymnych zgodnie z zaleceniami lekarza. Panowie po zabiegu powinni unikać współżycia przez okres około 6 tygodni po zabiegu. W kolejnych tygodniach po operacji może być konieczne stosowanie łagodzących maści, np. alantan, bo żołądź nieprzyzwyczajona do bodźców dotykowych jest nadwrażliwa. Należy unikać, sauny, solarium, basenów i kąpieli w zbiornikach wodnych.

cena zabiegu

operacja stulejki 1400zł

Zabieg jest bezpieczny. 

czas trwania zabiegu to około 60 minut

Umów się na wizytę