ul. Stanisława Staszica 6 lok. 04, 25-008 Kielce | tel. 605 729 912

Infuzja tlenowa DermaOXY® NAWILŻENIE DOTLENIENIE EFEKT WOW

dermaoxy denmark 11

Infuzja tlenowa DermaOXY oparta jest na wtłaczaniu preparatów aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego tlenu. Jest to rewolucyjna metoda odmładzania skóry, nawilżania na poziomie komórkowym oraz redukcji zmarszczek opatentowana w Danii. DermaOXY to synergiczne połączenie dwóch technologii: wprowadzania w skórę wysoce skoncentrowanych składników aktywnych w postaci serum za pomocą tlenu oraz terapii czystym tlenem odpowiednio stężonym i sprężonym.

Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są za pomocą tlenu do głębokich warstw skóry, dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Zabieg jest bezinwazyjną, kosmetyczną i bezbolesną alternatywą dla kwasu botulinowego. Spektakularne efekty osiągamy dzięki silnie skoncentrowanym składnikom aktywnym m.in kwas hialuronowy, wyciąg z jadu węża, peptydy, antyoksydanty, witaminy i minerały oraz ekstrakty z alg.

efekty_zabiegu_dermaoxy_przed_i_po2Zabiegi dermaOXY przeznaczone są dla każdego typu skóry (jedyne przeciwwskazanie do zabiegu to opryszczka i przerwana ciągłość skóry). Zabieg infuzji tlenowej polecany jest kobietom w ciąży czy cierpiącym na nowotwory. W przypadku młodej skóry działamy prewencyjnie zapobiegając procesom przedwczesnego starzenia, utracie wody oraz spadku napięcia skóry, natomiast w przypadku skóry dojrzałej redukujemy i niwelujemy efekty niekorzystnego upływu czasu, zmieniając strukturę i kondycję skóry.

 

Jak działa DermaOXY?

dermaoxy jak dzialaWprowadzanie za pomocą tlenu skoncentrowanych substancji aktywnych.

Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są za pomocą tlenu do głębokich warstw skóry dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem i witalnością. Zabieg jest bezinwazyjną alternatywą dla toksyny botulinowej, pozwala na wypełnienie drobnych zmarszczek, głębokie nawilżenie skóry, wygładzenie okolic oczu i ust oraz poprawę  konturów twarzy.

Terapia czystym tlenem

Tlen transportowany jest do głębszych warstw skóry, poprawiając tym samym stan energetyczny komórek, intensyfikując przemianę materii oraz przyspieszając procesy regeneracji. Likwidacja deficytu tlenowego prowadzi do natychmiastowej poprawy funkcjonowania skóry ponieważ nowopowstałe, zdrowe komórki charakteryzują się wyższym potencjałem energetycznym.

derma-oxy-1-galerian

derma-oxyn

dermaoxy-2-galerin

dermaoxy-3-galeria-n

Wskazania

cera niedotleniona,
trądzik aktywny,
trądzik różowaty,
podrażnienia i uszkodzenia skóry,
podrażnienia po zabiegach laserowych, peelingach chemicznych, mikrodermabrazji,
cera szara, zestresowana i zmęczona,
skóra odwodniona i przesuszona,
świeże przebarwienia,
„przed wielkim wyjściem”,
jako profilaktyka przeciwstarzeniowa,
delikatna skóra w okolicy oczu,
zabieg przedłuża także działanie iniekcji i innych zabiegów estetycznych.

Natychmiastowe efekty infuzji tlenowej DermaOXY:

wypełnienie zmarszczek,
wygładzenie okolic oczu,
rozjaśnienie przebarwień,
zwiększenie metabolizmu komórkowego,
dotlenienie skóry,
poprawa owalu twarzy,
głębokie nawilżenie na poziomie komórkowym,
poprawa struktury, napięcia i elastyczności,
przyspieszenie procesów gojenia,
młody wygląd,
rozjaśniona i zdrowa skóra.

Umów się na wizytę