ul. Stanisława Staszica 6 lok. 04, 25-008 Kielce | tel. 605 729 912

Maximus TriFractional z RF ROZSTĘPY, BLIZNY

Laser frakcyjny nieablacyjny

TriLipo Maximus Med wyposażony jest dodatkowo w końcówkę do zabiegów frakcyjnych falą radiową.

Jest to technologia TriFractional RF.

Na czym polega zabieg laserem frakcyjnym nieablacyjnym?

Energia RF powoduje mikrouszkodzenia, co wywołuje naturalny mechanizm gojenia się skóry, łącznie z neokolagenezą, tworząc zdrową tkankę.

Po zabiegu nieuszkodzone obszary działają jak uzdrawiające centra.

Skóra przebudowuje się, jest w lepszej kondycji i jest zdrowsza. Zabieg skutecznie redukuje wszelkiego rodzaju blizny, np. potrądzikowe oraz rozstępy.

Technlogia TriLipo idealnie sprawdza się w odmładzaniu skóry twarzy i szyi. Odbudowuje gęstość i jędrność skóry.

Energia TriFractional dostarczana jest w trzech impulsach, co umożliwia głębszą penetrację energii RF w głąb tkanki, nie przegrzewając tkanki docelowej oraz minimalizując wpływ na naskórek.

Pierwszy impuls jest mikro ablacyjny i powoduje minimalne nacięcie naskórka.

Kolejny impuls jest penetruje skórę rozgrzewając tkankę, a trzeci wnika najgłębiej, rozgrzewając wnętrze skóry właściwej.

Technologia frakcyjna trzech impulsów TriFractional zapewnia wykonanie bezpiecznego i efektywnego zabiegu, przy minimalnym dyskomforcie i okresie rekonwalescencji.

Maximus MED TRIFRACTIONAL rozstępom powiedz NIE!

Rozstępy to bardzo powszechny problem. Są one efektem nadmiernego bądź zbyt szybkiego rozciągnięcia skóry. Pojawiają się w okresie dojrzewania, są wynikiem przebytej ciąży lub utraty wagi. Seria zabiegów laserem frakcyjnym nieablacyjnym, dzięki Energii RF – zredukuje rozstępy w sposób nieinwazyjny i nie wymagający okresu rekonwalescencji.

Przywróć młodość swojej twarzy

Z wiekiem na skórze pojawiają się przebarwienia i pogłębiają się bruzdy wargowo-nosowe. Powodują one, że nasza twarz wygląda na smutną i zmęczoną. Dzięki laserowi frakcyjnemu nieablacyjnemu – Technologii TriLipo twarz będzie wyglądała młodziej, będzie pełna blasku, jędrniejsza i bardziej napięta oraz pozbawiona głębokich bruzd i zmarszczek.

Pozbądź się nieestetycznych blizn

Blizny na ciele nie pozwalają zapomnieć o przykrym przeżyciu lub nie pozwalają w pełni cieszyć się swoim ciałem? Laser frakcyjny nieablacyjny przebudowuje skórę, a zniszczoną tkankę zastępuje nową – zdrową. Po kilku zabiegach szpecące blizny będą tylko wspomnieniem.

Umów się na wizytę