ul. Stanisława Staszica 6 lok. 04, 25-008 Kielce | tel. 605 729 912

Powiększanie punktu G

Na czym polega zabieg
Zabieg powiększenia punktu G jest to niechirurgiczna metoda zabiegowa, która polega na wstrzyknięciu w okolice punktu G preparatu, bazującego na kwasie hialuronowym. Preparat ten głęboko nawilża, ujędrnia, i poprawia objętość ostrzykniętego obszaru.
Zabieg wykonywany jest po zastosowaniu znieczulenie miejscowego. Zabieg powiększenia punktu G poleca się przede wszystkim tym paniom, które chciałyby zwiększyć przyjemność doświadczaną w trakcie zbliżenia. Zdaniem ginekologów, w niektórych przypadkach za słabe odczuwanie satysfakcji ze stosunku może być bowiem odpowiedzialny zbyt mały lub słabo uwydatniony punkt G.

Wskazania
Zabieg powiększenia punktu G przeznaczony jest dla kobiet pragnących zyskać możliwość głębszego i bardziej intensywnego przeżywania doznań seksualnych, poprawy jakości swojego życia seksualnego i przeżywania głębokiego orgazmu pochwowego.

Jak przygotować się do zabiegu
Przed zabiegiem konieczna jest konsultacja z lekarzem, który oceni stan zdrowia pacjentki oraz wyjaśni przebieg zabiegu.

Jak przebiega zabieg
Zabieg polega na wstrzyknięcia preparatu w okolice punktu G i ma na celu uwydatnienie tej strefy erogennej. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym, a po jego zakończeniu pacjentka nie wymaga hospitalizacji. 4 h po powiększeniu punktu G kobieta może uprawiać seks. Zabieg jest skierowany do kobiet, które pragną poprawić jakość swojego życia seksualnego.

Przeciwwskazania

  • aktywne infekcje pochwy i sromu,
  • ciąża,
  • okres karmienia piersią
Umów się na wizytę