ul. Stanisława Staszica 6 lok. 04, 25-008 Kielce | tel. 605 729 912

Odmładzanie dłoni – radiesse

Nasze ręce są ważną częścią ciała, którą wykorzystujemy w komunikacji i prezentacji siebie. Piękne ręce budzą zaufanie w wielu sytuacjach. Jednakże są często problemem szczególnie dla osób bardzo szczupłych, jak również dla kobiet, które trenują niektóre dyscypliny sportowe. Ręce mogą wyglądać niekorzystnie w porównaniu z resztą ciała. Z wiekiem coraz bardziej widoczne stają się na niej kości i naczynia. Kiedy skóra traci objętość, pomóc może RADIESSE.

Radiesse to jeden z najbardziej oryginalnych preparatów wypełniających zmarszczki, który oprócz działania wypełniającego, służy do modelowania konturu twarzy. Zwiększa gęstość skóry, poprawia jej strukturę, jednak bez nadmiernego dodawania objętości.

Głównym składnikiem preparatu jest hydroksyapatyt wapnia o unikalnym i opatentowanym składzie, identyczny z tym, jaki występuje w ludzkich kościach i zębach. To gwarantuje pełne bezpieczeństwo zabiegu.

Uzupełnienie objętości. Odbudowa kolagenu. Ożywienie.

Idealna redukcja zmarszczek jest osiągana poprzez uzupełnienie objętości skóry. RADIESSETM wypełniacz natychmiast nadaje skórze objętości i redukuje oznaki starzenia się skóry, ponieważ składa się z mikrocząsteczek wapnia i specjalnej matrycy żelowej. Działanie preparatu RADIESSETM jest wyjątkowe, ponieważ tworzy rusztowanie pod skórą, odbudowuje strukturę i stymuluje produkcję naturalnego kolagenu. Proces ten trwa przez kilka miesięcy.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zabiegu są wszystkie aktywne stany zapalne i ropne w obszarze poddawanym zabiegowi, opryszczka, ogólny zły stan zdrowia związany z grypą, czy zwykłym przeziębieniem, menstruacja. Uczulenia na składniki preparatu nie zdarzają się (hydroksyapatyt wapnia jest naturalnie występująca substancją w naszym ciele budując nasze kości czy zęby ), ale silne zmiany alergiczne w fazie aktywnej również wykluczają pacjentów z możliwości wykonania zabiegu. Niektóre leki, choroby oraz wcześniejsze zabiegi z użyciem kwasu polimlekowego.

Radiesse jest zabiegiem, który musi być wykonywany przez doświadczonego lekarza, który odpowiednio przeprowadzi wywiad i zakwalifikuje pacjenta.

Jak długo utrzymuje się efekt

Zostało udowodnione klinicznie, że efekt kuracji RADIESSETM utrzymuje się przez rok, a u części pacjentów ponad rok.

Efekty uboczne

Wstrzyknięcie może wywołać reakcję. Może pojawić się lekkie opuchnięcie, ból, swędzenie, zasinienie lub przebarwienie oraz wrażliwość na ból. Te objawy zanikają jednak zazwyczaj po kilku dniach.

Czy RADIESSE można łączyć z innymi produktami

Nie zaleca się wstrzykiwania RADIESSETM, jeżeli wcześniej wstrzyknięto inny stały wypełniacz.

W razie zaistnienia takiej sytuacji, poinformuj o niej lekarza. RADIESSETM może być stosowany z zabiegami toksyny botulinowej czy kwasu hialuronowego.

Umów się na wizytę