ul. Stanisława Staszica 6 lok. 04, 25-008 Kielce | tel. 605 729 912

Light sheer desire DEPILACJA LASEROWA

 

Laser diodowy LightSheer DESIRE® to jedno z najnowszych rozwiązań w dziedzinie depilacji, dzięki któremu pozbywanie się zbędnych włosków jest dużo łatwiejsze i trwalsze. W Centrum Medycyny i Estetyki w Kielcach korzystamy z niego ze względu na najwyższą skuteczność i brak jakiegokolwiek dyskomfortu, jaki zapewnia Pacjentom w trakcie zabiegu. Jak działa urządzenie i dlaczego depilacja laserowa jest najlepszą alternatywą dla naszych Pacjentów?

 

Innowacyjne depilacja laserowa z LighSheer Desire

LighSheer Desire to innowacyjne rozwiązanie, należące do rodziny laserów LightSheer, tworzonych przez amerykańską firmę Lumenis. Jest on obecnie uznawany za najbardziej skuteczny i najmocniejszy na świecie laser, przeznaczony do trwałego usuwania owłosienia. Tajemnica jego efektywności, tkwi w zastosowaniu dwóch głowic zabiegowych o wymiarach 9×9 mm oraz 22×35 mm, które wspólnie dbają o skuteczność zabiegu i komfort Pacjenta.

Pierwsza głowica, nazwana LighSheer ET posiada wymiary 9×9 mm i wyposażona została w system chłodzący. Dzięki niej możliwa jest bardzo skuteczna i precyzyjna depilacja wszystkich obszarów na ciele Pacjenta – również miejsc najtrudniej dostępnych.

Druga głowica, nazwana LighSheer HS posiada dużo większą powierzchnię zabiegową – aż 22×35 mm i wyposażona została w system podciśnienia Vacum. Dzięki temu umożliwia bardzo szybkie, bezbolesne i trwałe depilowanie większych powierzchni ciała. Innowacyjność tego rozwiązania wynika nie tylko ze skuteczności w usuwaniu owłosienia, ale również ze znacznego skrócenia czasu oddziaływania cieplnego wiązki laserowej, co znacząco wpływa na komfort Pacjenta w trakcie zabiegu.

LightSheer Desier to laser medyczny, którego skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone zostały przez certyfikat bezpieczeństwa FDA (Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków) – wydany został przez Amerykańską Akademię Chirurgii Kosmetycznej oraz przez Amerykańskie Stowarzyszenie Dermatologów i Chirurgów Estetycznych.

 

Depilacja laserowa z LightSheer Desire – na czym polega?

W kieleckim Centrum Medycyny i Estetyki przeprowadzamy zabiegi z zakresu depilacji laserowej, która jest najlepszym sposobem na usuwanie owłosienia – również w najtrudniej dostępnych miejscach na ciele. Wynika to z działania lasera diodowego LighSheer Desire, który skutecznie niszczy mieszki włosowe za pomocą światła laserowego.

Jak to możliwe? Wiązka energii, wyrzucana przez laser, przenika do 2 mm w głąb skóry i pochłonięta zostaje przez melaninę (barwnik), a następnie zostaje zamieniona na ciepło – następuje przy tym uszkodzenie macierzy włosa. W ten sposób możliwe jest usunięcie włosów i uzyskanie gładkiej skóry, pozbawionej jakichkolwiek podrażnień.

Oczywiście depilacja laserowa w Kielcach jest całkowicie bezpieczna dla każdego Pacjenta ze względu na odpowiedni, bezpieczny poziom energii, wytwarzanej przez urządzenie, a także długość fali emitowanej przez diodę, która wynosi 805 m. Dzięki temu światło lasera działa powierzchniowo i nie ma jakiegokolwiek wpływu na żadną z funkcji organizmu.

 

Jakie są efekty po depilacji laserowej LightSheer Desire?

 • gładkie ciało,
 • zniwelowanie problemu wrastających włosków,
 • zniwelowanie podrażnienia skóry,
 • zniwelowanie zapalenia okołomieszkowego.

 

Jakie są zalecenia przed zabiegiem depilacji laserowej LightSheer Desire?

W Centrum Medycyny i Estetyki w Kielcach, pierwszy zabieg zawsze poprzedzony jest profesjonalnym wywiadem medycznym i próbą laserową!

 • W przypadku zbyt suchej skóry, niezbędne jest picie dużej ilości wody oraz stosowanie 2 razy dziennie kremów odżywczo-regenerujących na tydzień przed zabiegiem. Kremy należy stosować w miejscach, które poddane zostaną depilacji laserowej.
 • Przed zabiegiem niezbędne jest dokładne ogolenie i umycie skóry – w miejscach, w których przeprowadzona zostanie depilacja. Przed zabiegiem nie należy też smarować obszarów zabiegowych jakimikolwiek kremami.
 • Przed zabiegiem nie należy opalać miejsc, które mają zostać poddane depilacji. W sytuacji, gdyby doszło do powstania opalenizny, niezbędne jest odczekanie do momentu, w którym świeża opalenizna ustąpi – trwa to co najmniej 2 tygodnie. W przypadku osób, posiadających ciemniejszą karnację, przerwa od opalania powinna wynosić minimum 1 miesiąc.
 • Na 2 tygodnie przed zabiegiem nie należy również stosować jakichkolwiek samoopalaczy.
 • Niewskazane jest wyrywanie włosów pęsetą lub woskiem na minimum 4 tygodnie przed zabiegiem.
 • Niewskazane jest stosowanie kremów depilujących na tydzień przed zabiegiem.
 • Nie należy stosować antydepresantów, a także leków uczulających na słońce, w tym antybiotyków – depilacja laserowa może zostać przeprowadzona najwcześniej po tygodniu od zakończenia leczenia.
 • Nie należy stosować ziół i herbat, takich jak: dziurawiec, nagietek, skrzyp czy pokrzywa – minimum na tydzień przed zabiegiem.
 • Nie należy stosować kosmetyków i leków złuszczających – minimum na tydzień przed zabiegiem.
 • Nie należy stosować kremów, w skład których wchodzą: retinol, isotretinoina, kwasy owocowe czy witamina C – minimum na 1 miesiąc przed zabiegiem.
 • W przypadku stosowania retinoidów, takich jak Izotec czy Roaccutane, wykonanie depilacji laserowe będzie możliwe najwcześniej 6 miesięcy, po zakończonej kuracji.

 

Jakie są zalecenia po zabiegu depilacji laserowej LightSheer Desire?

Niezbędne jest powtarzanie zabiegów depilacji laserowej co 5-12 tygodni – w zależności od części ciała, na której przeprowadzany jest zabieg oraz cech indywidualnych Pacjenta. Każde wydłużenie lub skrócenie przerwy między zabiegami, może spowodować słabsze efekty depilacji laserowej.

 • Po przeprowadzonym zabiegu niewskazane jest opalanie się, a Pacjent powinien bezwzględnie chronić swoją skórę przed działaniem słońca – przez minimum tydzień po przeprowadzonym zabiegu.
 • Niewskazane jest również stosowanie niektórych leków, w tym uczulających na słońce, kosmetyków i leków złuszczających, a także ziół oraz herbat, zawierających dziurawiec czy nagietek – przez minimum 2 tygodnie po przeprowadzonym zabiegu.
 • Niewskazane jest kąpanie się w gorącej wodzie, stosowanie mydła, spirytusu i toników na bazie alkoholu, korzystanie z sauny i basenu, a także podrażnianie skóry w okolicy zabiegowej – przez 3 dni po przeprowadzonym zabiegu.
 • Po przeprowadzonym zabiegu Pacjent powinien 2 razy dziennie stosować krem Alantan plus Bepanthen.

Warto pamiętać, że każda skóra może inaczej zareagować na przeprowadzony zabieg.

Bezpośrednio po wykonanej depilacji laserowej, może wystąpić zaczerwienienie lub podrażnienie okołomieszkowe.

W sporadycznych przypadkach może dojść do miejscowych przebarwień lub odbarwień – zwykle znikają one po kilku dniach, jednak niekiedy – w przypadku szczególnie wrażliwej skóry – mogą utrzymać się przez kilka tygodni.

 

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu depilacji laserowej LisghtSheer Desire?

 • ciąża,
 • choroby nowotworowe,
 • cukrzyca, epilepsja (padaczka),
 • bielactwo, łuszczyca,
 • duża skłonność do przebarwień skóry,
 • obecność znamion barwnikowych na skórze, fotodermatozy (plamy),
 • aktywne infekcje skóry w miejscu poddawanym zabiegowi,
 • przyjmowanie leków światłouczulających, retinoidów,
 • przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi (antykoagulantów),
 • picie ziół (dziurawiec, nagietek, skrzyp, pokrzywa- należy zaprzestać spożywania na 2-3 tyg. przed zabiegiem),
 • stosowanie kremu z retinolem (należy zaprzestać stosowania na 3 tyg. przed zabiegiem),
 • świeża opalenizna (również solarium – 5 tyg. oraz samoopalacze – 2 tyg.),
 • depilacja woskiem i pęsetą (należy zaprzestać stosowania na 1 miesiąc przedzabiegiem),
 • peeling (należy zaprzestać stosowania na 1 tydzień przed zabiegiem),
 • kolor włosów (włosy siwe, rude, jasny blond nie reagują na światło lasera).

 

Centrum Medycyny i Estetyki zapewnia najniższe ceny w Kielcach:

Łydki – 165zł  zamiast 200zł

Uda – 165zł zamiast 200zł

Uda + Łydki 330zł zamiast 400zł

Bikini Pełne – 169zł zamiast 200zł

Pachy – 99zł zamiast 150zł

Wąsik – 99zł zamiast 150zł

Brodawki sutków – 99zł zamiast 150zł

Plecy – 250zł zamiast 300zł

Ramię – 99zł zamiast 150zł

Pośladki – 164zł zamiast 200zł

Zapraszamy do skorzystania z oferty kieleckiego Centrum Medycyny i Estetyki – przeprowadzana przez naszych specjalistów depilacja laserowa, jest skuteczna i nie powoduje dyskomfortu. Korzystamy z nowoczesnego rozwiązania, jakim jest LightSheer Desire – dzięki niemu możliwe jest trwałe usunięcie włosów z różnych części ciała. Zadbamy o Państwa komfort i bezpieczeństwo, zapewniając przy tym skuteczność zabiegu. W przypadku jakichkolwiek pytań, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu albo wizyty w naszej klinice.

 

 

Umów się na wizytę