ul. Stanisława Staszica 6 lok. 04, 25-008 Kielce | tel. 605 729 912

Problemy z łysieniem? Postaw na przeszczep włosów metodą FUE w Kielcach!

leczenie łysienia

Łysienie to duży problem wielu mężczyzn, który powoduje obniżenie samooceny i codziennego komfortu. Jest jednak sposób na poradzenie sobie z nim – wystarczy profesjonalnie przeprowadzony przeszczep włosów, oferowany przez Centrum Medycyny i Estetyki w Kielcach. Jest on dedykowany nie tylko osobom, które mają problem z nadmiernym wypadaniem włosów, ale również tym, które straciły włosy np. w wypadku albo chcą zakryć bliznę. Wykorzystujemy nowoczesną technologię – FUE, która daje doskonałe efekty w każdym przypadku!

Komu polecany jest przeszczep włosów w Kielcach?

Wszystkim, którzy cierpią z powodu braku wystarczającej ilości włosów na głowie. Taki stan rzeczy wynika w większości przypadków z:

Oczywiście przeszczep włosów w Kielcach może być potrzebny również wtedy, gdy Pacjent utracił włosy albo ich część w wyniku długotrwałej choroby albo urazu mechanicznego – wtedy także nasza nowoczesna metoda jest wstanie pomóc!

Przeszczep włosów w Kielcach metodą FUE – dlaczego warto?

W Centrum Medycyny i Estetyki w Kielcach naszym celem jest wychodzenie naprzeciw potrzebom klientów i jak najskuteczniejsze eliminowanie ich problemów. Dlatego też wykorzystujemy wyłącznie te najnowocześniejsze i najskuteczniejsze metody działania. Jeżeli chodzi o przeszczep włosów, wybraną przez nas metodą jest FUE (z ang. Follicular Unit Extraction), w której przeszczepia się włosy z okolicy potylicznej.

Jak to wygląda w praktyce? Za pomocą specjalistycznych, bardzo precyzyjnych narzędzi dochodzi do pozyskania mieszków włosowych, które potem wszczepia się w odpowiednie miejsca na głowie. Dzięki tej metodzie możliwe jest bardzo dokładne przeszczepienie włosów – w każdym miejscu i to nie tylko w przypadku problemu z łysieniem, ale również wtedy, gdy konieczne jest przykrycie blizn.

Jak przebiega zabieg przeszczepu włosów metodą FUE?

Do samego zabiegu Pacjent nie musi się specjalnie przygotowywać – wystarczy tylko, że przed jego przeprowadzeniem wykona niezbędne badania, a przez jakiś czas nie będzie spożywał również aspiryny, pił mocnej kawy i alkoholu. Przed zabiegiem lekarz jest odpowiedzialny za wskazanie miejsca, z którego pobrane zostaną mieszki włosów, a także miejsca, w które zostaną wszczepione. Obszar, z którego pobierane są mieszki jest ogolony, a Pacjent w trakcie zabiegu znajduje się w pozycji leżącej – na brzuchu. Oczywiście w celu zadbania o jego komfort, przeszczep włosów w Kielcach przeprowadzany jest przy wykorzystaniu znieczulenia miejscowego, w związku z czym Pacjent nie musi obawiać się jakiegokolwiek bólu.

Zabieg jest jednorazowy i trwa zwykle od jednej do kilku godzin – w zależności od tego, jak rozległy jest problem łysienia u Pacjenta. Chcąc uzyskać jak najlepsze efekty, stosujemy nowoczesne, precyzyjne narzędzia, a także przeprowadzamy niezbędne badania, np. gęstości włosów przy wykorzystaniu najnowocześniejszych urządzeń. Dzięki tremu jesteśmy w stanie zadbać o to, by każdy zabieg był przeprowadzony sprawnie i w stu procentach efektywnie.

FUE – nowoczesny przeszczep włosów w Kielcach, który może zmienić Twoje życie!

Jeżeli więc należysz do osób, które cierpią z powodu łysienia albo blizn na głowie i chcesz zakryć je włosami, zgłoś się do Centrum Medycyny i Estetyki w Kielcach. Nasz przeszczep włosów jest przeprowadzany w oparciu o najnowsze rozwiązania i przez najbardziej doświadczonych specjalistów. Dzięki temu mamy możliwość spełniania oczekiwań wymagających Pacjentów i Pacjentek, wśród których zyskaliśmy duże zaufanie. Zapraszamy do kontaktu!