ul. Stanisława Staszica 6 lok. 04, 25-008 Kielce | tel. 605 729 912

Opalanie natryskowe w Kielcach – najważniejsze pytania i odpowiedzi!

opalanie natryskowe w kielcach

Okres jesienno-zimowy to czas, w którym miłośnicy plażowania i kąpieli słonecznych nie mają możliwości cieszenia się piękną pogodą. Mogą natomiast liczyć na piękną opaleniznę, którą zapewnia nasze kieleckie Centrum Medycyny i Estetyki w Kielcach. Taką możliwość daje opalanie natryskowe, które cieszy się coraz większą popularnością naszych Klientów. A ze względu na tę popularność, postanowiliśmy odpowiedzieć na najważniejsze i najczęściej zadawane przez Państwa pytania. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o opalaniu natryskowym!

Opalanie natryskowe w Kielcach – 10 pytań i odpowiedzi

Czym jest opalanie natryskowe?

Opalanie natryskowe jest zabiegiem opalającym, który pozwala uzyskać piękną, brązową skórę przy wykorzystaniu naturalnych, bezpiecznych dla skóry preparatów. Jest to innowacyjne metoda, dzięki której będziesz wyglądać pięknie nawet w okresie jesienno-zimowym, kiedy nie ma możliwości opalania słonecznego. W Centrum Medycyny i Estetyki w Kielcach, możemy zapewnić pełną skuteczność zabiegu i bardzo szybki efekt – pełne rozwinięcie opalenizny następuje po zaledwie 24 godzinach!

Jaki preparatów używa Centrum Medycyny i Estetyki w Kielcach?

W naszej klinice korzystamy z najlepszych produktów marki Fake Bake, która uznawana jest za najlepszą na świecie jeżeli chodzi o zdrową, pięknie wyglądającą opaleniznę. Używamy preparatów dających szybki efekt, które nie zawierają jakichkolwiek szkodliwych substancji i są skuteczne w każdym przypadku – niezależnie od cery czy karnacji.

Czy to bezpieczne?

Opalanie natryskowe jest w pełni bezpieczne, ponieważ odbywa się przy zastosowaniu specjalistycznych rozwiązań oraz naturalnych preparatów do opalania Fake Bake, które zawierają wyłącznie sprawdzone, odpowiednio wyselekcjonowane składniki, takie jak dihydroksyaceton (DHA), izosorbid dimetylu (DMI) oraz erytruloza.

opalanie natryskowe cena

Jak wygląda zabieg?

Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja z panią kosmetolog z Centrum Medycyny i Estetyki, która dobiera odpowiedni odcień preparatu do posiadanej karnacji. Zabieg polega na rozpyleniu na powierzchnię ciała specjalnego kosmetyku w formie mgiełki, co trwa maksymalnie 10 minut i nie wywołuje oczywiście jakiegokolwiek dyskomfortu.

Jak przygotować się do zabiegu?

Nie są wymagane specjalne przygotowania do opalania natryskowego w Kielcach – wystarczy tylko przed zabiegiem usunąć z powierzchni ciała wszelkie kosmetyki, w tym makijaż, olejki i kremy, perfumy czy dezodoranty, ponieważ mogą one wchodzić w reakcje z preparatami Fake Bake. Zalecamy również nie wykonywać depilacji bezpośrednio przed zabiegiem (najlepiej co najmniej 24h wcześniej) i nie używać innych preparatów samoopalających.

Co robić po zabiegu?

Zabieg opalania natryskowego nie jest inwazyjny, w związku z czym po jego zakończeniu można wrócić do normalnych zajęć. Zaleca się jedynie unikanie kontaktu z wodą, pocenia oraz kosmetyków – warto również założyć ciemne ubrania. Preparat należy pozostawić na skórze przez około 8 godzin, aby dobrze się wchłonął. Po tym czasie można zmyć preparat.

W jaki sposób utrzymać opaleniznę jak najdłużej?

Przede wszystkim należy unikać basenu, kąpieli w wodzie morskiej oraz nadmiernego wysiłku fizycznego czy sauny. Niewskazane są również zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało, które mogą spowodować szybsze znikanie opalenizny.

Jak długo utrzymuje się opalenizna?

Opalanie natryskowe w Kielcach pozwoli Ci cieszyć się piękną opalenizną przez ponad tydzień – jest to rozwiązanie idealne np. na specjalne okazje, kiedy chcesz pięknie wyglądać. Oczywiście możesz przedłużyć ten efekt, stosując się do naszych zaleceń, związanych z utrzymywaniem opalenizny albo korzystając ze specjalnego peelingu Fake Bake – wtedy efekt może przeciągnąć się nawet do 2 tygodni.

Ile to kosztuje?

Ceny opalania natryskowego w kieleckim Centrum Medycyny i Estetyki kształtują się następująco:

Original :Twarz+ całe ciało – 109 zł
Darker: Twarz+ całe ciało – 129zł
60 min: Twarz+ całe ciało – 129zł
Aby przedłużyć czas opalenizny:
peeling Fake Bake – 25zł
Nogi – 70 zł
Połowa ciała – 70 zł

Czy warto zdecydować się na opalanie natryskowe?

Oczywiście, ponieważ to zdrowy i szybki sposób na wspaniałą opaleniznę. Jest ona równomierna, naturalna i utrzymuje się przez długi czas. Co więcej – nie ma przeciwwskazań przed korzystaniem z produktów Fake Bake i w związku z tym piękną opaleniznę mogą zyskać nawet kobiety w ciąży! Po więcej informacji zapraszamy do Centrum Medycyny i Estetyki w Kielcach!