ul. Stanisława Staszica 6 lok. 04, 25-008 Kielce | tel. 605 729 912

Redukcja zmarszczek i ujędrnianie skóry w Kielcach? Możliwe z HIFU!

czym jest HIFU

HIFU – zabieg kosmetyczny, wykonywany w naszym kieleckim Centrum przy pomocy nowoczesnego urządzenia, który umożliwia bezinwazyjne usuwanie zmarszczek i ujędrnianie skóry. Jak działa i czy warto z niego skorzystać? Sprawdźmy!

HIFU – nowoczesny sposób na przywracanie piękna twarzy

Zabieg kosmetyczny HIFU, jaki wykonujemy w naszym kieleckim Centrum Medycyny i Estetyki, jest metodą nowoczesną i całkowicie bezinwazyjną, ciesząc się doskonałymi opiniami Pacjentek, które miały do tej pory okazję z niej skorzystać. HIFU, czyli highintensityfocusedultrasound,opiera się na wykorzystaniu wysokoenergetycznych ultradźwięków, mających na celu podgrzewanie tkanki skórnej. Brzmi groźnie? Tylko brzmi, ponieważ w praktyce jest to metoda bezpieczna i bezbolesna, której celem jest pobudzenie aktywności komórek – HIFU stymuluje więc naturalne procesy, jakie mają miejsce w organizmie i wykorzystuje je do tego, by skóra znowu była piękna. Aby zrozumieć działanie tej metody, trzeba przyjrzeć się bliżej temu, jak powstają zmarszczki.

Zmarszczki na twarzy – powstają naturalnie!

Procesy przebiegające w naszym organizmie, związane z utrzymaniem gładkości skóry, jak i prowadzące do powstawania zmarszczek, są całkowicie naturalne i zwykle nie da się ich zatrzymać. Pojawianie się zmarszczek i niedoskonałości skóry twarzy jest nieuniknione, ponieważ z wiekiem coraz mniej w naszej skórze substancji, które odpowiadają za gładkość i piękno skóry. Mowa tutaj o kolagenie, elastynie oraz kwasie hialuronowym, które produkowane są w coraz mniejszych ilościach. A to wiąże się z pogorszeniem stanu skóry twarzy.

I dlatego też mówiąc o naszej kieleckiej metodzie HIFU, wspomnieliśmy o pobudzaniu naturalnych procesów, przebiegających w organizmie – ultradźwięki, stosowane w trakcie zabiegu kosmetycznego, prowadzą do zwiększenia aktywności komórek, a co za tym idzie – produkcji nowego kolagenu. Dzięki temu zmarszczki redukują się, a dodatkowo, dzięki kurczeniu się tkanek, uzyskany zostaje efekt liftingu.Wystarczy tylko jeden zabieg, aby zobaczyć maksymalny efekt, w pełni satysfakcjonujący wszystkie Pacjentki – skóra najpiękniej wygląda w ciągu dwóch lat od przeprowadzenia zabiegu, jednak nigdy nie wraca do stanu sprzed zabiegu. Już zawsze będziesz więc cieszyć się piękną twarzą!

zabieg hifu

Jak przeprowadzany jest zabieg HIFU w Kielcach?

Powiedzieliśmy już o sposobie działania i skuteczności HIFU, czas więc przejść do konkretów, bo z pewnością bardzo Cię one interesują. Szczególnie to, czy zabieg kosmetyczny jest bolesny, długi i skomplikowany. Jak się okazuje – odpowiedź na wszystkie te pytanie brzmi „nie!”.

Zabieg HIFU w Kielcach odbywa się przy wykorzystaniu nowoczesnego urządzenia Ultraformer III, który działa w stu procentach bezinwazyjnie, dzięki czemu cieszy się tak dobrą opinią. Zabieg polega na przyłożeniu do skóry Pacjenta specjalnych głowic, które emitują fale ultradźwiękowe – wnikają one w głąb skóry, a dzięki możliwości kontrolowania tej głębokości, łatwo jest osiągnąć określony efekt. Oczywiście Pacjent jest odpowiednio przygotowywany do zabiegu – jego skóra zostaje oczyszczona, a na powierzchnię nakłada się specjalny żel, który ma na celu zmaksymalizowanie efektywności zabiegu, a także zabezpieczenie przed odczuwaniem dyskomfortu.

Lekarz z naszego kieleckiego Centrum ma możliwość wybrania parametrów działania urządzenia, a co za tym idzie – jest w stanie uzyskać określony efekt. Zabieg kosmetyczny trwa od 20 minut do 2 godzin i wywołuje jedynie uczucie ciepła, niekiedy delikatne pieczenie, które jednak nie jest nieprzyjemne. Dzięki temu nie trzeba stosować jakiegokolwiek znieczulenia, a Pacjent – po przeprowadzeniu HIFU, może wrócić do swoich codziennych zajęć.

HIFU w Kielcach – na twarz i ciało!

Ze względu na doskonałe efekty wykorzystania urządzenia Ultraformer III, możliwe jest przeprowadzanie zabiegów na twarz i ciało. Jakie efekty można dzięki temu uzyskać?

Zabieg HIFU w Kielcach na twarz Zabieg HIFU w Kielcach na ciało
Wygładzanie zmarszczek i bruzd Redukcja zwiotczałej skóry
Poprawa konturu twarzy Redukcja tłuszczu
Ujędrnienie skóry Lifting skóry
Lifting twarzy Redukcja rozciągniętej skóry (np. po ciąży)
Poprawa gęstości skóry Poprawa gęstości skóry
Redukcja drugiego podbródka i opadających powiek Poprawa jędrności skóry

 

Jak więc widać, zabieg kosmetyczny HIFU w Kielcach to rozwiązanie, dające znakomite efekty i pozwalające wyeliminować bardzo wiele problemów, związanych z wyglądem skóry. Jeżeli więc chcesz znowu czuć się pięknie i młodo, a do tego pragniesz korzystać wyłącznie z tych najskuteczniejszych metod – wybierz HIFU w Centrum Medycyny i Estetyki w Kielcach!