ul. Stanisława Staszica 6 lok. 04, 25-008 Kielce | tel. 605 729 912

Opalanie natryskowe w Kielcach – czym jest i czy warto z niego skorzystać?

opalanie natryskowe

Piękna, brązowa opalenizna to sposób na poprawę urody oraz lepsze samopoczucie, z którego korzystają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. W dobie najnowszych technologii oraz nowoczesnych preparatów, nie ma konieczności wyczekiwania na nadejście lata, aby zyskać taką opaleniznę – wystarczy wybrać odpowiednią metodę, dzięki której zyskasz brązową skórę bez szkodliwego działania promieni słonecznych. Jedną z najlepszych metod jest opalanie natryskowe, które oferujemy w naszym kieleckim Centrum Medycyny i Estetyki. Sprawdź na czym polega i czy warto z niego skorzystać!

Opalanie natryskowe – na czym polega?

Opalanie się przez wiele godzin na słońcu przyniesie oczekiwany efekt dla Twojej skóry, jednak nie będzie dla niej najzdrowsze. Jak bowiem wiadomo, promienie UV mogą powodować nawet nowotwory, dlatego też opalanie natryskowe w Kielcach będzie doskonałą alternatywą nie tylko poza sezonem, ale również w okresie letnim.

Jest to nowoczesne metoda, w której wykorzystujemy sprawdzone kosmetyki marki FAKE BAKE – najpopularniejszego i najlepszego obecnie producenta, oferującego samoopalacze pozbawione wszelkiego rodzaju chemicznych substancji. Zabieg polega więc na rozpylaniu na powierzchni ciała preparatu w formie delikatnej mgiełki, co trwa nie dłużej niż 10 minut. Opalenizna rozwinie się bardzo szybko, a Ty będziesz mógł/mogła cieszyć się nie tylko jej kolorem, ale również równomiernym rozłożeniem na skórze.

infografika

Oczywiście przed zabiegiem przeprowadzana jest rozmowa z panią kosmetolog, która dobierze odpowiedni odcień opalenizny, dopasowany do Twojej karnacji.

Dlaczego opalanie natryskowe jest tak skuteczne?

W naszym Centrum Medycyny i Estetyki w Kielcach korzystamy z najlepszych preparatów FAKE BAKE, które są skuteczne ze względu na zastosowanie odpowiednio wyselekcjonowanych składników. Mówimy tutaj o dihydroksyacetonie (DHA), który reaguje z aminokwasami warstwy rogowaciejącego naskórka i bardzo szybko zmienia się w barwnik brązujący. Dodatkowymi składnikami są izosorbid dimetylu (DMI), który ułatwia wchłanianie DHA, a także erytruloza, która stabilizuje barwnik i zapewnia jego większą trwałość.

Opalanie natryskowe – jak długo się utrzymuje?

Opalenizna uzyskana metodą naszych kieleckich specjalistów, utrzymuje się nawet 10 dni, a chcąc maksymalnie wydłużyć ten efekt, nie należy kąpać się w basenie czy morzu, a także uczęszczać do sauny. Trwałość opalenizny obniżyć może również regularny wysiłek fizyczny.

Przed zabiegiem i po zabiegu

Wskazania przed zabiegiem

Wskazania po zabiegu

 • Nie stosuj innych preparatów samoopalających na 7 dni przed zabiegiem.
 • Przed zabiegiem nie aplikuj na ciało żadnych kosmetyków.
 • Oczyść bardzo dokładnie swoją skórę.
 • Wykonaj zabieg depilacji co najmniej 24h przed zabiegiem.
 • Ostatni zabieg kosmetyczny wykonaj maksymalnie na 10-14 dni przed zabiegiem.
 • Zabezpiecz wszelkie rany i zadrapania na ciele oraz świeże tatuaże – nie wolno ich opalać!
 • Po zabiegu załóż ciemne rzeczy z długimi rękawami i nogawkami.
 • Przez 2 do 8 godzin unikaj kontaktu z wodą.
 • Kolor wstępny zmyj pod letnią, bieżącą wodą.
 • Przez 24h od wykonania zabiegu, nie wykonuj czynności, które powodują pocenie się.
 • Unikaj kąpieli w basenie i wodzie morskiej (szczególnie przez 24h od zabiegu).
 • Do pielęgnacji skóry używaj wyłącznie kosmetyków nawilżających.
 • Po 5 dniach możesz wykonać peeling.
 • Zanim wykonasz kolejne opalanie natryskowe w Kielcach, poczekaj aż poprzednia opalenizna całkowicie zejdzie.

Czy są przeciwwskazania?

Nie ma! Opalanie natryskowe FAKE BAKE w Kielcach to rozwiązanie dla wszystkich osób, które pragną zyskać doskonałą opaleniznę – również przed ślubem czy innym ważnym wydarzeniem. Jest to metoda całkowicie bezpieczna dla skóry, dlatego też polecana jest wszystkim tym, którzy z różnych powodów nie mogą opalać się na słońcu – nawet kobietom w ciąży! Zabieg jest bezpieczny, bezbolesny i przeprowadzany bardzo sprawnie, a efekt, jaki uzyskasz, z całą pewnością w stu procentach Cię zadowoli.

Zapraszamy do Centrum Medycyny i Estetyki!

Jako specjaliści w zakresie poprawy urody, stosujemy opalanie natryskowe przy wykorzystaniu najlepszych preparatów. Zabiegi przeprowadzane są przez wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, dlatego też możesz mieć pewność, że efekt, jaki uzyskasz, będzie doskonały. Opalanie natryskowe w Kielcach to sposób na piękno!