ul. Stanisława Staszica 6 lok. 04, 25-008 Kielce | tel. 605 729 912

Defekty anatomiczne mężczyzn? Pomoże chirurg w Kielcach!

chirurg kielce

Niektórych mężczyzn dotykają pewne defekty anatomiczne, które nie tylko powodują dyskomfort w życiu codziennym, ale również mogą prowadzić do niebezpiecznych infekcji. Jednymi z najczęściej spotykanych defektów są stulejka oraz zbyt krótki wędzidełko, które stanowią problem dużej liczby nieobrzezanych mężczyzn. Jeżeli zmagasz się z którymś z tych problemów, zapraszamy do Centrum Medycyny i Estetyki w Kielcach – doświadczony chirurg przeprowadzi zabieg, który pozwoli Ci pożegnać się z tym defektem na dobre!

Czym jest stulejka i dlaczego potrzebny będzie chirurg w Kielcach?

Stulejka to defekt anatomiczny prącia, który polega na zwężeniu napletka do takiego stopnia, że niemożliwe jest jego zsunięcie z żołędzia. Problem ten dotyka oczywiście wyłącznie mężczyzn i może pojawić się niezależnie od wieku – zarówno u niemowląt, jak również dorosłych mężczyzn.Stulejkę dzielimy na wrodzoną oraz nabytą.

Stulejka występuje naturalnie jedynie u chłopców do trzeciego roku życia, co jest wynikiem przyklejenia napletka do żołędzia poprzez występowanie mastki. Wraz z rozwojem dziecka, substancja ta jest wypłukiwana i stulejka naturalnie znika. Jeżeli tak się nie dzieje – konieczna jest pomoc chirurga.

Jakie problemy może powodować stulejka?

Szczególną uwagę warto zwrócić na infekcje, które pojawiać się mogą w wyniku nieleczonej stulejki. Pod napletkiem mogą bowiem gromadzić się resztki moczu, nasienia oraz złuszczony napletek, co prowadzi do zakażeń bakteryjnych. W konsekwencji może dojść nawet do bardzo poważnych problemów, takich jak uszkodzenie nerek czy bezpłodność. Infekcje wywołane stulejką są niebezpieczne również dla partnerki – zagrożeniem są np. zakażenia dróg moczowych czy stany zapalne szyjki macicy. Jak więc widać, pomoc, jaką zaoferuje Ci chirurg w naszym kieleckim Centrum Medycyny i Estetyki jest absolutnie niezbędna, dlatego w przypadku wystąpienia problemu stulejki, zachęcamy do skorzystania z natychmiastowej konsultacji chirurgicznej.

Na czym polega operacja stulejki w Kielcach?

Chirurg, chcąc wyeliminować problem Pacjenta, ma do swojej dyspozycji dwie metody. Pierwsza z nich, polega na całkowitym wycięciu napletka, zaś druga na poszerzeniu ujścia napletka, by ten bezproblemowo zsuwał się z żołędzia. Wybór odpowiedniej metody zabiegu należy oczywiście do chirurga, który najpierw przeprowadza niezbędna badania i w zależności od skali problemu, wybiera najlepszy sposób na jego wyeliminowanie.

Niezależnie od wybranej metody, zabieg chirurgiczny nie trwa długo, jest bezbolesny i oczywiście w pełni bezpieczny dla Pacjenta – niezależnie od wieku czy wielkości problemu, z jakim się zmaga. Zabieg przeprowadzany jest w warunkach ambulatoryjnych, wykonuje go doświadczony chirurg, wykorzystując sprawdzone metody i najnowocześniejsze, a przy tym najskuteczniejsze narzędzia. Dzięki temu masz pewność tego, że Twój problem zostanie rozwiązany, a Ty będziesz mógł cieszyć się pełną sprawnością seksualną i pozbędziesz się bólu, a także dyskomfortu psychicznego.

Jakie są zalecenia po zabiegu?

Nasza przychodnia chirurgiczna zapewnia nie tylko profesjonalną konsultację i nowoczesny zabieg chirurgiczny, ale również pełne wsparcie dla Pacjenta po przeprowadzonym zabiegu. Dotyczy ono przede wszystkim wytycznych, dotyczących gojenia się rany pozabiegowej. Standardowo rekonwalescencja wymaga około 2 tygodni, a Pacjent powinien zrezygnować ze współżycia przez około 4 miesiące. Co więcej – niezbędne jest przemywanie miejsc intymnych zgodnie z zaleceniami lekarza, jak również stosowanie maści łagodzących. Te są często niezbędne, ponieważ żołądź może być nadwrażliwy na bodźce zewnętrzne i dotyk.

Dlaczego prywatny chirurg w Kielcach?

Centrum Medycyny i Estetyki w Kielcach oferuje leczenie chirurgiczne prywatnie – na najwyższym poziomie i przy pełnym skupieniu na potrzebach Pacjenta. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że stulejka jest tematem bardzo intymnym i wstydliwym, dlatego dbamy o odpowiednie podejście oraz zapewniamy Pacjentowi poczucie pełnego bezpieczeństwa. Każdy chirurg pracujący w naszej przychodni, jest doświadczonym specjalistą, korzystającym z nowoczesnych narzędzi, dzięki któremu będziesz mieć możliwość pełnego przywrócenia komfortu i sprawności narządu.

Zapraszamy na konsultację chirurgiczną oraz zabieg – jego cena w Centrum Medycyny i Estetyki wynosi 1400 zł. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu!