ul. Stanisława Staszica 6 lok. 04, 25-008 Kielce | tel. 605 729 912

Pragniesz młodej skóry? Pomoże Ci kosmetyczka!

W wyniku naturalnie postępujących procesów w organizmie, z wiekiem zdolności regeneracyjne naszej skóry słabną, a w związku z tym pojawiają się zmarszczki, zaś skóra nie jest tak jędrna i gładka jak dotychczas. Na szczęście są sposoby na to, aby przywrócić piękny, młody wygląd skóry, które zaproponuje Ci nasza kosmetyczka.

mikrodermabrazja korundowaDlaczego skóra się starzeje?

Przychodzi taki moment, w którym kosmetyczka może okazać się jedynym sposobem przywrócenia piękna skórze, ponieważ nie działają żadne dostępne w aptekach kremy i inne preparaty, które reklamowane są jako „odmładzające”. Niestety, zatrzymanie naturalnych procesów, jakie odbywają się w naszym organizmie nie jest możliwe, a samo starzenie się skóry wynika z wielu czynników. Tym najważniejszym jest oczywiście osłabienie włókien kolagenu oraz elastyny, które są odpowiedzialne za jędrność skóry. Co więcej – z wiekiem dochodzi również do coraz mniejszej aktywności gruczołów potowych oraz łojowych, w związku z czym skóra przestaje być odpowiednio nawilżona, co również nie służy jej wyglądowi

Co zrobić w sytuacji, gdy na twarzy pojawia się coraz więcej zmarszczek, a zadbanie o odpowiedni wygląd skóry staje się coraz trudniejsze? Na te pytania odpowiedzi zna kosmetyczka naszego kieleckiego gabinetu, oferująca profesjonalne zabiegu z dziedziny kosmetologii estetycznej – dzięki nim przywrócić swoje naturalne piękno!

Zabiegi kosmetologiczne w Kielcach

W naszym Centrum Medycyny i Estetyki zapewniamy najlepsze i najnowocześniejsze zabiegi z dziedziny kosmetologii estetycznej, dzięki którym wyeliminujesz zmarszczki i przywrócić swojej skórze oczekiwaną jędrność. Stosujemy najnowsze technologie, nasi specjaliści i kosmetyczki posiadają odpowiednią wiedzę, a także dbamy o komfort każdego Pacjenta. Jakie zabiegi jesteśmy w stanie Ci zaoferować?

  1. infuzja tlenowa DermaoxyMikrodermabrazja korundowa.

Jednymi z największych problemów skóry twarzy są bez wątpienia przebarwienia i nierówności, które powodują, że nie wygląda ona tak pięknie, jakbyśmy tego oczekiwali. W przypadku takich problemów, nasza kosmetyczka proponuje zabieg mikrodermabrazji korundowej, w którym wykorzystuje się korund, a więc wodorotlenek glinu. Za pomocą specjalnych głowic oraz podciśnienia, jest on umieszczany na skórze, dzięki czemu dochodzi do jej złuszczenia. Efektem zabiegu jest stymulowanie komórek kolagenu i elastyny, które odpowiadają za jędrność i zdrowy wygląd skóry.

Mikrodermabrazja korundowa pozwala na usunięcie trądziku, przebarwień, powierzchniowych blizn, płytkich zmarszczek oraz zmian, które wynikają z fotostarzenia. Jest to zabieg bezbolesny i w pełni bezpieczny dla Pacjentki, a ze względu na swoją wysoką skuteczność, cieszy się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie.

  1. Peelingi medyczne Mesopeel

Oznaki starzenia się skóry, trądzik, zmarszczki czy inne problemy skórne można wyeliminować również stosując nowoczesne peelingi medyczne, które również polecamy w naszym kieleckim Centrum Medycyny i Estetyki. Nasza kosmetyczka korzysta z najlepszych czynników i substancji chemicznych, które posiadają wielokierunkowe działanie i są w stanie pomóc w wielu zróżnicowanych problemach Pacjentek. Jaki jest cel peelingu? To oczywiście usunięcie złuszczonej warstwy naskórka i pobudzenie komórek do intensywnej pracy, w wyniku czego dochodzić będzie do syntezy kolagenu oraz elastyny. Dzięki temu, po prawidłowo przeprowadzonym peelingu, możliwe jest uzyskanie pięknego wyglądu skóry i przywrócenie jej jędrności.

Peelingi oferowane przez nasz kielecki gabinet dostosowywane są do potrzeb Pacjentek, dlatego też są tak skuteczne. Przekonaj się sama!

  1. peelingi medyczneInfuzja tlenowa Dermaoxy

Kolejnym polecanym zabiegiem, dzięki któremu możliwe będzie przywrócenie piękna skóry, jest infuzja tlenowa Dermaoxy, która polega na wtłaczaniu preparatów aktywnych do głębokich warstw skóry. Co to daje? Przede wszystkim pozwala na dostarczenie skórze niezbędnych substancji, których działanie pozwoli przywrócić elastyczność, sprężystość skórze i wyeliminować wszelkie niepożądane defekty na jej powierzchni, takie jak zmarszczki czy trądzik. Serum wtłaczane jest za pomocą tlenu, a sam zabieg jest bezinwazyjny i w pełni bezpieczny dla Pacjentek. Infuzja tlenowa, którą poleca nasza kosmetyczka, to rozwiązanie doskonale znane na całym świecie – warto z niego skorzystać!

Czy to wszystko?

Oczywiście nasze Centrum Medycyny i Estetyki w Kielcach oferuje również szereg innych – mniejszych lub większych zabiegów – które pozwolą Ci przywrócić piękno swojej skórze. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, a z pewnością znajdziesz w niej coś dla siebie!