ul. Stanisława Staszica 6 lok. 04, 25-008 Kielce | tel. 605 729 912

Kosmetyczka poleca – zabiegi przeciwzmarszczkowe w Kielcach

ksometyczka kielce

Proces starzenia się występuje w przypadku każdego człowieka i nie da się go uniknąć, dlatego w pewnym momencie niezbędne może okazać się skorzystanie z usług, jakie oferuje kosmetyczka. Jednymi z najbardziej oczywistych i często występujących oznak starzenia się skóry są oczywiście zmarszczki, które pojawiają się na skórze całego ciała. I choć ich pojawianie się jest całkowicie naturalne, wiele osób chce podejmować z nimi walkę, by wyglądać pięknie jak najdłużej. Nasz kielecki salon kosmetyczny oferuje wiele zabiegów przeciwzmarszczkowych, dzięki którym Twoja skóra pozostanie młoda o wiele dłużej!

Kosmetyczka wyjaśnia – skąd biorą się zmarszczki?

Zmarszczki to naturalna oznaka tego, że ludzki organizm, z biegiem lat, starzeje się. Za ich powstawanie odpowiedzialna jest coraz mniejsza ilość lipidów, wytwarzanych przez skórę, a także malejące ilości substancji, które zapewniają skórze gładkość i sprężystość, jak kolagen. Pierwsze oznaki starzenia się skóry występować mogą już w okolicy 25 roku życia, a u różnych ludzi proces ten wygląda i postępuje inaczej.

Na szczęście postęp medycyny i kosmetologii sprawił, że nasz gabinet kosmetyczny w Kielcach, jest w stanie zapewnić szereg zabiegów, dzięki którym możliwe jest skuteczne wyeliminowanie zmarszczek. Niezależnie od tego z jak dużym problemem tego typu zmagasz się na co dzień, masz możliwość podjęcia skutecznej walki o piękno i młodość swojej skóry. Pomoże Ci w tym profesjonalna kosmetyczka oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Gabinet kosmetyczny – oferowane zabiegi przeciwzmarszczkowe

Wśród zabiegów przeciwzmarszczkowych, oferowanych przez nasz gabinet kosmetyczny są takie, które dostosowane zostały do zróżnicowanych problemów i potrzeb Pacjentek oraz Pacjentów. Nasza oferta jest kompleksowa i potrafi spełnić oczekiwania osób o różnych problemach. Jakie zabiegi przeciwzmarszczkowe w Kielcach oferujemy?

1. Ergolift alliance

Bezinwazyjna, naturalna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Działa na zwiotczenie skóry i uwalnianie tłuszczu jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu.

2. Fale radiowe tripolarne

Połączenie trzech unikalnych, nowoczesnych technologii sprawiło, że możliwe jest pobudzanie produkcji kolagenu, a co za tym idzie – wygładzanie zmarszczek, bez konieczności przeprowadzania zabiegów inwazyjnych. TriLipo Maximus Med to rozwiązanie, które daje znakomite efekty w usuwaniu zmarszczek, modelowaniu twarzy, a także ujędrnianiu czy odmładzaniu skóry. Dzięki niemu odzyskasz piękny, młody wygląd i nie będziesz przejmować się oznakami starzenia się skóry – metodę tę poleca każda kosmetyczka z naszego kieleckiego gabinetu.

3. Laser frakcyjny nieablacyjny

Powodowanie mikrouszkodzeń wewnątrz skóry sprawia, że dochodzi do uruchomienia jej procesów regeneracyjnych. Odbudowa postępuje w każdym przypadku, dlatego też możliwe jest skuteczne redukowanie wielu niedoskonałości skóry twarzy, w tym oczywiście zmarszczek. Stosujemy nowoczesny laser frakcyjny nieablacyjny, który gwarantuje Ci całkowite bezpieczeństwo, nie wywołuje dyskomfortu i sprawia, że masz możliwość poradzenia sobie z problemem, niezależnie od jego skali oraz Twoich oczekiwań.

laser frakcyjny nieablacyjny4. PQ AGE

Oferujemy metodę, która pozwoli Ci na skuteczne zregenerowanie skóry w delikatny sposób – przy udziale specjalnych peelingów liftingujących. Stosujemy peelingi, składające się wyłącznie ze skutecznych, znakomitej jakości składników, które mają bardzo szeroki właściwości i sprawdzają się w przypadku różnych problemów z cerą. Nasza kosmetyczka może zagwarantować, że PQ AGE to sposób na skuteczne redukowanie zmarszczek, blizn, przebarwień, zaskórników i innych niedoskonałości skóry. Zabieg jest oczywiście całkowicie bezbolesny i nie zajmie dużo Twojego czasu.

5. Dermapen

Dermapen to urządzenie polegające na mikro-nakłuwaniu w celu ujędrnienia twarzy dodajemy w trakcie zabiegu ampułkę z kwasem hialuronowym.

Dlaczego warto postawić na nasze zabiegi kosmetyczne w Kielcach?

Każda kosmetyczka, pracująca w naszym gabinecie w Kielcach, to osoba wykwalifikowana i dysponująca najlepszymi preparatami oraz technologiami, sprawdzającymi się w walce ze zmarszczkami oraz innymi oznakami starzenia się skóry. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych i skutecznych rozwiązań, dzięki którym jesteśmy w stanie zapewnić wszystkim Pacjentkom i Pacjentom skuteczne zabiegi kosmetologiczne. Zapraszamy więc do skorzystania z naszej oferty i szansy na przywrócenie skórze Twarzy gładkości, elastyczności i piękna!