ul. Stanisława Staszica 6 lok. 04, 25-008 Kielce | tel. 605 729 912

Kosmetyczka poleca – peeling liftingujący i… złoto dla piękniejszej skóry twarzy

kosmetyczkaJak poprawić wygląd skóry twarzy? To pytanie zadaje sobie wiele Pań, w tym Pacjentek naszego kieleckiego Centrum Medycyny i Estetyki. Odpowiedź na to pytanie zna oczywiście kosmetyczka naszej kliniki, która poleca dzisiaj dwa odmienne rozwiązania. Pierwsze, nieco bardziej klasyczne, czyli peeling liftingujący, a także drugie – oryginalne i ekskluzywne, w którym udział bierze… 24-karatowe złoto. Zapraszamy do lektury – być może jedna z tych dwóch metod jest sposobem na rozwiązanie Twoich problemów!

Kosmetyczka z Kielc poleca – sposób nr1, czyli peeling liftingujący

Nie ulega wątpliwości, że peelingi to jeden z najpopularniejszych sposobów na przywracanie skórze piękna i zdrowia. Szczególnie polecamy peeling liftingujący, który jest w stanie zregenerować nie tylko powierzchowne, ale również głębsze warstwy skóry. Peeling stosowany przez nasze kieleckie Centrum Medycyny i Estetyki, zawiera w swoim składzie kwas trichlorooctowy, kwas kojowy, nadtlenek mocznika oraz koenzym Q10 – taka mieszanka sprawia, że zabieg dedykowany jest osobom, cierpiącym z powodu dużych problemów ze zdrowiem i wyglądem skóry twarzy.

Co daje peeling liftingujący, który przeprowadza wykwalifikowana kosmetyczka?

Jak wygląda sam zabieg? Trwa około 20 minut, może być wykonywany o każdej porze roku i niezależnie od typu posiadanej skóry. Jest więc polecany wszystkim Pacjentkom, które pragną przywrócić blask skórze swojej twarzy – skuteczność peelingu liftingującego jest potwierdzona przez zadowolone Pacjentki naszego Centrum Medycyny i Estetyki w Kielcach.

Kosmetyczka z Kielc poleca – sposób nr 2, czyli maska ze złota

Jeżeli nie peeling liftingujący, to może nieco bardziej ekskluzywne rozwiązanie, które również cieszy się dużym zainteresowaniem wśród Pacjentów naszej kieleckiej klinik?. Maska z 24-karatowego złota to zabieg, który skierowany jest do osób ze szczególnie zniszczoną skórą twarzy, która wymaga intensywnej regeneracji i odbudowy.

ksometyczka kielceDlaczego złoto?

Przede wszystkim dlatego, że działa silnie antybakteryjnie, przeciwgrzybicznie i przeciwzapalnie, a my korzystamy z jego najczystszej formy, dzięki której możliwe jest wyeliminowanie różnych problemów skórnych. Maska ze złota polecana jest przede wszystkim w przypadku:

Nasza kosmetyczka poleca maskę ze złota, ponieważ działa ono w sposób wyjątkowy, nie tylko rozjaśniając skórę, ale również pobudzając produkcję kolagenu, nawilżając skórę, a także likwidując różnego rodzaju przebarwienia. Dzięki płatkom 24-karatowego złota, możliwe jest wyeliminowanie różnorodnych, również tych większych problemów ze skórą twarzy. Niezależnie więc od tego, jaki problem dotknął Ciebie, jest to metoda, która Ci pomoże!

Nakładanie maski ze złota jest oczywiście bezbolesne, a cały zabieg trwa niewiele czasu – dzięki temu po jego przeprowadzeniu Pacjentki naszego kieleckiego Centrum Medycyny i Estetyki, mogą natychmiast wrócić do prowadzenia normalnego, codziennego życia.

Kosmetyczka poleca, czyli… to nie wszystko!

Poprawa wyglądu skóry twarzy to specjalność naszego kieleckiego Centrum Medycyny i Estetyki – korzystamy z najlepszych rozwiązań, które w swojej codziennej pracy wykorzystują wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści. Dzięki temu mamy możliwość proponowania wszystkim Pacjentom rozwiązań skutecznych i różnorodnych, dopasowanych do problemu, jaki posiadasz. Zapraszamy również na inne zabiegi, w tym z wykorzystaniem lasera frakcyjnego, umożliwiające eliminowanie zmarszczek, mikrodermabrazję, opalanie natryskowe i wiele innych. Jesteśmy w stanie przywrócić piękno Twojej skóry w każdym przypadku!

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi specjalistami.