ul. Stanisława Staszica 6 lok. 04, 25-008 Kielce | tel. 605 729 912

Oczyszczanie manualne twarzy w Kielcach – kosmetyczka przywróci piękno Twojej skóry!

Rozwój technologii oraz medycyny estetycznej sprawił, że na rynku pojawiło się wiele ciekawych, innowacyjnych metod przywracania piękna ludzkiego ciała i usuwania różnego rodzaju niedoskonałości. My oferujemy zarówno te nowoczesne, jak i nieco bardziej tradycyjne metody, a nawet zapewniamy ich połączenie – np. w oczyszczaniu manualnym twarzy. Nasza kielecka kosmetyczka sprawi, że Twoje niedoskonałości znikną i znów będziesz cieszyć się piękną skórą twarzy. Na czym polega zabieg i jak przebiega?

kosmetyczka kielceW jakim celu kosmetyczka przeprowadza oczyszczenia manualne twarzy?

Oczyszczanie manualne twarzy wykonuje wykwalifikowana kosmetyczka, której celem jest przede wszystkim usunięcie różnego rodzaju niedoskonałości skóry twarzy. Należą do nich przede wszystkim:

Dzięki przeprowadzeniu zabiegu, możliwe jest uzyskanie świeżej, czystej skóry oraz delikatnej cery. Oczyszczanie manualne twarzy to połączenie ręcznego usuwania niedoskonałości, wykorzystania substancji aktywnych oraz nowoczesnych technologii, dzięki którym efekt jest lepszy i szybszy do uzyskania.

Dla kogo jest zabieg?

Dla wszystkich osób borykających się z problemami skóry twarzy, którzy przez liczne wypryski, pory czy zaskórniki nie czują się komfortowo. Na szczęście niedoskonałości te można usunąć na bardzo długi czas i przy okazji odświeżyć cerę – po przeprowadzonym zabiegu znowu będzie można cieszyć się pięknym, zdrowym wyglądem!

Jakie działania wykonuje kosmetyczka?

Manualne oczyszczanie twarzy jest procesem, składającym się z kilku kroków. Jest to zabieg kompleksowy, na który składa się wiele technik. Jak wygląda zabieg krok po kroku?

Krok 1 – Demakijaż skóry, a więc usunięcie nadmiaru rogowej warstwy naskórka. Bez tego etapu przeprowadzenie skutecznego zabiegu byłoby niemożliwe.

Krok 2 – Rozpulchnienie skóry, czyli nałożenie specjalnej maski, która przygotowuje skórę do zabiegu. Dzięki odpowiedniemu nawilżeniu naskórka oraz rozszerzeniu ujść gruczołów łojowych skóry, przeprowadzenie zabiegu jest dużo łatwiejsze.

Krok 3 – Oczyszczanie manualne, w trakcie którego kosmetyczka z naszego kieleckiego gabinetu przy użyciu palców usuwa zbędną treść, znajdującą się w porach.

Krok 4 – Peeling kawitacyjny, a więc usuwanie z naskórka martwych komórek oraz zahamowanie rozmnażania się bakterii – przy wykorzystaniu ultradźwięków.

kosmetyczka ultradzwieki

Krok 5 – Prądy D’Arsonvala, czyli masaż ciała za pomocą szklanej elektrody. Etap ten ma działanie antybakteryjne, a w jego trakcie możliwe jest zlikwidowanie trądziku i usunięcie efektu przetłuszczonej skóry.

Krok 6 – Dobór specjalnej ampułki, dopasowanej do rodzaju skóry Pacjenta.

Krok 7 – Nałożenie maski nawilżającej lub wyciszającej.

Kosmetyczka na każdym kroku dba o maksymalną higienę i oczywiście komfort Pacjenta – dzięki temu zabieg jest bezbolesny, przyjemny i przynosi oczekiwane efekty.

Jakie są efekty zabiegu?

A efektem jest, jak już wspomnieliśmy, piękna, zdrowa skóra twarzy, pozbawiona wszelkiego rodzaju niedoskonałości. To waśnie połączenie odpowiednich maseczek, działań manualnych, wprowadzania pod skórę substancji aktywnych oraz wykorzystania nowoczesnych urządzeń pozwala osiągnąć najlepsze możliwe efekty. Decydując się na manualne oczyszczanie twarzy, możesz liczyć na:

Ile trwa zabieg i czy jest bolesny?

Zabieg manualnego oczyszczania twarzy trwa 1-1,5 h i jest bezbolesny, a co więcej – całkowicie bezpieczny dla Pacjenta.

Czy warto zgłosić się do kosmetyczki?

Jak najbardziej – jeżeli chcesz odzyskać piękny wygląd swojej twarzy i zdrową cerę, manualne oczyszczanie jest jedną z najlepszych alternatyw. W Centrum Medycyny i Estetyki w Kielcach wykorzystujemy najlepsze metody i w ten sposób jesteśmy w stanie zaproponować zabieg osobom z różnymi rodzajami skóry i niezależnie od skali problemu, z jakim się borykają.

Jakie inne zabiegi oferuje kosmetyczka w naszej klinice?

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie Centrum Medycyny i Estetyki w Kielcach, zapoznaj się z nią na naszej stronie internetowej. Tam znajdziesz wszelkie niezbędne informacje – nie tylko na temat zabiegów oczyszczania twarzy, ale również innych z zakresu kosmetologii estetycznej, które umożliwiają przywrócenie Twojego naturalnego piękna!