ul. Stanisława Staszica 6 lok. 04, 25-008 Kielce | tel. 605 729 912

Endermologia w Centrum Medycyny i Estetyki w Kielcach – dlaczego warto?

O tym, że modelowanie sylwetki za pomocą metod nieinwazyjnych jest dzisiaj nie tylko możliwe, ale równie skuteczne co metody inwazyjne, nie trzeba już dzisiaj nikogo przekonywać – najlepszym dowodem na to jest oferowana w naszym Centrum Medycyny i Estetyki w Kielcach endermologia Alliance. Jest to zabieg, na który postawiliśmy jako jedni z pierwszych w Polsce i który zyskuje coraz większą liczbę zwolenników – o korzyściach z jego przeprowadzania piszemy w tym miejscu, a dzisiaj chcielibyśmy powiedzieć nieco więcej o tym, dlaczego warto zdecydować się na niego właśnie w naszych gabinetach. Zapraszamy!

Endermologia KielceEndermologia w Kielcach to nasza specjalność!

Endermologia Aliiance to zabieg, który wprowadziliśmy do oferty jako jedni z pierwszych, dlatego też doskonale wiemy jaki powinien być jego przebieg i jakie korzyści daje. Obecnie jest to jeden z najbardziej popularnych sposobów modelowania sylwetki i odmładzania skóry, z którego chętnie korzystają Klienci naszego Centrum Medycyny i Estetyki w Kielcach. Popularność ta wynika nie tylko ze skuteczności zabiegu, ale również wysokich standardów, jakimi kierujemy się w codziennej pracy. Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

  1. Korzystamy z technologii LPG, opracowanych z myślą o modelowaniu sylwetki

Endermologia LPG Alliance swoją skuteczność zawdzięcza temu, że korzysta się w niej z najnowocześniejszych technologii, które wdrożyliśmy również my. Korzystamy z takich nowoczesnych rozwiązań, jak:

A do tego wykorzystujemy specjalistyczne głowice, które dają nadzwyczajny efekt w przypadku skóry i sylwetki każdej Pacjentki. Dzięki temu w Centrum Medycyny i Estetyki w Kielcach, jesteśmy w stanie modelować i wyszczuplać sylwetkę, a do tego ujędrniać i odmładzać skórę. Skutecznie i w krótkim czasie.

Endermologia w kielcach

  1. Jako jedni z pierwszych wprowadziliśmy do oferty zabieg endermologii

Zabiegi endermologii jeszcze jakiś czas temu nie były dostępne w naszym kraju. Jednak wraz z pojawieniem się tej możliwości na rynku, nasza klinika postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom wszystkich Pacjentów i wdrożyć tę metodę wyszczuplania sylwetki u siebie. Dzięki temu, że jako jedni z pierwszych zaryzykowaliśmy i daliśmy Państwu nowe rozwiązanie, mogliśmy pokazać innym, jak skuteczna jest to metoda i jak wiele daje wszystkim osobom, które chcą pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, bez konieczności przeprowadzania zabiegów inwazyjnych.

  1. Dokładnie przygotowujemy Pacjentów do zabiegu

Celem naszej kieleckiej kliniki jest zapewnienie najwyższego komfortu wszystkim Pacjentom, dlatego też poza stosowaniem nowoczesnych technologii, dających efekty i komfort w trakcie zabiegu, dbamy również o to, by każdy z naszych Pacjentów był odpowiednio przygotowany do zabiegu – z jednej strony po to, aby każdy z Państwa czuł komfort i pełne poczucie bezpieczeństwa, a z drugiej – by zabieg odbył się bez jakichkolwiek powikłań. Specjalista przeprowadza więc z Pacjentem wywiad, informuje go o przeciwwskazaniach i samym zabiegu, a tuż przed jego wykonaniem, przekazuje specjalną odzież, w której zostanie przeprowadzony zabieg.

  1. Posiadamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie

Wszelkiego rodzaju zabiegi wyszczuplające przeprowadzamy już od bardzo długiego czasu, a nasi specjaliści to osoby odpowiednio wykwalifikowane i będące w stanie zapewnić wszystkim Pacjentom pełen komfort oraz bezpieczeństwo zabiegu. Jesteśmy w stanie odpowiadać na wszystkie Państwa pytania, oddajemy do dyspozycji najlepszą i najszerszą ofertę, a dodatkowo zapewniamy skuteczność zabiegów.

  1. Endermologia Alliance pozwala nam dostosować działania do potrzeb Pacjentów

Endermologia Alliance przeprowadzana w naszym kieleckim gabinecie to zabieg, który pozwala poradzić sobie nie tylko z różnymi problemami Pacjentów, ale również działa niezależnie od skali posiadanego problemu. Oznacza to, że niezależnie od tego, czy chcecie Państwo wymodelować swoją sylwetkę, czy też ujędrnić skórę – endermologia LPG Aliiance umożliwi to Wam, a dzięki specjalnym głowicom, usunięcie problemu będzie możliwe w przypadku różnych partii ciała – również tych trudniej dostępnych. W ten sposób jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Pacjentów!

  1. Dbamy o najlepszą atmosferę w trakcie zabiegu

Jak wspomnieliśmy wcześniej, pragniemy zadbać o komfort i bezpieczeństwo Pacjentów najlepiej jak się tylko da. Znacznie ułatwia nam to sam zabieg endermologii, ponieważ… sam w sobie jest on przyjemny i przypomina masowanie, a nie specjalistyczne działania mające na celu eliminowanie tkanki tłuszczowej. Pacjent nie odczuwa jakiegokolwiek dyskomfortu, a po przeprowadzonym zabiegu może wrócić do swoich codziennych działań.

endermologia Alliance w Kielcach

Jak widać endermologia Alliance w Kielcach to sprawdzony sposób na modelowanie sylwetki, dlatego też zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i skorzystania z niej. To szansa na przywrócenie piękna swojego ciała!