ul. Stanisława Staszica 6 lok. 04, 25-008 Kielce | tel. 605 729 912

Endermologia Alliance – czym jest?

Wiele mówi się w ostatnich latach o pielęgnacji i odmładzaniu skóry, jednak dopiero nowoczesne technologie, takie jak endermologia Alliance w Kielcach, daje nam możliwość skutecznego zadbania o własny wygląd. Zabieg ten, dzięki wieloletnim badaniom, a także zastosowaniu odpowiednich, zaawansowanych technologicznie urządzeń, potrafi zdziałać prawdziwe cuda. Jakie możliwości daje i na czym opiera się ten sposób na pielęgnację skóry? Sprawdźmy!

medycyna estetyczna KielceEndermologia Alliance w Kiecach – istota i cel zabiegu

Potrzebę wyszczuplenia sylwetki posiada wiele kobiet, jednak nie zawsze odpowiednia dieta i ćwiczenia przynoszą oczekiwane efekty. Konieczne jest więc skorzystanie z serii specjalistycznych zabiegów, wśród których największą skutecznością cieszy się dopracowana technologicznie endermologia Alliance, jaką oferujemy w kieleckim Centrum Medyny i Estetyki.

Wymodelowanie i wyszczuplenie sylwetki jest możliwe dzięki usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej w określonych partiach ciała, co odbywa się całkowicie bezinwazyjnie – przy wykorzystaniu metody mechanicznej stymulacji skóry i reaktywacji metabolizmu komórek. Celem endermologii jest  pobudzenie naturalnych procesów organizmu, dzięki którym możliwe będzie szybkie i całkowicie bezbolesne usunięcie cellulitu i przywrócenie pięknej sylwetki – u każdej Pacjentki!

Jak Endermologia LPG Alliance wyszczupla sylwetkę?

Endermologia LPG Alliance korzysta z najnowszych dokonań medycyny i technologii, dzięki czemu eliminowanie tkanki tłuszczowej jest dużo skuteczniejsze niż do tej pory, a do tego pozwala na dopasowanie zabiegu do każdego rodzaju skóry pacjenta, a tym samym uzyskanie efektu w przypadku każdego Pacjenta.

Decydując się na zabieg, masz możliwość:

Jak to możliwe?

Skuteczność endermologii Alliance opiera się na aktywowaniu naturalnych procesów lipolizy i zamienianiu tłuszczu w energię. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu następujących technologii:

Endermologia w Kielcach a tradycyjne sposoby modelowania sylwetki

To właśnie zastosowanie wyżej wymienionych, nowoczesnych technologii, które opierają się na opatentowanych przez LPG urządzeniach, tak bardzo różni zabieg endermologii Alliance od innych, bardziej tradycyjnych metod modelowania sylwetki. Wykorzystanie specjalnej głowicy pozwoliło uzyskać jednoczesny efekt:

Co więcej – w przeciwieństwie do tradycyjnych metod, efekty zabiegu przychodzą zdecydowanie szybciej (pierwsze widoczne są już po pierwszym zabiegu), a sama endermologia w Kielcach nie powoduje jakiegokolwiek dyskomfortu. Ma to szczególne znaczenie dla wielu Pacjentów, dla których dotychczasowymi alternatywami były przede wszystkim inwazyjne zabiegi, które często powodowały ból i dyskomfort – również po przeprowadzonym już zabiegu.

Zabieg Endermologii w Kielcach

Skoro już mowa o zabiegu – warto dowiedzieć się o nim nieco więcej. Najważniejszą kwestią jest w jego przypadku wspomniany już brak bólu oraz dyskomfortu, a dodatkowo – bardzo krótki czas trwania. Zdecydowana większość zabiegów trwa nie więcej niż 30 minut, a Pacjent nie musi w żadnym stopniu przygotowywać się do zabiegu. Masaż mechaniczny kontrolowany jest przez specjalistę oraz nowoczesny komputer, w związku z czym jego skuteczność jest stuprocentowa, a możliwość dostosowania pracy głowic redukujących tkankę tłuszczową, pozwala osiągnąć pożądane rezultatu w przypadku każdego Pacjenta.

Endermologia Alliance jest zabiegiem przyjemnym i w stu procentach bezpiecznym, po którego przeprowadzeniu, Pacjent może wrócić do normalnego życia. Musi jedynie pamiętać o właściwym nawadnianiu organizmu oraz zdrowym odżywianiu, które sprzyja uzyskaniu optymalnych efektów. Oczywiście o wszelkich kwestiach związanych z przeciwwskazaniami Pacjent jest informowany w pełni indywidualnie przez lekarza. Indywidualnie jest ustalana również ilość zabiegów, dzięki której uzyskany efekt będzie w stu procentach satysfakcjonujący dla pacjenta.

Endermologia Alliance – czy warto?

Jak najbardziej, ponieważ jest to metoda bezpieczna, skuteczna i bezbolesna. Z zabiegu korzystają nie tylko osoby, pragnące wymodelować sylwetkę i ujędrnić skórę swojego ciała, ale również sportowcy, ponieważ endermologia LPG Aliiance pozwala np. na drenaż uszkodzonych więzadeł oraz ulepszenie funkcji motorycznych. Wszystko to sprawia, że metoda ta jest chętnie wybierana przez Pacjentów naszego kieleckiego Centrum Medycyny i Estetyki – zachęcamy więc do sprawdzenia jej możliwości na własnej skórze!