ul. Stanisława Staszica 6 lok. 04, 25-008 Kielce | tel. 605 729 912

Endermologia – 8 powodów, dla których warto wybrać ten zabieg

Jeżeli marzysz o tym, by wymodelować swoją sylwetkę i pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej, endermologia Alliance, oferowana przez nasze kieleckie Centrum Medycyny i Estetyki, to odpowiedź na Twoje potrzeby. Jest to nowoczesna seria zabiegów, dzięki której pozbędziesz się niedoskonałości i przywrócisz piękno Twojej skórze. Aby przekonać Cię do tego, obecnie najlepszego rozwiązania na rynku, przygotowaliśmy 8 powodów, dla których warto wybrać endermologię. Zapraszamy!

EndermologiaEndermologia Alliance – 8 powodów, by skorzystać z zabiegu

Po pierwsze – endermologia Alliance to skuteczne modelowanie sylwetki

Endermologia Alliance jest znana jako jeden z najskuteczniejszych sposobów modelowania sylwetki, ponieważ dzięki zastosowanym w niej rozwiązaniom, możliwe jest usuwanie zbędnej tkanki tłuszczowej z różnych partii ciała. I co ważne – zabiegi mają charakter bezinwazyjny, a przeprowadza się je przy wykorzystaniu specjalnych rolek LPG z wbudowanymi silniczkami, które można kontrolować zarówno pod względem prędkości, jak i kierunku działania.

Co to daje? Dzięki wspomnianym rolkom, dochodzi do stymulacji komórek i uwalniany jest proces lipolizy, którego zwieńczeniem jest usunięcie tłuszczu. Endermologia Alliance uruchamia naturalne procesy w organizmie, dzięki czemu efekt przychodzi szybko (wymodelowanie sylwetki jest możliwe dzięki kilku zabiegom) i nie trzeba korzystać z metod inwazyjnych.

Po drugie – endermologia Alliance… to nie tylko modelowanie sylwetki!

Modelowanie sylwetki to tylko jeden z efektów, jakie daje endermologia Alliance. Wykorzystywane w trakcie zabiegów technologie, w tym LPG Mecano-Stimulation® oraz Endermolift® wspierają dodatkowe procesy w organizmie, które mają znaczący wpływ na wygląd i funkcje skóry. Ta pierwsza technologia wspiera produkcję kolagenu i elastyny, czego efektem jest upiększenie i ujędrnienie skóry, natomiast druga zapobiega starzeniu się skóry.

Co więcej – endermologia przeprowadzana w naszym Kieleckim gabinecie to nie tylko zabiegi dla osób, chcących mieć piękną skórę, ale również sportowców. Jak się bowiem okazuje, umożliwia drenaż uszkodzonych więzadeł, ulepsza funkcje motoryczne, a nawet ułatwia proces regeneracji mięśni. Znajduje też zastosowanie w rehabilitacjach czy leczeniu różnych dolegliwości (stany zapalne, blizny, bóle stawów i wiele, wiele innych).

Po trzecie – podstawą zabiegu są nowoczesne technologie

Na technologię, z której możemy obecnie korzystać, francuska firma LPG pracowała 30 lat, w trakcie których przeprowadziła 110 badań klinicznych. To, w połączeniu z rozwojem technologicznym sprawiło, że stosowane rozwiązania są niezwykle efektywne i pozwalają na uzyskiwanie efektów w przypadku każdego Pacjenta – bez względu na to, jakie posiada problemy i typ skóry.

Po czwarte – endermologia Alliance jest skuteczna i bezpieczna

Endermologia Alliance to połączenie skuteczności i bezpieczeństwa, w wyniku czego każdy zabieg przeprowadzany jest w doskonałej atmosferze i już po pierwszym działaniu głowic widać pozytywne efekty. Dzięki endermologii, możliwe jest modelowanie sylwetki i usuwanie tkanki tłuszczowej bez konieczności stosowania metod inwazyjnych, które – na szczęście naszych Pacjentów – coraz częściej przechodzą do historii.

Po piąte – zabieg endermologii jest bezbolesny

Zabieg endermologii w naszym kieleckim gabinecie nie tylko nie wywołuje bólu i dyskomfortu, ale wręcz ma działanie relaksujące i jest przyjemny dla Pacjenta! Wynika to z wykonywania masażu mechanicznego, sterowanego przez komputer. Zabieg trwa zaledwie 30 minut, jest bardzo nieskomplikowany i, co za tym idzie – cieszy się rosnącym zainteresowaniem Pacjentów na całym świecie.

Po szóste – do zabiegu nie trzeba się specjalnie przygotowywać

Nie trzeba więc stosować diet, specjalnych kremów, a nawet nawadniać organizmu. Jedynym przygotowaniem do zabiegu jest założenie odzieży zabiegowej, którą Pacjent otrzymuje od nas.

Oczywiście istnieją przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu, wśród których znajdują się przede wszystkim żylaki oraz choroba nowotworowa. Jednak o tym Pacjenta zawsze informuje lekarz.

Po siódme – po zabiegu endermologii Pacjent nie przechodzi okresu rekonwalescencji

Endermologia Alliance nie wymaga przechodzenia jakiejkolwiek rekonwalescencji, dlatego bezpośrednio po przeprowadzonym zabiegu, można wrócić do codziennych działań. Warto jedynie nawadniać organizm i zadbać o dietę, która pomoże zoptymalizować efekt zabiegu. O tym jednak również Pacjent jest informowany przez lekarza.

Po ósme – zapewniamy Pacjentowi najlepszą opiekę

Endermologia Alliance to jedna ze specjalności naszego kieleckiego Centrum Medycyny i Estetyki, w którym jako jedni z nielicznych w Polsce postanowiliśmy dać Pacjentom możliwość skorzystania z tego zabiegu. Korzystamy z najnowocześniejszych technologii, posiadamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie, a do tego przeprowadzamy Pacjenta przez cały proces tak, aby czuł się on maksymalnie komfortowo. Zapraszamy więc do skutecznego modelowania sylwetki i odmładzania skóry!