ul. Stanisława Staszica 6 lok. 04, 25-008 Kielce | tel. 605 729 912

Leczenie i usuwanie blizn

Usuwanie blizn potrądzikowych Kielce  

Blizny potrądzikowe to problem wielu osób, zarówno kobiet jak i mężczyzn. Często zdarza się, że znamiona po przebytym trądziku prowadzą do poważnych kompleksów, które z kolei utrudniają nawiązywanie kontaktów i zmniejszają pewność siebie. Obecne metody pozwalają na znaczne zredukowanie blizn potrądzikowych, a także blizn pooparzeniowych, pooperacyjnych oraz pourazowych. Dzięki temu można uwolnić się od nich raz na zawsze, ciesząc się gładką i promienistą cerą. Blizny potrądzikowe są widoczne nawet po wielu latach od występowania trądziku, ale dziś można z nimi skutecznie walczyć!

Szybkie i skuteczne usuwanie blizn – leczenie trądziku

Usuwanie blizn potrądzikowych Kielce pozwala na bezpieczne usuwanie blizn różnego typu, przy pomocy lasera frakcyjnego. W naszym Centrum Medycyny i Estetyki wykorzystujemy laser S-CO2, który zapewnia zazwyczaj bezbolesne przeprowadzenie zabiegu. W naszym zespole pracują wykwalifikowani specjaliści, którzy nie tylko specjalistycznie przeprowadzą ten zabieg, ale również przeprowadzą konsultacje, ustalą z pacjentem cele oraz profesjonalnie wykonają usuwanie blizn potrądzikowych Kielce, gwarantując absolutne bezpieczeństwo i mając na uwadze komfort pacjenta.

Skuteczność zabiegów laserowych jest bardzo duża i potwierdzona przez wielu zadowolonych klientów. Jest to bardzo bezpieczny sposób niwelowania nawet starych blizn. Możesz zapomnieć już o ciągłych zabiegach kosmetycznych, które nie dawały oczekiwanych efektów – usuwanie blizn potrądzikowych Kielce to gwarancja pięknej i zdrowej skóry już po kilku zabiegach.

W naszym Centrum Medycyny i estetyki znajdziesz lekarzy i kosmetologów, którzy pomogą Ci skutecznie pożegnać się z bliznami!