ul. Stanisława Staszica 6 lok. 04, 25-008 Kielce | tel. 605 729 912

Jak skutecznie wymodelować sylwetkę? Odpowiedź to Endermologia Alliance!

Istnieje wiele sposobów na modelowanie sylwetki – jedne są mniej, drugie bardziej skuteczne. Do grupy najskuteczniejszych i jednocześnie cieszących się najlepszą opinią wśród Pacjentek, należy zdecydowanie endermologia Alliance, która zyskała popularność w ostatnich latach ze względu na swoją skuteczność i przebieg. Oczywiście w naszym kieleckim gabinecie również oferujemy ten zabieg – zachęcamy do skorzystania z tej możliwości, bo może ona zmienić Twoje życie!

Endermologia AllianceEndermologia Alliance, czyli właściwie co?

Endermologia Alliance to zabieg wyszczuplający, stworzony w oparciu o liczne badania, a także najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Ma on trzy podstawowe cele:

Jest to więc jedyna w swoim rodzaju metoda, która pozwala, przy przeprowadzeniu zaledwie jednego zabiegu, uzyskać wszystkie trzy korzyści naraz! Metoda Alliance jest dużo skuteczniejsza niż tradycyjna endermologia, ponieważ zapewnia lepsze i szybsze rezultaty, a sam zabieg jest dużo bardziej komfortowy dla samej Pacjentki niż inne tego typu.

Jak wyszczuplamy sylwetkę w Centrum Medycyny i Estetyki w Kielcach?

Endermologia Alliance to zabieg (albo seria zabiegów – w zależności od uzyskanych efektów i celów, jakie chcemy zrealizować), w którym wykorzystuje się najnowocześniejsze technologie, mianowicie urządzenie opatentowane przez francuską firmę LPG, która stworzyła je w oparciu o wiele badań i najlepsze rozwiązania. Mowa tutaj o specjalnej głowicy zabiegowej, która pozwala na wielowymiarową penetrację tkanki, a co za tym idzie – redukowanie tłuszczu na poziomie komórkowym. Specjalne rolki dostosowują się rodzaju tkanki, stymulują ją i prowadzą do pobudzenia reakcji organizmu, w wyniku której usuwane są tkanki tłuszczowe, a w ich miejscu powstaje zdrowa tkanka.

Zabieg trwa krótko, jest bezbolesny, a nawet przyjemny – wszystko przez zastosowanie wspomnianych już rolek, masujących ciało. Endermologia Alliance w Kielcach to metoda, która jest całkowicie bezinwazyjna, a daje takie same efekty, jak chirurgiczne modelowanie sylwetki. Tutaj jest jednak bezboleśnie, szybko i bezstresowo – o to ostatnie dodatkowo zadbają specjaliści z naszego kieleckiego Centrum Medycyny i Estetyki.

Endermologia LPG AllianceDla kogo jest endermologia Alliance?

Zabieg endermologie LPG Alliance jest skierowany do wszystkich tych osób, które cierpią z powodu nadmiaru tkanki tłuszczowej albo cellulitu. Często problemy te wpływają negatywnie na jakość codziennego życia i samopoczucie, dlatego też ich wyeliminowanie może przywrócić uśmiech na Twojej twarzy. Wskazania do przeprowadzenia zabiegu:

Endermologia Alliance – najważniejsze zalety

Zabieg endermologii to przede wszystkim bardzo wysoka skuteczność w modelowaniu i wyszczuplaniu sylwetki, który zdobył serca Pacjentek na całym świecie. Jednak to nie wszystko! Endermologia LPG Alliance to również:

leczenie więzadełCzy są przeciwwskazania?

Oczywiście nie zawsze przeprowadzanie zabiegu Endermologii Alliance w Kielcach jest możliwe i poinformuje Cię o tym lekarz, po przeprowadzonym wywiadzie. Do najważniejszych przeciwwskazań należą w tym wypadku:

Oczywiście najpierw należy umówić się na spotkanie z lekarzem, bo dopiero on podejmie decyzję. Warto pamiętać, by przed zabiegiem unikać nadmiernego opalania się, a po jego przeprowadzeniu uzupełniać płyny!