ul. Stanisława Staszica 6 lok. 04, 25-008 Kielce | tel. 605 729 912

Masaże – relaksujący, leczniczy, klasyczny

 

W naszej Klinice w Kielcach oferujemy wachlarz masaży. Nasze doświadczone Panie kosmetolog profesjonalnie wykonują masaże lecznicze, masaże relaksujące i wiele innych.

MASAŻ KLASYCZNY KIELCE

Masaż klasyczny to najpopularniejszy masaż, który leczy, odpręża lub pobudza. Efekty masażu zalezą od intensywności oraz zastosowanych technik. Głównym celem masażu klasycznego jest poprawienie psychofizycznego stanu klienta. Może być wykonywany jako zabieg całościowy lub częściowy. Masaż poprawia wygląd skóry, polepsza odżywianie tkanek, regeneruje mięśnie, zwiększa sprężystość i elastyczność stawów, uaktywnia przepływ krwi i limfy oraz działa przeciwbólowo. Już po jednym zabiegu polepsza się samopoczucie oraz znikają napięcia.

MASAŻ RELAKSACYJNY KIELCE

Masaż relaksacyjny jest przeznaczony dla osób, które żyją w stresie oraz napięciu, a także cierpią na bezsenność. Głównym celem masażu relaksacyjnego jest wyciszenie organizmu oraz odprężenie. Odpowiednio wykonany masaż usprawnia przewodzenie bodźców nerwowych i pobudza wydzielanie endorfin. Masaż relaksacyjny wspomaga również regenerację organizmu po przemęczeniu pracą umysłową lub fizyczną lub po gwałtownym schudnięciu.

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ KIELCE

Antycellulitowy masaż gumową bańką ma na celu poprawę kształtu sylwetki oraz zniwelowanie szpecących nierówności podskórnych, które powstały w wyniku zaburzeń tkanki łącznej i nierównomiernego rozłożenia tkanki tłuszczowej. Bańki chińskie powodują silne przekrwienie miejsc, na które działają. Dostarczane jest dzięki temu więcej tlenu i substancji odżywczych. Stymulowane są również mechanizmy naprawcze z jednoczesnym odprowadzeniem toksyn. Masaż bańką chińską to doskonała terapia antycellulitowa i wspomagająca odchudzanie.

MASAŻ ŚWIECĄ

Masaż relaksacyjny wykonany przy użyciu aromatycznej świecy, która jest bogatą kompozycją naturalnych wosków i olei. Dzięki wysokiej zawartości oleju kokosowego, sojowego i wosku pszczelego, uzyskujemy nawilżenie i wygładzenie skóry. Masaż ciepłym woskiem aromatycznej świecy to znakomity sposób na odprężenie i relaks.