ul. Stanisława Staszica 6 lok. 04, 25-008 Kielce | tel. 605 729 912

laser frakcyjny s-CO2: blizny przebarwienia

 

Laser frakcyjny S- CO2 to bezbolesny i bezpieczny zabieg na blizny o potwierdzonej wysokiej skuteczności działania. Podczas zabiegu na skutek kontrolowanego procesu uszkodzenia naskórka promieniem lasera następuje wzmożona produkcja włókien kolagenowych odpowiedzialnych za jędrność i sprężystość skóry.  Po pierwszym zabiegu pacjent widzi efekty. Skóra wyraźnie się wygładza, a blizny w widoczny sposób spłycają.

W celu uzyskania odpowiedniego  efektu lekarze specjaliści z Centrum Medycyny i Estetyki zalecają serie 3-4  zabiegów w zależności od rodzaju blizny.

Wskazania:

  • blizny poparzeniowe
  • blizny przerostowe
  • blizny pourazowe
  • rozstępy blizny po urazowe

Bezpieczeństwo

Zabiegi wykonuje doświadczony lekarz z odpowiednim przeszkoleniem w sterylnym gabinecie zabiegowym.  Nasz laser frakcyjny S-CO2, posiada Unijny Certyfikat Urządzenia Medycznego zgodnie z Dyrektywą 93/42/EEC. Dodatkowo technologia ta posiada aprobatę FDA, czyli Agencji Żywności i Leków.

Efekty

  • wygladzona i zniwelowana blizna

Ostateczne efekty po 1-3 miesiący od daty wykonania zabiegu.

 

Przebieg Zabiegu

Konsultacja medyczna odbywa się  przed zabiegiem, lekarz podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie. Przed zabiegiem obszar zostaje znieczulony. Po ok. 30 minutach od znieczulenia lekarz wykonuje zabieg. Po zabiegu lekarz umawia pacjenta na kontrole – cztery tygodnie pozabiegu.

 

Po zabiegu skóra, jest obrzęknięta i czerwona,  w niektórych przypadkach może sączyć się z niej delikatnie krew. Po ok 7 dniach obrzęk i zaczerwienienie ustaje.

Zalecenia po zabiegu: 

Zakaz ekspozycji obszaru zabiegowego na słońce

zakaz sauny,

zakaz basenu

zakaz solarium

zakaz fitness

 

 

 

Umów się na wizytę