ul. Stanisława Staszica 6 lok. 04, 25-008 Kielce | tel. 605 729 912

PROMOCJE

Promocje na LUTY

Sprawdź naszą ofertę na bony dla Mamy, Taty, Męża, Koleżanki, Dla Ciebie 🙂 http://centrummedycynyiestetyki.pl/podaruj-bon-na-swieta/

 

 


Promocje w Marcu

 

Endermologia LPG Alliance 10 zabiegów za 1800zł, cena regularna jednego zabiegu 300zł .

Jest to seria zabiegów medycznych, które umożliwiają wymodelowanie i wyszczuplenie sylwetkiusunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej w poszczególnych partiach ciała, a także pozbycie się cellulitu. W 100% BEZINWAZYJNIE, dzięki czemu nie musisz obawiać się bólu i jakichkolwiek zagrożeń w trakcie zabiegu.

Endermologia w naszym kieleckim gabinecie to metoda, w której dochodzi do mechanicznej stymulacji skóry i tym samym reaktywacji metabolizmu komórek. To właśnie dzięki naturalnym procesom, jakie przeprowadzane są w organizmie, możliwe jest pozbycie się niechcianego tłuszczu w każdej partii ciała.

 

Efekty:

Zastosowanie dla zdrowia:

Szczegóły na :

http://centrummedycynyiestetyki.pl/endermologie-lpg-alliance/

 

 


 

ENDERMOLIFT zabieg na twarz – 20% do końca marca.

Bezinwazyjna, naturalna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Działa na zwiotczenie skóry i uwalnianie tłuszczu jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu.

Na czym polega zabieg LPG ALLIANCE – ERGOLIFT?

Głowica Ergolift ® urządzenia Alliance jest przeznaczona do zabiegów na twarzy i dekolcie oraz biuście. Wykorzystuje opatentowaną technologię firmy LPG, która polega na synergicznym działaniu dwóch klapek w komorze zabiegowej głowicy i sekwencyjnym zasysaniu skóry w celu stymulacji tkanki obwodowej. Umożliwia to wielowymiarową penetrację tkanki.  Zabieg Endermologie® Alliance głowicą Ergolift® opiera się na opatentowanym procesie – podciśnienie tworzy fałdę skórną, która jest następnie masowana przez elektronicznie sterowane elementy ruchome.

 

cena zabiegu:  120zł zamiast 150zł

pakiet 6 zabiegów – 576zł zamiast 720zł

pakiet 10 zabiegów – 960zł zamiast 1200zł

 

 

Centrum Medycyny i Estetyki
ul. Staszica 6 lokal 04
605 729 912 ☎️