ul. Stanisława Staszica 6 lok. 04, 25-008 Kielce | tel. 605 729 912

Nasz zespół

Lek. med Paweł Pióro
Ma 36 lat i jest Absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w trybie anglojęzycznym. Przez kilkanaście lat mieszkał w USA gdzie również ukończył prestiżowy Uniwersytet LOYOLA w Chicago. Pracował na oddziale Patomorfologii w Chicago. Autor amerykańskich publikacji medycznych.Specjalizuje się w zabiegach chirurgicznych, zaawansowanych technikach odmładzania skóry wykorzystaniem urządzeń laserowych, a w szczególności w przeprowadzaniu łączonych terapii za pomocą kwasu hialuronowego  i nici liftingujących. Pacjenci niezwykle cenią sobie jego doświadczenie w zakresie medycyny estetycznej jak i jego wyjątkowy zmysł i poczucie estetyki oraz umiejętność tworzenia atmosfery zaufania – czynniki niezwykle istotne w profesji związanej z udoskonalaniem wizerunku. Przeprowadził się do woj. świętokrzyskiego z Warszawy, gdzie zdobywał doświadczenie i wiedzę w jednej z lepszych warszawskich klinik medycyny estetycznej.  Uczestnik wielu zagranicznych i polskich kongresów medycyny estetycznej. Wykładowca na kongresach i  Lekarz prowadzący szkolenia z zakresu medycyny estetycznej dla Lekarzy.  Pasjonat zabiegów chirurgicznych i chirurgicznego przeszczepu włosów. Hobby: Podróżowanie, jazda na rowerze.


Karolina Wodzisławska 
Menadżer i założycielka Kliniki . Aktywnie uczestniczy w kongresach, szkoleniach i wykładach z zakresu medycyny estetycznej. Dokładnie sprawdza, testuje najnowsze światowe technologie urządzeń medycznych, które następnie wdraża do Kliniki. Ambitna i zdeterminowana  na osiąganie celów. Budując zespół W Centrum Medycyny i Estetyki, kieruje się wiedzą doświadczeniem i chęcią uczenia się osób, które kandydują na pracowników, współpracowników i partnerów kliniki. Jej celem, jest stworzenie,  kliniki medycyny estetycznej w Kielcach, która oferuje najwyższą jakość usług, najlepszych specjalistów i najnowsze technologie.
Uwielbia czytać kryminały i powieści przygodowe, w każdej wolnej chwili podróżuje.

 

 

 


Lek. med.  Sylwia Cyran-Stemplewska specjalista dermatologii i wenerelogii
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2005 roku związana z Oddziałem Dermatologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.Specjalizację z zakresu Dermatologii i Wenerologii ukończyła w 2013r. Obecnie pracuje na stanowisku starszego asystenta w Klinice Dermatologii w Kielcach. Aktywnie uczestniczy w wielu kongresach z zakresu dermatologii estetycznej. W Centrum Medycyny i estetyki lek. med. Sylwia Cyran- Stemplewska dermatolog, specjalizuje się w ocenie znamion barwnikowych, guzów skóry. Wykonuje zabiegi dermatochirurgiczne  i zabiegi laserowe. Leczy trądzik i wiele innych problemów skórnych. Bardzo sympatyczna, posiada duża wiedzę i doświadczenie w zakresie dermatologii i wenerologii.
Hobby: Literatura, Kino,Muzyka


 Lek Med. Justyna Łosiak- absolwentka Wydziału Lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Obecnie pracownik oddziału Dermatologicznego w Wojewódzkim Szpitalu  Zespolonym w Kielcach. Zajmuje się między innymi diagnostyką i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci oraz chorób przenoszonych drogą płciową.  Wykonuje również zabiegi laserowe: leczenie blizn i  usuwanie zmian skórnych.

 

 

 

 

 

 


                         Lek Marzena Urbańska. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi. Medycyną
estetyczną zajmuje się od 2013 roku. Specjalizuje się w zabiegach modelowania owalu twarzy i
przywracania utraconej objętości tkanek za pomocą naturalnych stymulatorów odnowy biologicznej
(hydroksyapatyt wapnia, atelokolagen, PLLA). Jej doświadczenie w tym zakresie powoduje, że
pacjenci odzyskują młodzieńczy wygląd unikając jednocześnie efektu obrzmienia twarzy. Wykonuje
również zabiegi z użyciem toksyny botulinowej oraz kwasu hialuronowego. Jest zwolenniczką
mezoterapii oraz zabiegów z osoczem bogatopłytkowym. Stale pogłębia swoją wiedzę i umiejętności
aktywnie uczestnicząc w licznych konferencjach i warsztatach organizowanych w Polsce i na świecie.
Od kilku lat jest członkiem kadry szkoleniowej jednego z czołowych ośrodków prowadzących
szkolenia z zabiegów medycyny estetycznej dla lekarzy. Pani doktor to osoba niezwykle empatyczna i
skupiona na swojej pracy. Z powodzeniem pomaga pacjentkom i pacjentom zachować młody,
naturalny wygląd i dobre samopoczucie. Prywatnie miłośniczka zwierząt.


Lek. Med. Sylwia Zagórska specjalista Chirurgi ogólnej

 

 

 


Lek. Med. Marcin Kuta Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, w trakcie studiów członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny (IFMSA). Obecnie w trakcie specjalizacji z zakresu Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Szpitalu Specjalistycznym im. Władysława Biegańskiego w Jędrzejowie.

Z medycyną estetyczną jestem związany od marca 2015r, kiedy rozpocząłem szkolenie i pracę z wypełniaczami i toksyną botulinową w ośrodku szkoleniowym Fenice w Warszawie. Od tamtej pory stale podnosi swoje kwalifikacje, rozszerza zakres wykonywanych zabiegów, jednocześnie zbierając doświadczenie kliniczne w codziennej pracy z pacjentami.
Prywatnie jest miłośnikiem podróży, motocykli oraz interesuje się nowoczesnymi technikami operacyjnymi w ortopedii.

Lek. Med. Bartłomiej Gieroń
Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Oprócz pracy zawodowej w na oddziale ginekologiczno-położniczym prowadzi działalność dydaktyczną. Pracował jako asystent na Wydziale Lekarskim i Nauk o Zdrowiu UJK w Kielcach. Nasz specjalista od zabiegów w dziedzinie ginekologii estetycznej.  Wykonuje między innymi zabiegi laserowe i liftingi nićmi ginekologicznymi, do każdego problemu  pacjentki podchodzi indywidualnie. Prywatnie pasjonat Crossfitu oraz Salsy Kubańskiej.

 

 

 

 


Agata Głowacka Kosmetolog

 


Paulina Kurek Kosmetolog

 

 

 

 

 


 Aleksandra Gawron recepcjonistka
Młoda, pogodna, a jednak już posiadająca duże doświadczenie w dziale obsługi klienta. Odpowiedzialna jest za bezpośredni kontakt z Pacjentem oraz koordynację funkcjonowania kliniki. Umawia wizyty  do wybranych lekarzy i kosmetologów  klinice centrum medycyny i estetyki w Kielcach. Zawsze pomocna i uczynna, chętniei rzetelnie odpowiada na pytania zadawane przez pacjentów. Hobby: kino,zdrowe odżywianie

 

 

 

 


Karolina Kosakiewicz Recepcjonistka