ul. Stanisława Staszica 6 lok. 04, 25-008 Kielce | tel. 605 729 912

Nasz zespół

Lek. med Paweł Pióro
Ma 36 lat i jest Absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w trybie anglojęzycznym. Przez kilkanaście lat mieszkał w USA gdzie również ukończył prestiżowy Uniwersytet LOYOLA w Chicago. Pracował na oddziale Patomorfologii w Chicago. Autor amerykańskich publikacji medycznych.Specjalizuje się w zabiegach chirurgicznych, zaawansowanych technikach odmładzania skóry wykorzystaniem urządzeń laserowych, a w szczególności w przeprowadzaniu łączonych terapii za pomocą kwasu hialuronowego  i nici liftingujących. Pacjenci niezwykle cenią sobie jego doświadczenie w zakresie medycyny estetycznej jak i jego wyjątkowy zmysł i poczucie estetyki oraz umiejętność tworzenia atmosfery zaufania – czynniki niezwykle istotne w profesji związanej z udoskonalaniem wizerunku. Przeprowadził się do woj. świętokrzyskiego z Warszawy, gdzie zdobywał doświadczenie i wiedzę w jednej z lepszych warszawskich klinik medycyny estetycznej.  Uczestnik wielu zagranicznych i polskich kongresów medycyny estetycznej. Wykładowca na kongresach i  Lekarz prowadzący szkolenia z zakresu medycyny estetycznej dla Lekarzy.  Pasjonat zabiegów chirurgicznych i chirurgicznego przeszczepu włosów. Hobby: Podróżowanie po świecie


Karolina Wodzisławska 
Menadżer i założycielka Kliniki . Aktywnie uczestniczy w kongresach, szkoleniach i wykładach z zakresu medycyny estetycznej. Dokładnie sprawdza, testuje najnowsze światowe technologie urządzeń medycznych, które następnie wdraża do Kliniki. Ambitna i zdeterminowana  na osiąganie celów. Budując zespół W Centrum Medycyny i Estetyki, kieruje się wiedzą doświadczeniem i chęcią uczenia się osób, które kandydują na pracowników, współpracowników i partnerów kliniki. Jej celem, jest stworzenie,  kliniki medycyny estetycznej w Kielcach, która oferuje najwyższą jakość usług, najlepszych specjalistów i najnowsze technologie.
Uwielbia czytać kryminały i powieści przygodowe, w każdej wolnej chwili podróżuje po świecie.

 

 

 


Lek. med.  Sylwia Cyran-Stemplewska specjalista dermatologii i wenerelogii
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2005 roku związana z Oddziałem Dermatologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.Specjalizację z zakresu Dermatologii i Wenerologii ukończyła w 2013r. Obecnie pracuje na stanowisku starszego asystenta w Klinice Dermatologii w Kielcach. Aktywnie uczestniczy w wielu kongresach z zakresu dermatologii estetycznej. W Centrum Medycyny i estetyki lek. med. Sylwia Cyran- Stemplewska dermatolog, specjalizuje się w ocenie znamion barwnikowych, guzów skóry. Wykonuje zabiegi dermatochirurgiczne  i zabiegi laserowe. Leczy trądzik i wiele innych problemów skórnych. Bardzo sympatyczna, posiada duża wiedzę i doświadczenie w zakresie dermatologii i wenerologii.
Hobby: Literatura, Kino,Muzyka


 Lek Med. Justyna Łosiak- absolwentka Wydziału Lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Obecnie pracownik oddziału Dermatologicznego w Wojewódzkim Szpitalu  Zespolonym w Kielcach. Zajmuje się między innymi diagnostyką i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci oraz chorób przenoszonych drogą płciową.  Wykonuje również zabiegi laserowe: leczenie blizn i  usuwanie zmian skórnych.


Lek. Med. Marcin Kuta Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, w trakcie studiów członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny (IFMSA). Obecnie w trakcie specjalizacji z zakresu Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Szpitalu Specjalistycznym im. Władysława Biegańskiego w Jędrzejowie.

Z medycyną estetyczną jestem związany od marca 2015r, kiedy rozpocząłem szkolenie i pracę z wypełniaczami i toksyną botulinową w ośrodku szkoleniowym Fenice w Warszawie. Od tamtej pory stale podnosi swoje kwalifikacje, rozszerza zakres wykonywanych zabiegów, jednocześnie zbierając doświadczenie kliniczne w codziennej pracy z pacjentami.
Prywatnie jest miłośnikiem podróży, motocykli oraz interesuje się nowoczesnymi technikami operacyjnymi w ortopedii.

Lek. Med. Bartłomiej Gieroń
Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Oprócz pracy zawodowej w na oddziale ginekologiczno-położniczym prowadzi działalność dydaktyczną. Pracował jako asystent na Wydziale Lekarskim i Nauk o Zdrowiu UJK w Kielcach. Nasz specjalista od zabiegów w dziedzinie ginekologii estetycznej.  Wykonuje między innymi zabiegi laserowe i liftingi nićmi ginekologicznymi, do każdego problemu  pacjentki podchodzi indywidualnie. Prywatnie pasjonat Crossfitu oraz Salsy Kubańskiej.

 

 

 

 


 Małgorzata Pacholec Kosmetolog
Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem. Posiada dużą wiedzę oraz doświadczenie w zakresie planowania kompleksowych programów zabiegowych zarówno kosmetologicznych jak i z zakresu medycyny estetycznej – we współpracy z lekarzem. Bierze udział w kongresach kosmetologicznych, oraz w licznych szkoleniach stale podnosząc swoje kwalifikacje. Pasjonuje się w obsłudze sprzętów HI-TECH. Posiada liczne certyfikaty  z obsługi urządzeń medycznych. Współpracując z lekarzem kompleksowo dobiera indywidualnie dobrany plan leczenia dla pacjentów z problemami z cerą za pomocą peelingów medycznych. Uważa, że dokładność i systematyczność  wykonywanych zabiegów przynoszą pożądany efekt, a uśmiech i zadowolenie Pacjenta to dla niej największa satysfakcja.

 

 

 


 Aleksandra Gawron recepcjonistka
Młoda, pogodna, a jednak już posiadająca duże doświadczenie w dziale obsługi klienta. Odpowiedzialna jest za bezpośredni kontakt z Pacjentem oraz koordynację funkcjonowania kliniki. Umawia wizyty  do wybranych lekarzy i kosmetologów  klinice centrum medycyny i estetyki w Kielcach. Zawsze pomocna i uczynna, chętniei rzetelnie odpowiada na pytania zadawane przez pacjentów. Hobby: kino,zdrowe odżywianie


Agata Głowacka   
Kosmetolog/Recepcjonistka – Nasza specjalistka od zabiegów wyszczuplających na ciało oraz masaży relaksacyjnych. Sympatyczna i pomocna. Zawsze pomocna i chętnie udziela konsultacji kosmetologicznych.